Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.469
Reaction score
28.994
Локација
Novi Sad
Hezonja zamahnuo na Pantera, srećom promašio, kasnije stiskanje pesnica i agresivno ka Panteru... Ne znam da li bi svi tako pričali da ga je pogodio i stvarno udario, a od mene će da dobije šupičkumaterinu kao i svi iz Reala!

PUTA MADRID!
 

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Daj brt ne zajebavaj.. pogledaj snimak, ni ne pokusava da dohvati Pantera.
Čak se i Španci u komentarima ispod sprdaju sa tim i čude se šta mu je bilo
Slazem se, u svakoj drugoj situaciji zasluzio bi mali aplauz, medjutim u ovoj ni Goss verovatno nece biti pozdravljen onako kako bi trebalo i kako zasluzuje (ne samo zbog igara u nasem dresu nego i zbog onog na twiteru kada je na poziv jednog cigana da dodje u Zeleznik rekao sve najbolje ali ja sam Partizanov covek) pa samim tim ne treba ni Hezonju da docekujemo drugacije nego ostale.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.469
Reaction score
28.994
Локација
Novi Sad

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.591
Локација
25-i maj
Nije Hezonja hteo da udari Pantera nego da izvadi nesto iz ranca koji Musa nosi na ledjima. Musa je decko toliko grbav da sam ja fasciniran kako je uspeo da se dokopa NBA. Zajebi te Hezonje,Muse prava prica i igracine su Aleksa Gedza iz Cacka,Alen iz Koteza i Kevin iz Bronksa. Musa i Hezonja da vrede to sto treba nas bi dres nosili.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ta ciganska priča koju oni prodaju za Dantea mislim da se primila i kod naših navijača da je on folirao i da mu nije ništa. Sve te povrede prstiju kurac palac imaju osnovnu terapiju mirovanja, i generalno može da se igra pod povredom jer kad se zagreješ bol se smanji i možeš da trčiš al čim se izuješ prst ti bude ko glava boriše šimanića.
Zato je zajebano jer Dante može da ugrozi oporavak za četvrtak s ovim, i to nije knda samo odluka samo medicinskog štaba nego i stručnog, koja je utakmica bitnija, za f4 će svakako biti spreman.
A bitan nam je da igra bar malo, jer treba neko da bude tu da im se skupi odbrana jer neće biti Pantera da izmisli poen. I realno ima tu ko da ga odmeni na papiru Naneli, pa i Aleksa, i oni su to i znali, samo problem je što nikad nisu bili pod pritiskom da moraju.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.064
Reaction score
15.643
Локација
Храм фудбала
Ta ciganska priča koju oni prodaju za Dantea mislim da se primila i kod naših navijača da je on folirao i da mu nije ništa. Sve te povrede prstiju kurac palac imaju osnovnu terapiju mirovanja, i generalno može da se igra pod povredom jer kad se zagreješ bol se smanji i možeš da trčiš al čim se izuješ prst ti bude ko glava boriše šimanića.
Zato je zajebano jer Dante može da ugrozi oporavak za četvrtak s ovim, i to nije knda samo odluka samo medicinskog štaba nego i stručnog, koja je utakmica bitnija, za f4 će svakako biti spreman.
Повреда јесте озбиљна, али у сваком случају многа мање него да после прст буде к'о глава филипа петрушева :D
 

Данијелс

Početnik
Учлањен(а)
26.08.2018
Порука
185
Reaction score
1.257
Локација
Po
Ja sam miran a i vi braco bi trebali biti. Zeljko je valjda do sada dokazao svima u svetu da je Mastermind ove igre i da mu je potpuno nebitno sa kojim igracima raspolaze. U konkretnom slucaju, raspolaze ekipom koja je trenutno oslabljena neigranjem kaznjenih od strane Evolige. Ako budemo mogli, pobedicemo u utorak. Ako ne, pobedicemo u cetvrtak. Ako ni to ne bude islo, pljasnucemo ih u sred Madrida u petoj. Mislim da nam sa lopate sigurno pobeci nece. Siguran sam u stvari. Mrdaju, otimaju se ali grobarska lopata im je sudbina u ovom slucaju. Zeljko je Grobar koji drzi lopatu. To im je i vise nego dovoljno da budu zakopani!
P.S. Nece me biti u dorani, ali ce mi biti sin u istoj. Tacna uputstva ima. Bez glasa da se vrati kuci, praznih dzepova da u hram udje, dlanove da podere. Ali to ce uraditi i bez da mu kazem jer su Zeljkova poruka i GROBARSKO SRCE dovoljni da zna sta mu je ciniti za SVETI KLUB!
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.052
Reaction score
3.884
Локација
Beograd
Ispred hotela gde su igrači Real Madrida tokom večeri režimska policija je rasterala više puta navijače Partizana.
Iskren da budem zanimljiva ideja, ali i još jedan dokaz da su u svojoj državi navijači Partizana neprijatelj broj jedan.
Uopšte nije bitno da li podržavam ili ne taj potez, nisam bio prisutan niti podržavam taj metod iako kažem, skroz zanimljiv pokušaj, ali od onih koji su bili i kojima verujem čuo sam ove tvrdnje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top