Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Nemanja-950

Partizanovac
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.901
Reaction score
21.557
Madar na skoro neverovatan način otvara utakmice, odbrambeno, šuterski, sve je tu. Problem je da se održi barem približan nivo kasnije u toku utakmice, to je verovatno i onaj problem tela čemu su se mnogi smejali. Ali treba izvući procente za 2, od nižih igrača, bekova, verovatno je među boljima, a ako pričamo o prvoj četvrtini onda sam siguran da je i najbolji.
Ovaj tim je napravljen tako da radi savršeno ali samo onda kad svi rade tačno određenu stvar, nemamo mi mogućnost da bacamo centaršuteve i da ih lik od 225 ukucava u koš. Zato je i na kraju prošle utakmice bilo toliko promašaja, jer su, ako ne računamo onaj šut Nanelija, uglavnom bili šutevi kakve inače ne uzimaju ti igrači koji su promašili. Nekad uđu, nekad ne. Sa Panterom je to druga priča.
 
Последња измена:

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
180
Reaction score
1.730
Локација
Beograd
Ja mislim da je ovo dobra stvar, nema navijanja ne znači da nema aplauza i zviždanja, nego znači da nema 'mrzim zvezdu ofku rad' i ostalih 'genijalnih' pesmica koje ubiju atmosferu.
A i vi ste ludi ako mislite da će jedno saopštenje sa instagrama da spreči ljude da prave pritisak na sudije i protivnike.

E sad, samo saopštenje i ovakva odluka su vrlo korektni i potpuno ih pozdravljam, ali ne tuguje i ne suočava se svako sa tragedijom i gubitkom na isti način.
To što neko ima potrebu da večeras navija ne znači da ga je ovakav događaj manje potresao, samo ima drugačije mehanizme suočavanja.

Korektno je da se kaže da ko ima potrebu i želju da navija, nek navija, ko ne želi da navija i smatra da nije prikladno u ovom trenutku, ne mora da navija. Odluka o ćutanju za vreme himne je dovoljan gest po mom mišljenju.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.069
Reaction score
4.939
Локација
vezenemam
Mislim da kroz našu istoriju nema puno klubova koji su nam više dužni od Reala.
Valjda se istorija neće ponoviti, jer ovo kako je krenulo posle 0:2 u Madridu teško da bi i Tarantino sastavio.

Za navijanje se slažem, minut ćutanja pa podrška, zviždanje, bez la-la-la pesmica naravno.
Sve ostalo je kao da sami sebi vežemo jednu nogu pa skačemo za loptu sa Tavaresom.

Bez Pantera i Alekse, i da je sve regularno, bilo bi teško dobiti.
Ovako, verovatno veće šanse imamo u Madridu uz svo sudijsko navlačenje za protivnika, nego večeras.
Hajde Žejko, hajde igrači Partizana, jebite im svima nanu naninu i pokažite da su se prevarili u (pro)računima!
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Treba na ulazu u halu sve ostaviti za sobom. Samo Partizan tih 2h i sve podrediti uspehu igrača i Željka.
Toliko su zaslužili da sve utakmice izgube do kraja.
Danas će ih Lesor počistiti sa terena !!
 
Учлањен(а)
22.02.2023
Порука
278
Reaction score
2.565
Локација
Subotica
Cele sezone sam uz ove momke bio i u radosti i u bolu, cesto preko nekih granica normale iz krajnosti u krajnost. Od kad se ovo juce desilo nisam ni za sta, iako nikoga ne poznajem, bas mi je tesko. Ali je ove momke, nasih 13 heroja i Zeljka ne mogu ostaviti na cedilu. Meni je odlazak u Arenu danas spas, jer mislim da se 7 dana ne bih oporavio od svega. Molim vas pobedite!
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.423
Reaction score
11.711
Локација
Beograd
Večeras od igrača očekujem maksimalnu koncentraciju i borbenost pored svega što se desilo juče i kakva god atmosfera bila ns tribinama. Ovo je biti ili ne biti.
Mislim da nemamo šta da tražimo ako se serija sa 2:2 vrati u Madrid, jer će ogroman psihološki pritisak biti na nama tada, a još uz to znamo i kakvo sudjenje možemo da očekujemo(a i ne mogu više da slušam ono odvratno urlanje spikera Real-a arriva, arriva...) Ovo moramo da rešimo večeras kako znamo i umemo. Ajmo crno beli, ulepšajte makar malo ljudima ovo veče!
 
Последња измена:

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Ne pamtim čudniji odlazak na utakmicu...

Ne osećam euforiju, uzbuđenje, ništa. Ne mogu da uđem u mod koji odgovara bitnosti ove utakmice.

I znam da kad dođem u halu, tamo neće biti buke, neće biti pesme, neće biti ni Pantera ni Alekse... A Partizan večeras mora!

