Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Izraelsko ćelavo govno sa pištaljkom je sinoć radilo u direktnu korist Makabija!

Ipak najupečatljivija scena sinoć su mesendžeri sa tribine tužne koji idu po hali i teraju ljude da sklanjaju kamerunske zastave jer "oni to ne podržavaju"...

@Dr Mo story sa sinoćnim tv snimkom "da volim crno-bele"
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.171
Reaction score
9.882
Локација
underground
Polako braco, novi smo. Treba to provodat po BG, i pokazati cari. . I Lamonika nas je prvih par sezona urnisao a posle milina kad nam on sudi.,
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ja nisam ispratio, da li nas je to ćoravi prozivao da smo prijavili 5.000 navijača manje?
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.492
Reaction score
21.567
Локација
Beograd
Pre je mislio da mi uvek pustimo vise nego sto objavimo. U svetu ozbiljne kosarke coravi je bitan kao i njegov privatni klub u istoriji svetske kosarke- APSOLUTNO NEBITAN.
Bas ce Saras da proziva coravo govedo.
Možda, ali jako dobar deo gde pita, zašto se svi smejete, pa kreće i on da se smeje, a znamo zašto se ostali smeju... :D
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
362
Reaction score
2.095
Локација
Trstenik

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.409
Reaction score
28.595
Локација
Novi Sad
To što ona svoje sranje od sudjenja hoće da prebije sa par snimaka navijanja - njena je sramota. Jan je rekao u intervju na neko pitanje o dočeku za njega "Ali Grobari ne zaboravljaju...". I to će tako biti uvek. Treba joj jebati mater svakako, a sad to što ću ja u hali da joj svašta dobacim a neko na druš.mrežama, to je stvar ličnog izbora.

U svakom slučaju nek joj pišu šta god joj pišu. Ja se užasavam njenog sudjenja a ne besnih Grobara.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top