Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.626
Reaction score
8.450
Локација
Македонија
Slobodna bacanja 10/19, Naneli sut iz igre 1/10, Dante (ajde njega i razumem igra sa povredom) sut iz igre 2/11 (dvojca ukupno 8 poena). I ovako ocajni mogli smo da okrenemo momentum u trecu cetvrtinu ali ne ide pa ne ide. Zek fenomenalan, Pap sasvim solidan i tu se vidi koliko fali Panter.
Jebiga idemo u Madrid e sada dali cemo da cekiramo kartu za Kaunas (uprkos kradju koju ocekujem) videcemo.

Nadam se da je argentinski ljakse platio cenu veceras za ono sto je zakuvao na kraju druge utakmice i sto mu je holadski govnar ko je opredeljivao kazne poklonio.

Aaa da. Umalo da zaboravim da se najebem majke perfidnim sudijama od veceras
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.260
Reaction score
37.104
Pobedili sami sebe dva puta u dva dana. Previše grešaka za ovakav nivo takmičenja i ovakvog protivnika. Ono što "raduje", ako uopšte može tako da se kaže, je da su nas oba puta jedva dobili, a da smo mi bili više nego loši.

Sutra je novi dan, glavu gore!
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Brate reci da je nezapamceno tesko u mojoj dusi bi bilo cisto foliranje. Osecajan sam covek, imam dete i prvo mi je to proslo kroz glavu kad sam video vest. Velika tragedija al nemoj sad ti praviti zrtvu od sebe. Ne znam da li si imao neke velike gubitke u zivotu ali poistovecivati svoje osecanja sa onim kroz sta prolaze roditelji jebdegutantno kao i ove ikone sto stavljas. Nemoj se folirati covece, do sledece nedelje ces piti pivo negde I kliberiti se, potpuno zaboravljajuci da se ovo I desilo. Tragedija je bilo I bice i sve prodje. Bol ostaje najblizima.
Napred partizan, minut cutanja i juriš!!!
#1 nema potrebe da me ovako kvalifikuješ.
#2 totalno si promašio poentu mog posta, koji jeste akcentovan u smislu žrtve, ali ne mene kao žrtve, već KKP kao žrtve, na indirektan način, ovog teškog momenta(kazne + povrede + jučerašnji masakr)... razumeš li sada? Sve lepo piše...
#3 unapred izvini, ako je gornja rečenica malo predugačka...
#4 ne pijem pivo i ne "kliberim" se.
#5 verovatno je degutantno postavljati ikone ovde, ali eto zbog KKP, sam bio degutantan, ali eto nije vredelo...
Na kraju, ništa lično, ali svaka dalja, naša prepiska, se ovim završava...sa moje strane, a Ti možeš pisati dalje šta god hoćeš.
.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.720
Reaction score
29.443
Локација
Beograd
Nisu se vratili na tu igru, poštovani Gorane, nego Vi nemate pojma o košarci. Možda ste je gledali 50 godina ali ipak niste naučili čim tako mislite. Fudbal je Vaša stvar.
Aha, dobro, poštovani Nemanja, nemam ja pojma o košarci, nema problema, slažem se, tako je, nemam pojma - mislio sam da smo večeras izgubili zato što smo slabo izvodili bacanja, zato što Naneli ne može ni zicer da ubaci, i zato što se igrači plaše da šutiraju kada imaju priliku za to, nego uvaljuju loptu kolegi da to radi iz teže pozicije...

Ali hajde, ako nije zbog toga, objasni ti meni zbog čega je (napominjem da sam već uzeo u obzir da smo nekopletni i da smo umorni)...
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.499
Reaction score
23.257
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Mislim da ne postoji narod sa toliko licemera po broju stanovnika, kao ovde, ološ ciganska.

Ovi španski cigani jesu zaslužili da im se desi to što će im se desiti, da treću dobijemo tamo.

Iz ciganskog madrida, pravac Kaunas.

Ban za glupost 6 meseci, i za sviranje kurcu, isto.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Karma je čudo.

Naša zajebancija sa kartama dovodi do 2:2

Dekovo zakuvavanje nama na štetu dovodi do njegove povrede.

Njihova izazvana tuča dovodi ih na meč kući gde će izgubiti seriju za 2:3

Mi idemo na F4
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Aha, dobro, poštovani Nemanja, nemam ja pojma o košarci, nema problema, slažem se, tako je, nemam pojma - mislio sam da smo večeras izgubili zato što smo slabo izvodili bacanja, zato što Naneli ne može ni zicer da ubaci, i zato što se igrači plaše da šutiraju kada imaju priliku za to, nego uvaljuju loptu kolegi da to radi iz teže pozicije...

