Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Znaci sve me boli danas, svaki deo tela... Ali sinoc posle utakmice, zadnjih 3 minuta od pevanja himne do kraja i posle, kakva me je sreca i zadovoljstvo grejalo, znaci nisam mogao da progovorim, samo osecaj koji bi da vecno traje, osecaj ponosa, neopisive srece, idealni zivotni trenutak...
Do sinoc sam sve nekako racunao kako da naletimo na Monako u cetvrtfinalu ali posle one sinocne predstave i onakve igre, savrsenstva, sve vise zelim ove grcke cigane u cetvrtfinalu :-D... Znam samo da ko god bude protiv nas, nece zelieti nas....
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.887
Reaction score
26.024
Evo meni "omiljenih"...

Sta se ovaj dere na pola hale, daj bre nekog razumnog trenera da se ovi igraci malo opuste, mozda nesto i odigraju. Covek se izdrkava, vi ovde siljite onu stvar ko da je bog. Teraj ga u kurac

meni je samo krivo sto je evidentno da love imamo, ali po meni lova nije rasporedjena kako treba, vecinom dovedeni igracu koji su ofanzivno mnogo bolji a u odbrani skripi, osim Papapetrua koji je u odbrani ok, sad da li je problem do voljnog momenta ili do neznanja igranja odbrane, ne znam,
nama i dalje fali rezervni centar, znaci treba nam neko da zatvori reket i pokupi skokove, ne treba nam Jokic, evenutalno 4-5 igrac koji ce isto to da radi, posto Ledej nije siguran da ce uhvatiti skok a i nema neku visinu 201, Tristan je 209 ali on ni ne igra, a Lesor 206, trebaju nam neki igraci 210 i preko ili bar jedan, taj rezervni centar koji ce da donese sigurnost u skoku... imamo Balsu koij je cesto povredjen i zato je trebala biti dovedena treca opcija...
pravog plejmejkera nemamo vec drugu sezonu i to nam se obija o glavu, da imamo, ne bi se desilo da Pantera onako udvoje i otmu mu loptu i tu se izgubi utakmica, nego bi on cekao negde sa strane da dobije pas, iskusan plej ne bi to ni dozvolio, vec bi se oslobodio lopte ranije... i to ne samo ta situacija nego milion drugih kad krenemo da glavinjamo u napadu i igramo bezidejno, Exum nije plej niti to moze biti, on moze da iskreira poziciju za sebe da ide do kosa, ali da asistira, tesko, na stranu sto igra odlicno, mozda i najbolji igrac, posle Lesora, pricam o poziciji pleja ne o njegovom ucinku, Avram isto daleko od pleja a Madar nema dovoljno iskustva...
Naneli mi je jedno od najvecih razocarenja sto u napadu, u odbrani ga nema nigde, za te pare se mogao dovesti pravi plej ili centar i to bi bila druga prica...
sto se tice preuzimanja u odbrani, naravno da su ljudi nezadovoljni jer uvek ostane nas plej na centru a centar cuva pleja i tu nastaje haos, na strani obavezno neko sam na trojci pa taj i ako promasi, nemamo skok i tako u krug vec druga sezona, ako mi kao nestrucni to vidimo i iritira nas, onda jbg...

dosta mi je prica - sta uradimo u euroligi, uradimo, naravno da svi zelimo uspeh koji i nije nemoguc, nemamo mi neiskusne igrace, a bogami su fino i placeni, vidite da svako svakog moze da dobije u euroligi i mi to ne koristimo i visi nam prolaz u top8, ali na kraju sta da ocekujemo od tima koji nema rezervnog centra i klasicnog pleja, ovih 9 pobeda su nam premija

Da iskoristim pravo na jednu poruku u dva meseca izmedju banova. Idalje mi se ovo nista ne svidja. A nista ni ne ocekujem. Znam bice tu "velikih" pobeda i naizgled dobrih igara, kako to vec obicno biva kod velikog rada, a malo rezultata. Da ovde nema niti ce biti kontinuiteta to se vec odavno vidi. Bitno je da se posmatra ad hominem i da ono sto bilo ko kriticki prica nicemu ne vredi... Ja necu da cutim, jer vidim kuda ovo ide, nasa tvrdoglavost pogurace gane na fajnal for...

Ja samo da pitam nesto ali ozbiljno . Vi ste zadovoljni ovim , vidi se smisao , igraci se bore , Zeljko radi najbolje sto ume , ako se ovako nastavi bice pobeda , na dobrom smo putu ili ovo ne deluje dobro nikako , da ne kazem da delujemo kao ruske i turske evrokup ekipe gde je nabacano mnogo stranaca sa velikim kvalitetom ali jednostavno ekipa nije tim . Naravno da se treba jos sacekati ali po jutru se dan poznaje a za sad ovo nije bas kako smo ocekivali .. nije problem poraz kao poraz ali nacin je itekako zabrinjavajuci

osecam neverovatnu kolicinu besa i frustracije iz razloga sto ne vidim da se bilo sta menja i sto bilo sta krucijalno moze da se promeni u nekom narednom periodu. To je ono sto me boli najvise.

reci, obecanja, foliranja.. od dela ni traga ni glasa. Slusas jedno, a na terenu vidis nesto sasvim drugo i tako iz utakmice u utakmicu. Jebeni dan mrmota iznova i iznova.

zabavljacka ekipa, jer imamo zabavljacku selekciju i nista vise od toga. Od odbrane ni traga ni glasa.

jeste Zeljko do treninga je i do skokova i do koncentracije i do sudija i do svega drugog samo nije do tvoje selekcije igraca mlakonja.

