Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.482
Reaction score
13.308
Локација
tamo daleko...
Ne može da dosadi
Isto i za Raku smrada Djurovica.

Ako neko sretne po Bgu na ulici ovo govno cigansko, pitajte ga kakav je igrac Kevin Panter.

Bratu sa Euroleague.tv dati neki dres nesto, zaposliti ga da radi neki marketing, da vodi Partizantv. Covek je tako otvoreno navijao ludilo cisto. Kaze, gledam kako da prenosim utakmice Partizana u Areni. Samo sto nije rekao volim Partizan.
 

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
971
Reaction score
7.345
KEVIN KAPITEN PUNTER!
BRAVOO BREEE!
Sudijama sve metvo i živo, u pojedinim trenutcima sam pomislio da igramo kup protiv musavaca koliko bezobrazno kradu.
Ali Partizan je institucija, i mogu sa nam samo popuše,ako im dozvolimo!
KAKAV PREDIVAN CRNO BELI DAN.
HVALA TI LJUBAVI MOJA!
:napred-partizan: :shal
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.875
Reaction score
7.888
Stvorila se neka atmosfera da je sasvim normalno pobediti real tamo. Aj sad na stranu naš niz, ali bilo ko da očekuje pobedu i preti najtrofejnijem evropskom klubu tamo je prilično suludo.
Što se tiče utakmice mislim da nam je šansa u držanju egala što duže, nemamo luksuz da nam sklizne utakmica u drugoj trećoj četvrtini. U poslednjoj je sve moguće jer mislim da nisu ekipa koja živi za egal utakmice, što ne znači da ne mogu i to da reše individualnim kvalitetom. A te neke stvari nekad ne može ni Željko da sakrije ako plane individualni kvalitet teško se tome parira.
Setio sam se ovog upisa

Stvarno si vidovit
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top