Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Ratnički izvojevana pobeda rukopisom košarkaškog maga i čoveka koji kao da je izmislio ovaj sport.
Rezultat govori da je odprilike rutinska ali sam se živ presekao kada su nas početkom drugog poluvremena gotovo sustigli.
Ponovo smo se odlepili i dokazali da smo porasli, da još rastemo i siguran sam da ćemo biti pravi i onda kad bude najvažnije.
Spoljna linija roka-snima, fizički dominiramo, dobro se pozicioniramo i vešto koristimo i najmanje nedostatke svakog protivnika.
To doktor košarke zateže i priprema kao ručak, pažljivo bira sastojke i vodi računa šta se, kad i na kojoj temperaturi ubacuje.
Za atmosferu na tribinama i u ekipi ne vredi trošiti reči, kad se jedna ladovinka poput Nanelija naprži onako sve je jasno.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Braćo ako neko negdje nađe cijelu utakmicu neka okači link ovjde, hvala.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Partizan je od sezonskih karata zaradio oko 3.000.000 evra više od prigradskog rivala ove sezone. Samo na razlici dopunskih, dnevnih karata je zaradio oko 2.000.000 evra više od Maje iz Železnika. Pričam samo o EL.
Zato musavci, zajebite priče o budžetima. Evo vam himne
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.295
Локација
Vukovar
Bravo za igrače, Željka i za sve koji su bili u areni,bio je to jedan spektakl svetskom ranga.
Odličnu utakmicu smo odigrali izuzev onih prvih 6 minuta u drugom poluvremenu, za očekivati je da se desi pad, teško je držati onakav tempo konstantno protiv takve ekipe.

Lotermozeru jebem li ti majku, ono je bio čist faul Bolomboja na Danteu kod onog kucanja.
Rastemo kao ekipa , primetno je koliko ovi momci igraju timski i bore se jedan za drugoga , to je najvažnije u sportu i to mora dati rezultat kad tad, samo je pitanje koliko dugo ćemo ih moći zadržati na okupu.

Imamo jeben napadački potencijal , to nismo imali 25-30 godina, i imamo Željka Obradovića uživajmo pa dok ide...

Biće ovde još uspona u padova i u ovoj sezoni, ali za mene je i ovo do sada iznad svih mojih očekivanja i prezadovoljan sam, ali sada apetiti rastu.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
324
Reaction score
2.295
Локација
Vukovar
Da dodam još nešto što zaboravih da napišem, jedan dobar detalj koji pokazuje koliko se kvalitetno radi sa igračima jeste činjenica koliko je Lesor popravio slobodna bacanja.
Od čoveka koji je bacao kamena sa ramena do nekoga ko je siguran sa slobodnjaka i ko sada ima izbačaj daleko pravilniji nego pre.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Dobro majku mu cele godine čitam na ovom forumu:
".............,voleo bih da grešim ali ovo....ovaj je...Željko je...Panter je .....Lesor....Žali Bože para...Opet voleo bih da grešim,izviniću se zbog svoje profesionalne procene ako nije tako ali JESTE tako..."

Dobro gde su upisi : "Izvinjavam se ,samo sam na trenutak popio svu pamet ovog sveta..."
Gde?
Nemoj da pravim Wallpaper svih postova sa prednjih strana ove teme.
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nijedan mediji ne pise o rekornom broju pobeda srpskog kluba u jednoj sezoni evrolige…zasto me i ne cudi?
Jos će taj rekord da se popravi pa štede "pera" ipak je kriza u zemlji.

Ovakvu skladnu i kolektivnu igru Partizana nisam odavno video, bas pre neki dan slucajno naleteo na Duletovu izjavu kako se "pali masina" i sinoc je to bilo demonstrirano na terenu tokom cele utakmice.

Avramovic na vreme shvatio posle par ulaza i zabijanja u reket da mu nije napadacko vece i koncentrisao se na odbranu koju je doktorski odigrao.

Madar sjajno poceo, vrteo ih na terenu ali cim je prvi put ozbiljno zabrljao (dva uzastopna suta za tri) stao je sa ishitrenim reakcijama i grizao u odbrani.

Naneli sta reci, mislim da je sinoc bila njegova najzrelija partija od dolaska u klub, na obe strane savrsen.

Panter kapitenski kao sto treba, u napadu navuce igrace na sebe i oslobodi prostor nekom drugom, raspali trojku u pravom momentu za delirijum u areni, u odbrani koja mu je realno slabija strana opet odigrao korektno.

Ledej dao sjajan doprinos u svom stilu, jedna ishitrena trojka ne moze da pokvari odlicnu igru na obe strane.

Lesor brat sta reci, treba se rvati sa Falom i biti MVP utakmice, koji bi to igrac mogao jos osim njega, plus double-double ucinak.

