Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Igrati maksimalno i na pobjedu bez ikakvih kalkulacija. Radije bih izbacio ove cigane pa nek izgubimo od barse ako treba a ne da ovima dajemo momentum da mogu da se vrate.
Izaci na parket i ici svim silama na pobjedu!!!

Apsolutno. Ne treba govnima dizati samopouzdanje kad su svakako sada i igracki u velikoj prednosti.
Pun gas na terenu i tribinama i zgrabiti sansu ako se ukaze.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Meni deluje da, gledano čisto po igračima, mi veće šanse imamo u trećoj i petoj nego u četvrtoj. Tu se njima vraća ubedljivo najbolji igrač u ovom trenutku, ono govedo iz Argentine, a nama ne igra Panter.
Znajući Željka ne postoji ni promil šanse da se nešto kalkuliše a i to apsolutno nije u našem duhu. Igra ko može, nadamo se i Dante, dobijali smo mi i teže protivnike sa slabijim sastavima. Samo bez gluposti sa tribina, ne bi me čudilo da nas tu čekaju na zicer. Od prvog sekunda pritisak na onog brabonjčića Musu, deluje mi da je labilan i na sudije a Želimir će da se pobrine za ostalo.
 

Kanda90

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2010
Порука
721
Reaction score
876
Širenje defetizma
Ovo je horor. Volio bih da je samo ružan san. Ovoga sam se i bojao. Znači volio bih sad da smo izgubili sinoc 20 razlike a da se normalno zavrsila utakmica.. Ne mogu da vjerujem da Bodiroga nije nista uradio...

Ne ložite se, nemamo šanse u BG bez Lesora, Pantera i Egzuma makar se nakrcalo 50k ljudi u areni. Najrealniji ishod biće 3:2 za nas u Madridu
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.000
Reaction score
11.773
Локација
JNA
Nemoj samo, molim te, to "panter" i "Dek".
Opet me drma adrenalin kao i sinoć pri onom divljanju goveda, mamicu im cigansku!
Kako beše oni "madridisti" zapevaše - "euroleague mafia" ili slično?
To je apsolutno isto kao kad naši domaći mutirani cigani krenu da nariču, zapevaju i bore se za "pravdu".
Govna neopevana!
Nisam video da sam sam napisao Panter malim slovom, iznervirao sam se toliko da cu ovako mlad dobiti secer, ovo je nepravda prema sportu. Znaci sad u utorak ako budemo gubili, trebamo da uvedemo Tristana i Andjusu sa klupe kako bi namerno zapoceli tucu i provocirali njihove, da bi im mafijaska Evroliga kaznila najbolje igrace? Neverovatno…
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
228
Reaction score
1.732
Локација
Kraljevo
Наградили су Мадрид. Склонили нам 2 кључна играча (3 ако не игра Егзум). Дакле ако већ губимо утакмицу у БГ, минут пре краја увести Вукчевића и Ђушу да набоду 3-4 играча Реала и изазову неред.

Евролига усрано корумпирано такмичење.
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.396
Reaction score
4.603
Локација
Zemun
Sta je vama bre ljudi? Kakvo gubljenje namerno, kakvi bakraci... Sama je zavrsnica takmicenja, znamo ko je na klupi. Smireno samo, opusteno. Imamo 2 brejka prednosti, "stara njuska" to ne propusta.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.242
Reaction score
2.880
E moj Kevine..a samo je trebalo da kao kapiten,iskulira stoku ciganskospansku..
Razumem emocije,ali glava i um …
,,Bravo ,ne da na sebe i ekipu,, tipa komentari..ne znam sta da kazem…Donili nista nismo,osteceni smo maksimalno…
Mada mozda dobijemo Andjusica,ko zna..
Ljulj-iskusno ciganski i namzano vratio egal u seriju i ako je 2:0
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Govna su ih samo nagradila za nesportsku i prljavu igru, haos. Valjda bi trebalo pogledati ko je inicijator sukoba, ko je prvi udario, Panterova reakcija je prirodna i nije ga pipnuo.

Trebalo bi uzeti u obzir i veličinu rostera ekipa, i gledati da na kraju ne oštetiš ekipu koja nije započela sukob u odnosu na onu koja jeste. Ovako je ispalo da se isplati tući protivnika kad ti ne ide...

Postoji li mogućnost da se kazna primjeni od sledeće sezone ili ovo stupa na snagu odmah?
 

ivanra

Grobar
Учлањен(а)
14.02.2007
Порука
355
Reaction score
2.397
Локација
Pozega
Napraviš onakav prekršaj koji dovede do potpunog haosa na terenu i za to nebudeš kažnjen. Igrač koji je udaren i koji se nakon toga branio kažnjen sa dve utakmice. Pri tome jedan je olinjali matori dripac, a drugi apsolutni junak play off serije. Pa kakve ovo ima veze sa sportom i pravdom.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top