Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Molim sve, i igrače i stručni štab i klub i navijače i gledaoce i "semenkare" i "najvernije", izađite kao da je ukupan rezultat 0:0, igrači neka se igraju košarke, a na tribinama da im se igramo sa psihom.

Ako treba svi da ćutimo kada izlaze, da ćutimo da se muva ne čuje, kada treba da grmimo, da grmimo da im plombe ispadnu iz zuba.

I zapamtite svi, posle večerašnje utakmice ništa neće biti gotovo, kako god da se ona završila. Nikada neće biti gotovo, neka plamen večno sja.
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Vreme je da svrgnemo “kralja”, da ga nokautiramo i posaljemo celoj evropi jaku poruku da mozemo da bijemo svakoga i okrnjeni, da pokazemo da smo navijacka elita a ne ciganija. Sto puta je ovde i iz kluba pozivano da se ne ubacuje bilo sta, pa cu i ja, ne dozvolite da vas bilo sta isprovocira, urlaj, zvizdi, vredjaj al ne gadjaj. Usmeri svoju energiju do onog do sebe, ako vidis da ne peva ne navija, pokreni ga. Danas je svaka dusa u areni bitna, da se stvori pritisak kao nikad ranije u sezoni, da budemo slozni i da poguramo ekipu na F4. Ajmo Zeljko, Andjusa i momci!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Najzad dodje dan utakmice.
Verujem da svi jedva čekamo da krenemo za Beograd i pocepamo grlo i dlanove.
Ali večeras je bitno i da shvatimo da nikakav naš revanšizam sa tribina ne sme biti ispred interesa Partizana !!!
Zato svi šalove , grlo, dlanovi, mržnja da bude u očima i pesmama a teren ostaviti igračima da ih Partizanskim inatom samelju.
Real nam od lopate neće pobeći !!
 

The Wolf of Humska

Početnik
Учлањен(а)
28.08.2021
Порука
65
Reaction score
278
Локација
Beograd
Dođe i taj 2.5...
Večeras Real dočekati u najpaklenijoj atmosferi do sada, naravno bez bilo kakvih incidenata.
U Areni smo i mi navijači, zajedno sa okrnjenim rosterom, na ispitu.
Za roster ne sumnjam da će se Željko prilagoditi situaciji najbolje što može (a svi dobro znamo šta znači njegovo najbolje), ali sa tribina ko proba večeras da ubaci nešto na parket ili napravi nešto zbog čega mogu isprazniti halu, taj za mene nije Grobar, već pripadnik ciganske navijačke grupacije.
ALO BRE DANAS POSLE 13 GODINA MOŽEMO UĆI MEĐU ČETIRI NAJBOLJA KLUBA U EVROPI, O NAMA NAVIJAČIMA SE VEĆ PRIČAJU LEGENDE, ŠTO SADA TO DA ZEZNEMO??!!!
Večeras navijanje na max, napraviti atmosferu koja će se jednog dana prepričavati praunucima, i poslati kralja nazad u Madrid metlom koja će ih DUGO BOLETI!
 

preldžija

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2022
Порука
63
Reaction score
521
Nadam se da će Papapetru odigrati približno onako kako je igrao zadnje dve sezone pre nego što je došao kod nas. Ja nekako od njega cele sezone očekujem malo veći angažman u napadu i veći učinak. Nikako da to dođe. Pod tim veći, ne mislim na 20+ svaku utakmicu, ali da nam postane standardno dvocifren.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.245
Reaction score
2.896
Svako ko baci bilo sta na teren veceras(papir,upaljac i sl.) taj je debilcina neopevana!
Mozemo da im jebemo mamu i da ih vredjamo,ali bez ikakvih gluposti te vrste..
Cigani su spremni i ako ih jedan obican fiskalni racun pogodi u ledja,da isfoliraju do te granice,da nas izbace iz hale! Zato svako ko voli Partizan ,NIKAKO ne ubacujte nista na teren!
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
...očekujem težak meč, i pobedu KKP, naravno.
Odigrali smo mnogo velikih mečeva u svojoj istoriji i ovaj klub je na to navikao. Siguran sam da će navijači biti fantastični i fanatični. Svi smo svesni trenutka.
Želim samo da poželim sreću timu i navijačima, večeras.
Srećno Partizane, osvetli nam živote !
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.849
Reaction score
9.847
Погледајте прилог 21089
Ovo sliku kao koreografiju preko cele tribine, to je to.:napred-partizan:
real-madrid-v-partizan-turkish-airlines-euroleague.jpg
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Ja sam se baš naložio na onaj predlog da kada bude njihovo predstavljanje bude APSOLUTNA TIŠINA. Da se ništa apsolutno ne čuje. Dodao bih u to koreografiju sa našim "Grobarom" i lopatom, čisto da shvate šta ih čeka.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
848
Reaction score
640
Ljudi moji, za mene je vreme stalo kod početka one frke u Madridu, depresija teška, ni većih pobeda ni veće praznine. Kada je Panter reagovao na onaj džukelski faul Ljulja, znao sam da ćemo da budemo osakaćeni, nezasluženo osakaćeniji od njih.

Moramo da budemo pametniji kod ovih prljavih stvari koje pravi protivnik, a ne svaki put kao bosi po trnju

Kako god metla je u našim rukama, a i lopata je tu :) , kako se bliži početak utakmice sve sam sigurniji da ćemo da ih oprašimo po ciganskim guzicama. Večeras je prilika da se probaju neke akcije bez Pantera i pripremi ekipa za Barselonu :).

Večeras pozitivna energija i nevidjen pritisak na govna donosi pobedu.

Što se tiče unošenja predmeta na tribine, jednostavno moraju da ee postave pravila da ni jedan novčić, upaljač, cigare (za koje smo svaki put opomenuti od Evrolige, iako svaki drugi navijač bar oko mene puši u hali) i ostala sranja ne smiju da prodju ulaz u halu. TAČKA.

Ubedjen sam da večeras dobijamo lakše nego što očekujemo...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top