Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.126
Reaction score
15.395
Локација
Beograd
Tavares je ove sezone za Real u EL, igrao 24 minuta u proseku. Večeras celih 36.
Imao je duplo više poena i skokova nego inače.

Uz ogromnu pomoć NWG-a nas je sam dobio. NWG je paklenu odbranu peglao. Pogodio neke šuteve koje niko u hali nije očekivao.

Uz Lesora će svakako biti malo lakše, ali sam mišljenja da nam ipak više nedostaje Panter. On često uzme loptu na prenosu, lopta tad ima jasan tok u napadu. Naravno u stanju je da izmisli koš kad se svi "sakriju". Pritom navlači celu odbranu na sebe. Kapiten jbg.

U četvrtoj moramo napasti Taveresa kako znamo i umemo. Mi smo ih ove sezone dva puta odvalili. U oba slučaja to je bilo bez njegovog učinka. U Madridu drugu nije igrao, a onu u Areni prethodnu smo ga napunili ličnim. Tavares out i Real ozbiljno pada, u oba pravca.

Nadam se da je Aleksa ok, da se nije povredio. Večeras je nažalost bio u kontra ritmu. Na poziciji pleja je bio tragičan. Treba nam svaki igrač u rotaciji sad. Da se iskrvari do kraja.

Da nekako rešimo njihovu zonu i Tavaresa uvedemo u razumne brojke, i F4 je tu.

U četvrtak mora sve da se reši. Ja eventualnu petu u Madridu neću preživeti sigurno.
Fali Panter opasno. Tvitovao je neki grčki ako se ne varam...ili litvanski? Sportski novinar je u pitanju, parafraziram sada ali u poslednja tri minuta od ne znam koliko pokušaja, samo jedan šut nam je uleteo.
A što se tiče Tavaresa, jebem li ga, sumnjam da će moći opet na istom nivou i toliku minutažu da odigra, mada imaće svežeg aregentinskog mrtvog ciganina, mi Lesora...videćemo.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.234
Reaction score
2.860
Jbt sta ovaj Tavares ukucava,ono je neverovatno..jos nesto,on je i za odbranu zver..krenemo u reket,i odustanemo,to sam primetio u vise navrata…
U cetvrtak sut ne sme da omane,ili da izbacimo ovog iz igre licnim greskama…
Igraju neku taktiku kao deca u skolskom dvoristi,bacis loptu u ruke najvisem,i on daje kos…jebem ga usta ona krakata.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.953
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Nafilovaće oni Tavaresa opet nekim spidom, pa će izgurati i 2 produžetka ako treba.
Sudije kao da nikad nisu sudile EL utakmicu. Indikativno mi je kako su gotovo svaku situaciju koju su gledali na monitoru, sem jedne ako se ne varam, dosudili u korist Madriđana.
Najviše sam ljut na instagram navijače, "penzionere" i šabane kojima je mrsko da navijaju, osim kad Partizan povede. Zbog takvih se nije ni mogla kupiti karta. Jebem vas u usta sve do jednog.
Pritom, jug forsira neku kafansku plejlistu od subote uveče. Navijanje poslije prve četvrtine na nivou Zvijezde 09 iz etno sela Stanišići.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
Mogli smo ih dobiti i ovako okrnjeni, malo srece, i malo vise lopovluka od govnara sudijskih. Tu smo, manje od 48h, idemo po pobedu pa da se spremamo za F4!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.126
Reaction score
15.395
Локација
Beograd
A i te sudije...jasno se vidi da ona marva udara obruč, šta su one gledale koji kurac? Neverovatno.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.557
Reaction score
7.854
Ne brinite braćo, ne postoji tim u Evropi koji može da dobije Partizan dva puta u dva dana.

Utisci večeri kamerno navijanje (jbg to je posledica skupog tima, karata i ostalog, da se ja pitam rasporedio bih strateški jednog tvrdokornog pa pljus kad neko izvadi telefon da se selfira), a drugo je Hezonja, da nisam igrao navijao bih za Partizan. Ostoja i Zorane, gde će vam duša, dovodi momka više kad toliko voli
 
Последња измена:

petra011

Grobar
Учлањен(а)
23.10.2017
Порука
359
Reaction score
1.093
Локација
the middle of nowhere
Lepo veče u Areni, kapa dole našoj momčadiji na borbi i zalaganju. Na momente je bila ogromna buka u hali a na momente pozorišna atmosfera. Po ko zna koji put kada je najpotrebnije da ponesemo ekipu i napravimo prevagu pevaju se pesme koje nemaju veze sa desavanjima u hali, atmosfera pada itd... Samo hrabro u četvrtak i uz boziju pomoc da slavimo pobedu!!!
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
144
Reaction score
1.114
Локација
Pozega
Naš idealni scenario je 3:1, iz ogromnog razloga, što onda imamo K.P. za barcelonu. Koga briga za 5 godina jeli bilo 3:0 ili 3:1, ako si otišao na F4
 

