Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

In_hero!

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2016
Порука
543
Reaction score
974
Kako je Sarunas lepo rekao da je u trecoj pa i 4. cetvrtini iskljucio publiku. Bitan faktor.

Mi uz ovakkvu publiku i Zoca imamo tzv. 6og igraca, kako nikad niko imao nije.

Verovali su igraci u pobedu, gotovo do kraja. Prejaka Barsa plus i sudjenje... Svaka cast. Cak je i b92 imao naslov " Poraz koji mnogo ne boli" . Nemoguce nas je vise ignorisati i pisati totalne baljezgarije, ako vec nismo bili i na totalnoj blokcini, sto kazu mladji. Od sporta nista:banghead::picka-ciganska:

I sa barsom imamo sanse na 3 dobijene. Uspesno su eksploatisali svoje prednosti, non stop lopta pod kosem, uz dobre blokove i uvek mismatch. Plus za 3 su imali preozbiljan procenat. I u odbrani zatvorili Lesora, Nanelija, Zeka. Dante uglavnom izmisljao poene, plus 1 na 1 Pantera pre svega. Plus umor.

Ima i Zeljko asove iz rukava. Dzaba vam novci, sto bi Dule rekao. Igramo sa svima do kraja.
 
Последња измена:

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
98
Reaction score
1.364
Локација
Kosovska Gracanica
Još zajebaniji protivnik nas čeka u odnosu na Barselonu, ali ćemo mi usled nekih specifičnosti imati svoje šanse. Idemo ipak redom. Ovo je duel drugog (Real) i trećeg (mi) napada Evrolige. Real je ubedljivo najdominantnija ekipa u reketu u ligi, a to pre svega pokazuju dva parametra - ekipa sa najviše skokova u ligi (plus najviše defanzivnih skokova) i ekipa koja najbolje brani unutrašnjost perimetra u ligi (šut za 2, dozvoljavajući protivnicima svega neverovatnih 43.5%). Uz to su prva ekipa po blokadama. Za sve ovo navedeno, jasno je da je uzrok dvojac Tavares-Poirier. Dolazimo do ključne stvari u kojoj vidim način da se ovo neutrališe, a naznaku toga smo videli u prvom meču u Madridu, a što će po mom mišljenju Željko još više pokušati da eksploatiše - Zek Ledej nam sutra treba kao hleb nasušni! Željko je u prvom meču napravio takav match up u napadu, gde je Zek Ledej konsantno terao Tavaresa da izlazi i reketa kako bi zatvorio Zekov šut za 3. Kada se Tavares (i Poirier) nateraju da izlaze tako visoko, njihova cela defanzivna koncepcija pada u vodu. Na sve to imamo i celu bekovsku liniju koji su odlični šuteri, tako da bukvalno ne sme da se skupi ni sa koga. Dante pre svega će u tom slučaju moći da prodire u reket koji će biti dosta prazniji. Na sve to, imamo dan više odmora i domaći teren. Zakon velikih brojeva kaže da je teško da se ponovi da neki protivnik šutira u Areni preko 60% za 3, i da ima ONAKVO navlačenje sudija (iako će navlačenja biti svakako), a mi izgubili meč SVEGA 9 razlika. Verujem da možemo, iako ponavljam, igramo protiv još brutalnije ekipe od Barselone!
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
jebote mnogo su me Željko i igrači razmazili ovu sezonu, u jednom momentu pri kraju utakmice protiv barselone sam uhvatio sebe da se izuzetno nerviram što nismo pobedili i dokle više tako, dok me je 2 sekunde kasnije presekla misao da smo mi, u prvoj sezoni posle 9 neigranja Evrolige, do poslednjeg kola konkurenti za top8, čak šta više, izvesni da idemo u taj plejof...
da smo tukli aktuelnog dvostrukog šampiona Evrope dva puta, da smo tukli olimpijakos koji je prvi na tabeli, tukli smo fener, tukli smo monako i baskoniju po 20 razlike, tukli smo koga smo hteli...
naravno da ostaje žal zbog par bezveznih poraza, ali kako bilo kome zameriti za to posle ovakve jedne "vožnje" koja i dalje traje? :D
zato molim igrače Partizana i najvećeg gospodina na našoj klupi da sutra, ako mogu, pobede Real Madrid (čisto da nama navijačima smanje nerviranje i grickanje noktiju i zanoktica do poslednjeg kola, jer ako nam bude tekma protiv zelenih odlučivala plasman u top8, ja ću tu utakmicu da prespavam... lakše će mi biti...), a ako ne mogu, neka pobede Monako sledeću :D

sutra treba prirediti najbolje navijanje ove sezone u Areni, dolazi nam Real na noge, igrali su juče utakmicu protiv fenera, dakle dan ranije imaju za odmor + putovanje iz Madrida u Beograd...
druga meč lopta, samo koncentracija i malo više sreće nego protiv španskih cigana u utorak, uz podršku sa tribina, mislim da je pobeda izvesna... :partizan-fan:
 

KoOkaDva

Grobar
Учлањен(а)
27.06.2022
Порука
650
Reaction score
5.172
Локација
Nis

Dzoni43

Grobar
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
876
Reaction score
2.712
Локација
Beograd
Ja ne znam kako je vama ljudi ali mene stislo u grudima od sinoc :buhahaNisam spavao nista, budio se, sanjao neke gluposti. Pojela me nervoza. Jedva cekam veceras! Planirao sam oko 5 da krenem sa udaranjem po nekoj zestini ali mislim da cu morati ranije ako planiram da prezivim do veceras:ziveli

Verujem u Zeljka i tim beskrajno! :partizan-fan:
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Evo malo reči i od našeg španca, pomoćnika Iskijerda
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top