Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.400
Reaction score
4.402
jbg, ostaje da se molimo da ce se exum povratiti do utorka... ocekivana kazna... bas nam ovo nije trebalo
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.481
Reaction score
4.966
Локација
Boka
E moj Kevine..a samo je trebalo da kao kapiten,iskulira stoku ciganskospansku..
Razumem emocije,ali glava i um …
,,Bravo ,ne da na sebe i ekipu,, tipa komentari..ne znam sta da kazem…Donili nista nismo,osteceni smo maksimalno…
Mada mozda dobijemo Andjusica,ko zna..
Druze ono ni jedan igrac na svijet ne bi iskulirao, ajde da je bio klasican nesportski ali ovaj ga je bukvalno svom snagom zakucao po vratu, tu se ne cuti i to se ne oprasta.
Sto bi veliki vladika Njegos rekao:
"Zlo cinjeti od zla braneci se, tu zlocinstva nema nikakvoga". (Dobra ideja za transparent)
Idemo dalje pa sta nam veliki Bog da.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.418
Reaction score
40.745
Локација
Žrnov
Zanimljivo je da se vidi koliko su sudije kaznjenje za nedosudjenu iskljucujucu Ljulju zbog cega je omoguceno da se izmigolji.

I nije ova odluka u korist kraljevskih nego katalonskih cigana.

i nemojte da smo sad kao limenke: da zizdimo himni el 8 slicno. Pa dupe smo dali Ostoji da igramo EL.
To sto ste zaboravili ko kakav tretman ima u EL je vas najveci problem.
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.062
Reaction score
18.265
Kako da se anesteziram do četvrtka u pm... I da ih zgazimo 3:0 usrali su nam polufinale i šansu za titulu sve im jebem mrtvo cigansko da im jebem...

Smorio sam se kao nikad, ne treba igrati ništa pod okriljem ovih govana, bolje neku evroazijsku ligu sledeće godine sa šampionom Kazahstana jebem li ga. Sad navijam za nuklearni rat pa nek niko ne osvoji jebo vas i divoušn i vaše "vrednosti"... Pu! :puke:
 

oMARKOo

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
59
Reaction score
307
Ljudi pa mi smo navikli na nepravdu, a pored toga nema cega ni da se plasimo i kalkulisemo. Najbolji je na klupi i imacemo 20000 Grobara, to je na startu +20 za nas. Ako bude postojao promil sanse i budemo uslu egal u zadnju cetvrtinu... treba im jebati mater i pometlati ih.
 

Dietotex

Grobar
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
203
Reaction score
1.982
Локација
Jamaica
O ovoj desetoj Željkovoj tituli snimaće se filmovi a mi imamo tu privilegiju da kao akteri budemo deo bajke.
Šta ste mislili braćo Grobari i sestre Grobarke, da ćemo se tek tako prošetati kroz evroligu?
Zaboravili ste za kog navijate, mi smo PARTIZAN, bensedini su sastavni deo naših života!
Ako sam do sada i imao nedoumice, posle ove kazne nemam-UZIMAMO!!!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
823
Reaction score
2.819
Aman ljudi, Panter JESTE iskulirao. Govedo prvo pravi faul na gornjoj granici incidenta, Panter mu prilazi u fazonu "Koji ti je kurac?", onda ga ovaj JOS JEDNOM udara ramenom u glavu, Panter zamahuje ali ga NE DOTICE, dakle eventualno moze da dobije tehnicku, mada je i to upitno. I onda Dek i Jabusele zapocinju tucu. NJIHOV igrac zapoceo problem, NJIHOV igrac zapoceo tucu, NJIHOV igrac u tuci izasao iz svih granica cak i ulicnog dostojanstva. Pa STA VISE TREBA PANTER DA URADI da bi se reklo da je iskulirao??

Posle ovoga, jedina dilema koju imam je da li Zeljko naredne sezone uzima desetu ili jedanaestu. Luco, Ognjene, Nikola, Jane, Zofri, gledate li ovo?? Zar da propustite priliku da vas opet mrze a da vam se dive, ovoga puta podignuto na evropski nivo?
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
Joksa objasnio
 

publicenemy

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.328
Reaction score
2.764
Ne mislim da će Željko da kalkuliše, ali da li smo sigurni da će gurnuti Egzuma tek tako (iako uopšte ne sumnjam da ovaj trenutno samo o utorku razmišlja)?
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Мало им било што смо их онако испонижавали у Мадриду сад морамо још више у Београду са све Балшом, Тристаном и Анђушом.

Па како ћете назад кући од срамоте :picka-ciganska:
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top