Exum igrac koji je trojkom povukao rucnu do pola da njihova kola malo stanu posle lose zapocete trece cetvrtine i svega dva poena u njoj, a onda je posteno zategao do kraja brutalnim zakucavanjem. Neresiva enigma za protivnike.

Smajli,Trifa mali ali dobar doprinos od strane njih, da odmore glavni igraci a da se to ne oseti. Trifina asistencija Panteru je brutalna.

Papapetru Papapetru uh na samom pocetku se videla ogromna zelja da se dokaze protiv bivseg kluba, frustrirajuce su na njega delovali promasaji u prvom poluvremenu, probudio ga brat Lesor asistencijom bez gledanja pa je dosao do dvocifrenog broja poena na kraju. Ne znam zasto ali imam utisak da samo on od svih igraca nije ni pokazao sta ume a ni napredovao ove sezone. Ima jos vremena da se probudi i bude onaj pravi. Verujem u njega.

ZOC - DO-KTOR-SKI vodjena utakmica, prave izmene u pravom trenutnku, dozirana minutaza za sve a da se ne oseti odsustvo sa terena.
Pravo bogatstvo je imati takvu velicinu u jednom sportskom drustvu u svakom smislu i ma na kojoj poziciji ona bila. Priviligeja je biti na istoj strani sa njom!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.114
Reaction score
5.452
Локација
Beograd
Dobro majku mu cele godine čitam na ovom forumu:
".............,voleo bih da grešim ali ovo....ovaj je...Željko je...Panter je .....Lesor....Žali Bože para...Opet voleo bih da grešim,izviniću se zbog svoje profesionalne procene ako nije tako ali JESTE tako..."

Dobro gde su upisi : "Izvinjavam se ,samo sam na trenutak popio svu pamet ovog sveta..."
Gde?
Nemoj da pravim Wallpaper svih postova sa prednjih strana ove teme.
Da počnem pa da doprinesem:

Sumnjao sam u koncept Egzuma na poziciji 1. Ne zbog njegovih individualnih kvaliteta nego njegovog stila igre koji je dijametralno suportan od svih bekova koje je Željko imao.
Ne samo da ga koristi kao point forward (slično Janisu koji napada niže igrače fizikalijama na postu) već mu je evidentno popravio i pregled igre i rešenja. Naravno da nije na nivou Slukasa ili Teodosića ili nekog igrača te klase ali je toliko dominantan u svim drugim segmentima da nema ni potrebe, pritom ni u najluđim snovima nisam sanjao da će čovek koji i nije neki šuter imati 86-88% sa penala. To je neverovatan procenat s obzirom na tuču koju on trpi.

priznaću (uglavnom), jeo sam govna
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Skinut si sa Wallpapera :D
edit. Iskren da budem kada je Stojanče napisao nešto u fazonu Egzum nas vodi na top 8... bio sam u fazonu štta koji moj ovaj priča
 
Последња измена:

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Dobro majku mu cele godine čitam na ovom forumu:
".............,voleo bih da grešim ali ovo....ovaj je...Željko je...Panter je .....Lesor....Žali Bože para...Opet voleo bih da grešim,izviniću se zbog svoje profesionalne procene ako nije tako ali JESTE tako..."

Dobro gde su upisi : "Izvinjavam se ,samo sam na trenutak popio svu pamet ovog sveta..."
Gde?
Nemoj da pravim Wallpaper svih postova sa prednjih strana ove teme.
Priznajem i ja takodje za Exuma i izvinjavam se.

Secam se prve utakmice protiv Albe jedini je povukao ekipu, a onda valjda osokoljen time pomislio da moze da radi sta hoce pa je krenuo nenormalno da solira i srlja u nedogoled nekad uspesno a u vecini napada neuspesno. Mislim da sam posle jedne utakmice i poraza onako u besu napisao da dok on igra necu da gledam i nerviram se zbog takvog ponasanja, a onda je dosla utakmica protiv Bajerna kada je probijao kao raning bek u nfl-u i odusevio me. Od te utakmice je krenuo da igra timski i kida kako u odbrani tako u napadu.
Isto je i meni Stojance odgovorio na post u nekom slicnom stilu gde sam se zacudio o cemu prica, al covek bi u pravu.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Prevelike količine alkoholnih pića mi nisu dozvolile da sinoć napišem sledeće:
Ljudi ovo je nešto savršeno, treba to doživljavati iznova i iznova, jer konstantno podižemo granice između nas i svih ostalih.
U ovakvoj atmosferi, svakom od nas puno srce dok gazimo cigane, grčke ili domaće čergare, nebitno je!
Gavrii munjaaa!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top