Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ma ajde mi da dobijemo, da ne bi oni navlacili na majstoricu , a u majstorici bi nam sudili karla del ponte , coki i andjus.
Kad su vec u kanalu, daj da ih zatrpamo. Magare i blato, stara narodna.
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.329
Reaction score
2.766
Evo i od mene mali doprinos. :D

Maštao sam o ovom putovanju u Fuenlabradu.

O trojci koju sam preksinoć video uživo nisam mogao ni da maštam...

Danas maštam o totalnom raspadu Reala, i o tome kako njihovi napuštaju halu a naši se grupišu i pevamo dva glasa sa Grobarima iz gornjeg sektora.

I onda u utorak veeeelika šetalica i na njoj kralj kojeg smo pomeli metlom.

Posle toga maštam o Kaunasu...

Ipak, sve je to mašta, deluje nerealno...

Isto kao što mi je delovalo nerealno da kročim nogom na ovaj sveti parket...
Погледајте прилог 20931Погледајте прилог 20932Погледајте прилог 20933Погледајте прилог 20934Погледајте прилог 20935
Nadam se da si skrenuo u kafanu pored hale, ispričao sam se sa konobarima (ja ne pričam španski, oni ne pričaju engleski) i isplakao uz snimak trojke pre neku godinu.
 

Steff

Početnik
Учлањен(а)
08.07.2022
Порука
130
Reaction score
478
Локација
Beograd

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Sale i Pedja su igrali protiv Dražena, Kukoča, Radje, Sabonisa itd, i dominirali. miško je smešan ko smešan film, a i tužan. Nego digo mu se zato što je uspešan agent pa misli da može da piša po svima. Nije on tema danas, on je samo nebitna distrakcija, Partizane igraj i pobedi!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
Izdržimo li do treće četvrtine u egalu očekujem paniku kod njih epskih razmera...

Takođe novinarska govna koja pišu kao da igramo protiv Crnokose i to oslabljene da nam se napuše kurca svi!

KROZ SVE TEŠKE GODINE ŽELJA NAM NE UMIRE – VRAĆAJU SE DANI POBEDE!!! :pfc:
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd

GrobarSCG

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.131
Reaction score
1.878
Локација
На ЈУГУ Канаде!
Tavares i Kozer ne igraju.
Poirier i Abalde su u ekipi ,koliko ce moći pomoći videćemo ali verujem ne puno.
Partizane napadaj..glavom i srcem crno belim !!!
Ko ih potceni iako igraju bez pomenutih onda je spreman za instituciju sa inicijalima LL! Da se razumemo: VERUJEM u pobedu večeras ali DALEKO će to biti od LAGANOG! možda uđemo i u DODATNIH 5 MINUTA! Toliko! :napred-partizan:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.422
Reaction score
40.759
Локација
Žrnov
Moj najmladji tetreb ove sezone nijednu nasu bitnu utakmicu koju smo dobili nije gledao, pičevši od Efesa - tako se potrefilo - uglavnom na treningu, malo i u skoli.
Večeras nema nikakve obaveze.
Upravo sam ga izbacila iz kuće tako da su svi preduslovi za večerašnju pobedu obezbedjeni s moje strane!
:napred-partizan:
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Link
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top