Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.223
Reaction score
1.533
Jutros pink ima sport, jebem li vam mamu... Jebacemo vam mamu, ako ove godine ne budemo sampioni Evrope, bicemo neku od sledecih...

Ja licno uopste nisam potresen porazom, imamo sansu i sutra i ako ne dao Bog dodje do 5 meca sa Panterom... Mi smo pokazali da mozemo da ih dobijemo... Neka se oni plase nas...

A tek kad sam video kako je Zeljko spokojan na konferenciji i kako daje smireno izjavu...




Reakcija u fazonu, nista se sekiraje Grobari, bice ovo sve u redu...
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja

Sudije: Gitis Vilijus, Robert Lotermozer i Karmelo Paterniko.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
208
Reaction score
1.298
Ima li guzve ispred JNA za karte? Ako neko zna ili je tamo molim vas da javite, da znam da li da bezim sa posla po karte ili ne :)
 

BeerBrain

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
106
Reaction score
473
Локација
Novi Beograd
Mislim da je nažalost ovaj put Aleksa bio X faktor ali u kontra smeru, nije ovo ništa protiv njega dosta puta je njegovo "ludilo" prevagnulo na našu stranu, sinoć je jednostavno bilo tako. Da je isporučio onih svojih par koševa, a ne izgubljenih lopti mislim da bi se druga pesma pevala.
Tavares sve i da ponovi onu igru, što mislim da ne može fizički da iznese, treba obratiti pažnju na spoljnu liniju. On neka i da 20 poena, sve druge treba držati da se ne razmašu, jer ne daj Bože da ih krene šut, onakve idiotluke i mašenje terena a ne table sa njihove strane ne verujem da ćemo imati opet u tom broju.
Sudije naravno odradili taman koliko treba da se pogura tas na vagi, ali opet mislim da smo mi sami sebi zakuvali.
Što se tiče šminkera u Areni, pa to je negde i očekivano tj ne može se ni očekivati od nekoga ko nije ranije bio na takvom spektaklu da ostane fokusiran na teren, a ne da zvera oko sebe i da mu sve odvraća pažnju. Sve su to navijači Partizana i samo su imali više sreće da dođu do ulaznice i svoj glas će prenositi dalje i "trovati" neku novu omladinu.
Zna se ko treba da diktira tempo i daje ton navijanju, e tu je najveći promašaj i valjda će doći dan da se tu stvari vrate na staro. Kad se oni zapale, lako se šminkeri priključe, a kad se pevaju nanjave pesme i ne prati ritam utakmice, nije ni čudo što sve ostalo splasne.
A Željkova faca kad je rekao sledeća će biti zanimljiva.... :icon-lol:
Onako od srca što se kaže, jeste mi teško palo, ali opet ponoviću šta sam rekao ortaku na samom početku utakmice.
Hvala ti ćale i meni je već i ovo sasvim dovoljno da budem srećan.
 

Kayak

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
840
Reaction score
3.753
Локација
#вчћпдр
Prespavao i još ne mogu da prezalim. Ova desetkovana ekipa je zasluzila slavlje sonoc, sjakno su se borili i mozemo reći da smo igrali sveukupno odličnu utakmicu.

Sa obzirom koliko je Tavares igrao i koliko je išlo preko njega solidno smo ga i branili!

Rijetko se obraćam onom gore, ali sad ću i to ne za pobjedu nego za Aleksu, da sve bude ok.

Za četvrtak sam umjereni optimista. Da, vraća se Ledor, ali i Dek. Djeluje kao da se njima više vraća nego nama. Nama je Panter veći hendikep. One šuplje minute niko ne zna da izvuče kao on.

I da, u četvrtak i organizovani mogu i moraju bolje.

Kaunas, Kaunas, Partizane Kaunas!!!
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.613
Reaction score
5.353
Sta se sve nakotilo u areni vidi se po tome da se skandira i eguzmovom caletu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.071
Reaction score
15.712
Локација
Храм фудбала
Sta se sve nakotilo u areni vidi se po tome da se skandira i eguzmovom caletu.
Барем је наш навијач, сјећам се да се не тако давно скандирало и некима који нису наши а при томе играчи су тјерани да носе мајице са његовим ликом.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.613
Reaction score
5.353
Poredis pokojnika i zivog coveka kome skandiraju kao da je legenda kluba, otac igraca...Boze me sacuvaj. Oce li da skandiraju i ocu Trifunovica? Jos vidim da je i rozga isla preko razglasa...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.098
Nekako sam čudno miran posle onakvog poraza, obično budem "bolestan", sada ne. Više mi je krivo zbog momaka zato što su stvarno dali sve od sebe da reše u tri utakmice. Još jednom kapa dole.

Poraz je sastavni deo sporta i nekada mora tas da prevagne na drugu stranu. Šteta, ali izgubili smo samo jednu bitku, rat još traje.
 

manager23

Grobar
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
279
Reaction score
1.275
Локација
Čačak
Zna li se nešto više oko Aleksine povrede? Možda nije bio na nivou sinoć (vrlo verovatno zbog ruke), ali nam mnogo znači njegova agresivnost u odbrani, pogotovu sada kada imamo igrača manje spolja
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.129
Reaction score
27.818
Локација
Из Чикага (моји...)
Статус
Затворена за писање одговора.
Top