I onda zbog svega toga mislim da nas možda očekuje neko magično veče, nezaboravno - jer donosi odlazak na F4 i daje šansu da se piše nova istorija. A ja to u glavi još ne mogu da zamislim.

Jedino što bih možda mogao da zamislim je neka pozorišna atmosfera večeras, gde 20 hiljada ljudi aplaudira igračima kao virtuozima na sceni. Igračima koji igraju za njih i za one zbog kojih je ta pozorišna atmosfera...i kad je tako, samo jedna stvar mi pada na pamet - nije slučajno nama "zapalo" da igramo ovakvu utakmicu večeras. Kroz istoriju smo radili stvari koje nije niko nikada ranije.

Ja verujem da je došao trenutak za još jedno takvo veče.

Ja verujem u moj Partizan.

AJMO!
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Nikad teže za KKP.
Nezapamćeno teško, u duši svakog čoveka, a posebno svakog roditelja, posle jučerašnjeg ulaska čistog zla u jednu O.Š. Delimo bol sa porodicama stradalih.
Zato...PARTIZANE, MOLIM TE...POBEDI VEČERAS...molim Te. Samo večeras, bitno je.
U borbi protiv svakog zla, pa i ovog sportskog, a za mene je to večerašnji protivnik, prilažem ovde, za sreću, i moje slavske svece.
Partizane, molim Te pobedi...samo večeras.
 

Прилози

  • 20230502_193019.jpg
    20230502_193019.jpg
    2,1 MB · Прегледа: 40

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.581
Reaction score
3.105
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Nikad teže za KKP.
Nezapamćeno teško, u duši svakog čoveka, a posebno svakog roditelja, posle jučerašnjeg ulaska čistog zla u jednu O.Š. Delimo bol sa porodicama stradalih.
Zato...PARTIZANE, MOLIM TE...POBEDI VEČERAS...molim Te. Samo večeras, bitno je.
U borbi protiv svakog zla, pa i ovog sportskog, a za mene je to večerašnji protivnik, prilažem ovde, za sreću, i moje slavske svece.
Partizane, molim Te pobedi...samo večeras.
Takodje i moje krsne Slave. Pomozite nam zajedno do pobijede! Partizane napadaj!
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Каква еуфорија је са разлогом била када ја Папапетру долазио, буквално најјаче појачање икада капитен Панатинаикоса, просек поена феноменалан, он у најбољим годинама. Некако смо брзо прихватили да буде на овом доприносу и нивоу, тако ми се бар чини, можда и нисте. Ајде Пап одиграј вечерас утакмицу сезоне за нас, преузми одговорност, не склањај се јебено, одбрана знам да је добра , али ти си двосмеран, игра леђима одлична, шут добра , дај да видимо ту вољу на макс и емоцију молим те. Буквално један од кључева вечерас.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.678
Reaction score
22.931
Локација
Академија
Шта год да урадимо вечерас ми ћемо у овој земљи увек бити криви. Ако победимо и обрадујемо се четвртом пласману на ф4 у историји, биће "гробље се радује док цела земља тугује, срамота!". Ако, не дај Боже, изгубимо, биће "ето вам, стоко, кад нећете да одложите!"
Битно је да момци дају све од себе, ја верујем у њих и Жељка. За мене су они шампиони, па како буде. А Партизан ћу после ове текме волети још више, без обзира на резултат.

п. с. Ево доброг линка за браћу која немају СК.

 

Eli Cash

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
56
Reaction score
219
Локација
Johannesburg
Nikad teže za KKP.
Nezapamćeno teško, u duši svakog čoveka, a posebno svakog roditelja, posle jučerašnjeg ulaska čistog zla u jednu O.Š. Delimo bol sa porodicama stradalih.
Zato...PARTIZANE, MOLIM TE...POBEDI VEČERAS...molim Te. Samo večeras, bitno je.
U borbi protiv svakog zla, pa i ovog sportskog, a za mene je to večerašnji protivnik, prilažem ovde, za sreću, i moje slavske svece.
Partizane, molim Te pobedi...samo večeras.
Brate reci da je nezapamceno tesko u mojoj dusi bi bilo cisto foliranje. Osecajan sam covek, imam dete i prvo mi je to proslo kroz glavu kad sam video vest. Velika tragedija al nemoj sad ti praviti zrtvu od sebe. Ne znam da li si imao neke velike gubitke u zivotu ali poistovecivati svoje osecanja sa onim kroz sta prolaze roditelji jebdegutantno kao i ove ikone sto stavljas. Nemoj se folirati covece, do sledece nedelje ces piti pivo negde I kliberiti se, potpuno zaboravljajuci da se ovo I desilo. Tragedija je bilo I bice i sve prodje. Bol ostaje najblizima.
Napred partizan, minut cutanja i juriš!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top