Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ja sam iskreno ponosan na Zeljka i momke, sto se mene tice pokazali smo da pripadamo krugu ozbiljnih takmicarskih ekipa u EL. Sto se mene tice, ako se zna da igramo El dogodine, ne moraju u onu Aba kaljugu ni da ulaze.
Da smo imali jos jednog iskusnog rutinera, bilo bi 3 0 za nas.
Jos jednom, hvala Zeljku i momcima na ovoj EL sezoni.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.900
Reaction score
7.776
Momcima nista ne zameram, kapa dole!

Igracima Reala zelim ono sto se Deku dogodilo.

Boze sidji da se sakama obracunamo, nema pravde ni u zivotu, ni u kosarci.

Praznjenje emotivno je veliko, tesko ce biti pronaci motivaciju za mulj od lige koji sledi.

0-2 u seriji, tuca, 2 mec lopte kod kuce propusteni, +18 u nekom 25 minutu utakmice, previse je sansi propusteno.....

Podrska igracima i pre svega kapitenu!
 

pfc4ever

Grobar
Учлањен(а)
09.10.2006
Порука
284
Reaction score
631
Propuštena istorijska sansa al jbga hvala im na ovakvoj sezoni. I na 18 se videlo da ce biti zeznuto samo sto su nas prelako prelomili. Samo sam molio boga da ne krene pol sa nekom serijom 10 0 da se odma vrate i nisu izdrzasmo 6 7 min mislio sam to je to. Al izgleda umor učini svoje probijaju nas penzioneri kao ja da ih branim. I onda frka mesto da igramo nasu igru mi svaki napad na pantera silovanje.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Cildres, Nolan, ova serija i tragicni dogadjaji.

PONOSAN SAM NA NAS UKLETI KLUB!

Za mene su ovi momci heroji, pamticu ovu sezonu dok sam ziv.
Tragedija je deo nas, naucili smo.

Volim te Partizane. Bravo momci!
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.262
Reaction score
10.607
Локација
underground
Dobili su nas na iskustvo. Kada je krenula tuca , a ona uvek u ovakvim utakmicama se desava , nismo uzvratili istom merom i nismo u drugom poluvremenu nista odbranili. Sve sto se desilo u ovoj seriji nije nam islo na ruku i to je to.
Sezona sve u svemu apsolutno iznad svih ocekivanja i cestitke momcima na sjajnoj sezoni. Izgubio je bolji tim a dobio je neuporedimo namazaniji i iskusniji.
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.042
Plašim se da se prokletstvo teranja Generala nastavlja. Jebi ga sami sebe pobedismo. Cigani moraju da plate ceh.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
Mozda i ovako je bolje kakav bi uzas bio da prokockas 18 razlike u finalu final 4 ipak mora se osvojiti ABA liga pa da proglasimo sezonu za uspesnu.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Ovo jedna velika nepravda, pobedili su loši ljudi koji nemaju ništa sportsko u sebi. Evroliga je pokazala svojim sramnim odlukama da je jedna dunsterska organizacija kojoj želim sve najgore. Sve u svemu jedna velika sramota za košarku je da jedna ovakva grupa ološa ode na f4 zahvaljujući nekim disciplinskim sudijama.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top