Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.881
Reaction score
7.711
Kad sam u pocetku sezone rekao da je Exum promasaj, mislio sam na koncepciju igre i ono kako ja vidim kosarku, Exum bi kod mene pokrivao 2 i 3 i bi bio sekundarni plej u odredjenim sekvencama.

Igracki, pik broj 5 na draftu, solidna NBA karijera, veliki potencijal i jako koristan igrac za bilo koji tim.

Drago mi je da igra kako igra i da sam ja sto bi rekli zli jezici ispao budala.

I dan danas me malo plasi njegova kontrola lopte i prenos, videli smo da je naivno par puta u zaista bitnim trenutcima "prodao" loptu, mada ruku na srce u svakih o tih napada je Rudi barem 2/3 faula radio.

Exum, kad je u petorci sa Madarom ili Aleksom ( oslobodjen loptom ) izgleda mnogo opasnije, jer se ne trosi na prenosu i umesto da kreira, moze na low postu da napada, (Musu,Rodrigeza, cak i NWG).

Drago mi je sto sam za Pantera imao osecaj da ce biti lider i da ce imati sezonu kakvu ima, neka malo olabavi inace na kraju sezone ispunice mu se zelja da zaigra za NYN.

Danas pametno, bez srljanja, dugi napadi i trazenje pametna resenja u napadu, sto se tice odbrane, da Realu sprecimo tranziciju i odsecemo bekove.

Mozda nije realno da dodjemo do 2-0 vec u Madridu, ali sve sto mozes da uradis danas ne ostavljaj za iduci cetvrtak.

Metla, pa nek gmizavac juri skakaonice, a psiho trazi porez da se plati!

MOMCI NE MORATE, ALI MOZETE!
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Evo i od mene mali doprinos. :D

Maštao sam o ovom putovanju u Fuenlabradu.

O trojci koju sam preksinoć video uživo nisam mogao ni da maštam...

Danas maštam o totalnom raspadu Reala, i o tome kako njihovi napuštaju halu a naši se grupišu i pevamo dva glasa sa Grobarima iz gornjeg sektora.

I onda u utorak veeeelika šetalica i na njoj kralj kojeg smo pomeli metlom.

Posle toga maštam o Kaunasu...

Ipak, sve je to mašta, deluje nerealno...

Isto kao što mi je delovalo nerealno da kročim nogom na ovaj sveti parket...
PXL_20230427_052715750.jpgPXL_20230427_055949965.MP.jpgPXL_20230427_070837756.jpgPXL_20230427_072649543.jpgPXL_20230427_072639804.jpg
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Meni je ortak preneo jos u decembru mesecu da je Misko da li u medijima ili u drustvu tog mog ortaka a ne secam se dobro rekao citiram «Zvezda ce ici na fajnal 4»,ne imaju ekipu za fajnal for i slicno nego da ce ici tamo. Tad su mu rekao da je izlapeo i da ima animozitet prema Zeljku,naveo sam i to da je poslao Petruseva tamo kao dokaz. Covek nas ne voli iz prostog razloga sto je Partizan saradjivao dobro sa menadzerima poput Ace Raskovica i Kapikjonija,pogotovo ta 92 generacija a sa njim u periodu Dule i posle Duleta kad nam je dovodio skart a ne igrace sa dobrim potencijalom pa da kod nas stasavaju. Plus su Dangubic i Zagorac dobili zahvalnicu i jedva zaboli ugovore negde i sve se to nakupilo u njemu. Nije mu draza zvezda i to znam sigurno ali bolje saradjuje sa njima od kako su evroligasi,kad nema para pomogne Grad Beograd kombinacijom da se prebiju dugovi i tako. Partizan 92 sa Djordjevicem,Danilovicem,Rebracom,Nakicem je NBA tim za ovu evroligu i dobio bi onaj Olimpijakos od sinoc 20 poena razlike.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.843
Reaction score
9.822

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Sale mu lepo odgovorio. Zalizani se malo zaneo u izjavi.

Elem veceras je utakmica za uzivanje i bez stresa, bar mislim da mi navijaci treba tako da je dozivimo, ako ne dobijemo ok onda imamo dve u areni i vremena za nerviranje ce biti na pretek, ako dobijemo super, onda nas mozda zakaci samo jedna nervoza. Ok znam nije to to kad nema nervoze ali imamo i mi dusu i pravo na predah od iste.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Jel ovaj Rikardov zemljak igra veceras, znali se?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top