Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Publika u sali pola sata posle utakmice... Svakojaka čudesa se događaju ove godine i kada gubimo i kada dobijamo.

Ona dva šuta Alekse i Nanelija, linija Dantea pre trojke i mi bismo i ovo dobili uprkos što su ovi šutirali 60% za tri i uprkos onim dvoma đubradima. Kvarnije i namazanije suđenje odavno nisam video. Ali i tu ima nečeg dobrog, jasno da su počeli da nas shvataju jako ozbiljno kada su nam poslali to dvoje. Inače njima odajem priznanje, krali su profi i baš kada je trebalo da se prelomi. Znaju znanje.

Idemo dalje, svaka čast ekipi, štabu, publici, mnogo sam ponosan kako nam klub izgleda.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
momentum je bio na barsinoj strani, shvatio sam kada se naneliju lopta izmigoljila na kraju trece... tada sam shvatio da gubimo... osecaj za feeling
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Au, koliko ce biti zajebano uci u plej of...nisam optimista protiv reala

Spanski klubovi neka se UGASE, trener barse neka mi PUSI KURAC zbog ponasanja tokom utakmice(zasluzio iskljucenje) a sudije neka crknu, pogotovo ono izraelsko djubre
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Tu se delimicno slazem, ali mislim na cinjenicu da su ljudi ostali sat vremena nakon tekme, odnosno dok ih murija nije oterala. Ne mora bas svr uvek da se pljuje
Nama se redovno dešava da počnemo to da pevamo na 5min pre kraja. Mišljenja sam da to treba da se peva na deset sekundi pre kraja i to samo ako je protivnik barem na +10 u tom trenutku. A i prikladna je ako je to poslednja utakmica na primer plej ofa pu pu pu ili finala nekog pu pu pu.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.565
Reaction score
3.352
Nismo mogli da izvucemo ovo.

Mleli su nas polako, sto zbog nama totalno neodgovarajuce strukture tima, a pogotovo kad su igrali sa visokom petorkom i odvaljivali nas od missmatcheva, sto zbog nase istrosenosti, i naravno, zbog govana od sudija i njihovih odluka kad su se odvojili, a posebno ono najociglednije, kad je i Zeljko opsovao "jebem vam mamicu bezobraznu", posle ociglednog nesviranog faula nad Egzumom pri polaganju na -8.

Ne znam da li ih zelim u play offu, pre svega zbog sudjenja na domacem terenu, ali osveta bi bila preslatka da bi odbio ponudu.

Partizane napadaj!
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
291
Reaction score
2.619
Локација
Beograd
Bili su bolji večeras u šutu za tri, sve ostalo smo mogli nadoknaditi pa čak i suđenje. Kad onakvi šutevi ispadnu i kad ne pogađamo otvorene trojke to je to.
Sudije su podigle navijanje, samo nam je jedan raspoložen šuter falio pored Exuma da dobijemo ovo.
Ovo je sigurno najjača ekipa koja je do sad gostovala. Više sam se plašio Reala, ali sad ne znam šta da kažem. Realno ako uspijemo da dobijemo u petak onda smo spremni i za više, a ako ne, borićemo se do kraja i uživati. Mi smo protivnik za respekt i samo da igramo, ako je neko bolji barem kožu skupo da prodamo. Meni više ne treba.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.556
Reaction score
11.034
Umro sam pet puta dok je ona lopta Nanelija skakala po obrucu.

Sudijama jebem majku. Nisu imali meru, bas ocajno sudjenje...

Uzivam da slusam Zeljkove konferencije posle utakmice. Ni da objasnjavam necu, spektakl samo za sebe. Samo da nije redovno istih debila sa redovno debilnim pitanjima.

Dobijamo Real.
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.409
Reaction score
4.039
Локација
127.0.0.1

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
KKP je postao u međuvremenu, vrhunska ekipa. Iako umorni, i sa iscurelim ključnim šutevima, moralo je da padne kraduckanje sudija, u prelomnoj 3/4, a za roster barselone, to je sasvim dovoljno za pobedu u Areni. Očekujem, baš zbog svega večeras, šamaranje reala. Optimista sam i verujem u pobedu.
Jedno je sigurno. KKP, vođen trenerom, na pravom je putu. Ja, verujem, da ako ne ove, a ono sledeće sezone KKP osvaja ono što nam je iscurelo '88. u Ganu, ili '10. u Parizu, svoju 2. Titulu prvaka Evrope. Sa njom ćemo se zauvek izdići iz blata u koje nas vuče konkurencija, sa kojom delimo vazduh ove države. I ne, ne bi mi smetala, da je dobar komšija...ali ona je sve, samo to ne.
Očekujem da real dobijemo šutem i napadački, kao što je bilo do sada, a večeras, objektivno nije moglo tako.
Sve čestitke timu i navijačima i večeras, mi smo na pravom putu. Kompletno gledano, kao tim i sa rezultatima, uz spektakl koji donosimo, i navijače na strani i ove nestvarne slike iz Arene, mi smo trenutno najjači klub u Evropi.
I tačka.
Srećno dalje Partizane !
Volimo Te !
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.156
Reaction score
18.263
Локација
U Kinšasi
Udružena pobeda Cedevite i Barselone, nedostatka klupske logistike da nas zaštiti van terena i viška sportskog morala koji nas je sprečio da i mi odlažemo naše utakmice.

Kad smo kod pesama, "hajde indijance ove..." je ubedljivo najbednija pesma koja, osim što je glupava, jadno zvuči i potpuno obori ritam i atmosferu kad god da se zapeva.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.116
Reaction score
5.463
Локација
Beograd
Ne mogu stvarno više ovu protekciju koju ova gamad ima, apsolutno različiti kriterijum na početku drugog poluvremena.
Još me više nervira to upravo zato što su odlična ekipa i što im to apsolutno ne treba. Kako to da A.Panter kad sudi u Badaloni prošle sezone u EK, Željko se nervira više nego bilo gde drugde? Kako to da samo u Blaugrani ove godine dobije tehničku?

Odigrali smo dobro, oni su taman bili malo bolji, mi umorni, malo nesreće, dosta njihove sjajne igre, taman dovoljno suđenja.

Real i Olimpijakos su neuporedivo lakši u ovom aspektu i nikad nemam taj osećaj kao kad igramo protiv ovih smradova.
Stvarno treba biti mag u poslu da nateraš navijače da se izvine Obrkneževiću Javoru i Puklu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top