Pokazi ti makar muda malo pa preuzmi svoj deo odgovornosti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.365
Reaction score
40.188
Локација
Žrnov
Nego jel primetio jos neko ko je gledao prenos sinoc na SK kako su i oni utisavali zvuk iz Arene :buhaha
Tek danas kad sam gledala snimke i hajlajtse sam provalila koliko je grmelo..
 
Последња измена:

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
929
Reaction score
7.156
Ajoj ljudi, šta reći..
Prodje skoro ceo dan a mene euforija ne popušta. :D
Nema šta se dodati kao komentar na samu utakmicu, već ste sve rekli.
Ono što u meni i dalje budi neki neverovatnu smešu osecanja, poverenja, navijačke gladi, čak i neke levitirajuce euforije, je to kakvu mi zapravo TIMČINU imamo. Sve od stručnog štaba,svakoga trenera, terapeuta, vozača autobusa, pa i fucking Ostoje, do najbitnijih nam igrača i to svih ponaosob tako i kada su zajedno delujemo kao jedna velika srećna porodica. Level poverenja koji momci pokazuju jedan drugom na terenu što se najviše i ogleda u tome koliko dobro pokrivaju jedan drugom mane i propuste i koliko dobro, sve sa tim, planiraju svoje poteze u napred, može proizilaziti samo iz takvog sklada. Mislim da smo i mi kao navijači doprineli mnogo tome samim tim sto smo učinili da ova "comeback" sezona bude jednako spektakularna njima koliko i nama.
Ne mogu izmeriti koliko sam samo, zapravo srećan što sam deo stvaranja novih stranica istorije našeg velikog Partizana..
Volim sve članove ovoga tima,ove porodice Grobara koja je prigrlila nas koliko i mi njih(sve do ozloglašenih kafe kuvarica i fucking Ostoyah, negde mora da postoji granica :D).. Volim i što sam živ baš sada,u ovo odvratno doba picouste nakaze i nedrealnog društvenog stanja, volim jer je sada Partizanština najjača, sada je više nego ikada čast i privilegija biti Grobar i prkositi svemu nakaradnom i izopačenom u ovom jadnom izgovoru za državu. Volim svaku osobu sa kojom mogu da delim sve ovo..
I kada će više to SUTRA! :D

:partizan-fan::navijac
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.210
Reaction score
2.629
Pred utakmicu sinoc sam se vec psihicki spremao na klanje, mozda cak i na poraz, ali smo dobro i krenuli, postepeno povecavali prednost, da bi na kraju odbili i napade i sacuvali prisebnost kad su nam se primicali. Bukvalno diplomski i mentora i studenata (vecina nas je vec u glavi upisala nastavak a potajno se nadamo i dalje). Svaka cast svima!

Moj je utisak da je navijanje moglo biti i bolje. Ali, sad je ,,ometanje" njihovih napada bilo jos bolje nego protiv domacih cigana.

Sad da vidimo kakvi smo protiv Spanaca koji nam ne leze.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.473
Reaction score
13.187
Локација
tamo daleko...
Nego jel primetio jos neko ko je gledao prenos sinoc na SK kako su i oni utisavali zvuk iz Arene :buhaha
Tek danas kad sam gledala snimke i hajlajtse sam provalila koliko je grmelo..
Gledao sam kod druga na SK i pitali smo se sta se desava sa navijanjem.

Malopre gledam kuci na Euroleague.tv opet utakmicu, i grmi sa svih strana.

Srpsko-ciganski sns mediji, djubrad neopevana
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.172
Reaction score
9.882
Локација
underground
Iako sam po prirodi pesimista (sto radi uroka , a sto radi opreznosti) moram da priznam da sam imao dobar osecaj za sinoc.
Otkako je dosao Obradovic , mi kad imamo dovoljno vremena za pripremu utakmice odigramo fenomenalno.
Tako je bilo i sinoc.
Sad je najvaznije smiriti euforiju jer je i psihicko i fizicko praznjenje bilo ogromno. Sledi nam najtezi dio od teskog rasporeda i nema nijednog razloga da se menja strategija utakmicu po utakmicu, znaci Olimpija u nadam se punoj areni. .
 

Bokili

Početnik
Учлањен(а)
04.03.2023
Порука
164
Reaction score
1.004
Локација
Tamo daleko
Статус
Затворена за писање одговора.
Top