Ali hajde, ako nije zbog toga, objasni ti meni zbog čega je (napominjem da sam već uzeo u obzir da smo nekopletni i da smo umorni)...
Sve si u pravu ali nastupaš kao da su naši igrači retardirani, bez poštovanja, bez uzimanja u obzir okolnosti. Kao da su nas drugi neki doveli na korak od F4 a ne isti ti na koje si najašio sa statistikom. Nije ti čudno kad pogode 7 od 8 trojki ali si tu da im se isčuđavaš na 1 od 8 trojki.
Neki ljudi ne zaslužuju sve lepo što su nam trener i tim priredili ove sezone.

Da smo počišćeni 3:0 za mene bi bili heroji kako smo počeli i sa čime smo se borili a dokle smo stigli. Najmlađa ekipa, 6 debitanata, 11 igrača!!!! Ej, stani bre malo.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.289
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ovi objektivni grobari, najverniji i slični tačno zaslužuju sve ono što nam FKP pruža i Vazuru u fudbalskom klubu dok igramo jadransku 2.
Ova ciganisanja po pojedincima, narikanja da igramo kao decembru, sranje po Panteru su samo deo kolektivne gubitničke svesti koja ne zaslužuje jednog Obradovića u klubu.
Nisu mnogo bolji ni ovi što su uzeli zdravo za gotovo pobede u Madridu ali su svakako odaniji.
KKP naš jelte je zgubio večeras jer igraču nisu imali energije, nisu ulazili ziceri, nisu ulazila slobodna, svaka ničija je bila njihova, svaka trojka je bila kao kamen. Energije nisu imali iz dva razloga, falila su nam dva bitna igrača i još bitnije jer je najveći rak ovog sportskog društva odlučio da se prvih 20 minuta baci niz vodu.
Ono što uništava i FKP a sada pokušava i KKP uz pomoć omiljene stranke je preuzelo na sebe da odlučuje ko će kada da peva i veliki Srbi i pravoslavci ništa bolji od parnjaka sa severa su odlučili da ispoštuju 4 i po mrtva čoveka jer to je baš taman. Ovaj tim ne može da igra bez energije i to je pokazao par puta ove sezone.
I onda ulazimo u treću gde ne možemo da kupimo vođstvo, ruke se skratile, umesto da uđemo već sa vođstvom i da ponovimo Monako gde se odvajamo sa par koševa Anđušića i igrača koji mogu da igraju kada nije totalni egal.
I onda slušamo kako bubnjar pokušava da povede na minut i po do kraja i kada ne budeš prvi ti, ali neko uspeva da mu objasni da utakmica nije gotova, jer momak verovatno ne zna pravila, stručnjak je za igranje kerova u kladionici.
Zato zaslužuju i represiju i padanje zastava od cigana i ni jednu uzetu cigansku zastavu i sve što im se događa. I svi objektivni koji plaču nad njihovom represijom.
A tim je odigrao dobru utakmicu manje više taktički, odbranjen je maltene Tavareš, skupila se odbrana, ali je falilo to malo, ta energija, ta slobodna bacanja, to malo što je najbitnije na kraju u košarci.
Inače mi smo najbolja ekipa u el što se tiče slobodnih bacanja. Čisto radi eksperata kojima nije jasno šta se večeras dogodilo.
Mi smo ostavili Partizan na cedilu, i Partizan je izgubio dve egal utakmice kod kuće. Partizan je bolje igrao u Madridu nego u Beogradu, eto zato smo izgubili.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.244
Reaction score
2.891
U Madrid idemo skoro pa kompletni..oni bez jabuselea,deka…iskreno,mislim da ce jako tesko biti tamo..
Ovo sto se nama desilo u zadnjih par dana,ja ne umem da objasnim …mislim na ova desavanja celokupno…
Nadam se da ce i Tavaresa zaboleti koleno,i zelim im brz oporavak,ali ne pre cetvrtka.
Ajde nek i nas sreca pogleda..
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.440
Reaction score
2.194
Ulazimo u egal zavrsnicu sa jebeni real koji ima godisnji budjet od 44 miliona i duplo veci roster od naseg, Sada je pritisak na njegovu stranu sansu z final 4 i dalje postoi odigrajte hrabro i muski ovo su te utakmice koji krase sezonu. Kako bi lepo zvucilo sledeceg dana po Madridsku utakmicu KK Partizan je po cetvrti put u svoju istoriju na final 4 u Kaunasu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top