Nikola78

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
33
Reaction score
128
Локација
down under
Sedeo na sto pored Ostoje I dva like s njim odmah posle utakmice juce blizu Arene.
Nisam mogao a da ne slusam sta pricaju.
U glavnom zvucalo je da imaju veliki pritisak oko poreza, cela price je bila oko toga, kako sta, ovako cemo, onako cemo, zvao ovaj-onaj, moramo da uplatimo itd. Izgleda da je sva ta prica oko poreza josh gora nego sto mi cujemo/vidimo preko medije.
Kad god bi se pomenuo Real bilo je ono kao ma prolazimo to, nego kako cemo porez.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
144
Reaction score
1.114
Локација
Pozega
...dakle, metla ali bez Kevina na barcu ili 3:1 i idemo kompletni na Trofej. A to nam je i cilj.
Meč sam gledao u punom restoranu Partizanovaca, i ako Vi kažete, da navijanje mora bolje, slažem se. Od buke nisam ispratio taj intenzitet i teško je preko tv.
Četvrtak je ključan za nas, moramo dobiti. Ne razmišljam o majstorici.
Vraća se Matijas, i ubedjen sam da će uz Alena, značajno primiriti ono magare tavareza. Dalje, toliko su mi ogavan klub, pogotovo ovim svim ponašanjem u seriji protiv nas, da im sve igrače mrzim. Osim Hezonje, on je sasvim ok. Gos? Ko je on, trenutno? Marš bre!
Samo Partizan!
Ja navijam za Partizan i hoću pobedu u četvrtak, jer nam se tako može.
I biće tako.
Mi smo najveći KK u Evropi.
 

Krkan

Početnik
Учлањен(а)
04.06.2017
Порука
69
Reaction score
470
A šta je problem sa cenom karata ako su sve rasprodate i ako je Arena bila krcata?
Pa valjda je u interesu kluba da zaradi više ako može. A s druge strane ko kaze da bi oni koji nisu kupili karte navijali bolje od ovih koji su uspeli da dodju do karata.
Ako je navijanje bilo loše to je onda isljučivo odgovornost organizovanih.
I još nešto...gde su svi oni koji sada kritikuju ovo u vezi sa kartama bili kada smo igrali npr. sa Efesom? Tada u Areni nije bilo ni ovih sto se nazivaju pozerima, ali ni ovih sto sebe nazivaju pravim navijačima.
O kupivini sezonskih da ne govorim..

Problem je u tome sto su cene previsoke za standard u zemlji Srbiji odakle je kosarkaski klub Partizan.
Koliko god da bi se prodalo i da su duplo skuplje i koliko god da klub zeli da zaradi, cena je previsoka i dosta ljudi je odustalo i od pokusaja da je kupi zbog iste.

Ja imam sezonske i sa te strane me ne pogadja ali me pogadja to sto se koristi svaki momenat da se izmuzu pare ljudima ovde na konto ljubavi prema klubu.
Eto vas ugledni SNS privrednici tamo u UO pa finansirajte klub picka vam materina kad ste se vec prihvatili.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.646
Reaction score
22.631
Локација
Академија
По мени је ово окретање леђа и тишина био чист промашај. Прво јер не можеш натерати 20.000 људи да ћуте (има дебила који се чују и кад је био Јешићу минут ћутања). Требало је да грми све од звиждука, да се спикер не чује....
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
995
Reaction score
3.684
Локација
Sa timom zelenih mladih igrača, rovitim Egzumom i jedinim iskusnim igračima u vidu Joanisa i Nanelija, imali smo egal utakmicu do kraja i maltene šut za pobedu protiv tima prekaljenih EL i ex NBA igrača.

Ali tako je na papiru. U praksi, zeleni mladi igrači su budući prekaljeni EL i NBA igrači, Egzum sa jednom nogom je i dalje najbolji two way plej koji preuzima u odbrani komforno sve od 1 do 4, Joanis je doktor košarke, a Naneli njen tata.

Pobeđujemo u četvrtak.
 

Dr.Inker

Grobar
Учлањен(а)
30.07.2022
Порука
447
Reaction score
3.736
Evo jedne lične zahvalnice braći s foruma. Potonuće koje sam sinoć doživeo posle nesrećnog poraza, a koje se desilo više zbog tribine nego parketa - dosta je splasnulo čitanjem vaših komentara.

O influenserima, narcisoidnim hroničarima svoje izveštačene face i ostalim superior palamudiocima neću trošiti reči, njih treba neko da povede i edukuje navijački. To svakako neće uraditi ova grupa pogubljenih '***zda OFKa Rad - muk - marš na Drinu' imitatora grobarstva koji imaju problem da podignu sopstvenu tribinu, na kojoj su definitivno proveli manje vremena nego na političkim mitinzima, a kamoli teren.

Najavljivani i u prvih par minuta viđeni 'inferno' pretvorio se u malo jači prdež posle (umereno) ljutih kobasica.

Po svemu sudeći dobar deo grobarske srži je bio na Kalemegdanu, a ostaje strah da ih 'finansijska selekcija' zauvek tamo ne ostavi, da bi ta neka cenzorska lopata Marija i njen kolega redar-šupčina mogli sutra da uživaju u NBA atmosferi u kojoj će se ljudi izbacivati iz hale zbog - psovki da bi japiji sa firminim kartama sedeli u rodno senzitivnom miru. Pa mamu vam bre politički korektnu više...Jesmo mi tu kao dekoracija za pozadine na tel ili da utičemo na nekoga što pozitivno što negativno?!

Ne znam hoće li sutra pasti najveći kancer sporta posle cigana, u prednosti su, ali odraću grlo i ovo malo čuke što je ostalo. Žao mi je što su opet ulozi veći od sporta pa ne možemo u njemu da uživamo, ali jebiga.

FvJBV-rWIAEcv3m.jpg
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top