Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

Borac NBGD

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
557
Reaction score
2.954
Ja razmisljam kako neko nije isao na 5u Tavaresu .. nekih 2+1 pa ona neka promasena slobodna .. u kurac krasni
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.185
Reaction score
15.719
Локација
Beograd
Odlična sezona u EL, za mene 5+, jedino ostaje žal kako smo izgubili ali nakon ovolike pauze i "prvog" igranja evrolige, biko je sjajno, nadam se iskoraku dogodine. Sada nam ostaje da zaokružimo ovu sezonu jebanjem smrdljive, ogavne, raspale kurvetine!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.151
Reaction score
14.394
Локација
Brdo Banovo
Ma da... sigurno. Jesi ti jedan od onih silnih botovskih naloga koje je SNS kreirao na ovom forumu pa im sad grade tvrdu grobarsku die hard reputaciju da bi posle mogli "sa reputacijom" da ucestvuju u raspravama koje budu bitne za opste blagostanje prve usne i da li da mu oprostimo sto je Srbiju zamenio za svoje licne interese?

Ima li ovde neko uzbunjivanje da prijavim genericki account?

Koji su to silni sns botovi ovde?
Ko im i gde gradi reputaciju?!

Bio je jedan sto lici na tu pricu i izdrzao je mesec dana. Dakle, daj spisak, ko to jos dobija "die hard" reputaciju.

Da ne podvlacimo crte i krave koje daju mleko, pa sutnu kofu.

Dakle, sns ovde je...KO?
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Rane moze da se izlece sa osvajanje ABA lige mi smo gladni za trofeje godine su prosle nismo nista osvojili. Igranje u evroligi je prestizno takmicenje tamo igraju najbolji i najbogatiji timovi u Evropu a mi smo usli u taj krem davno jos nadgradnja tima i ostatak kralja na klupi narednih godina mozemo i na sam vrh.
 

Deki

Grobarčina
Учлањен(а)
16.09.2007
Порука
1.541
Reaction score
3.821
Локација
Beograd
Panteru treba parolu staviti "Stay with us Kevin". Njegov odlazak bi znacio i rekonstrukciju ekipe jer on je nosilac igre,lider sto se najbolje videlo u ovoj seriji. Njegov znacaj timu je kljucan. Taj potpus na kraju sezone je bitniji od svih potencijalnih dolazaka.

Ovi sto ga krive za seriju ponovicu upis kolege - Sram vas bilo.
Jedan je Kevin kapiten!
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.909
Локација
Kobasicarija "Venac".
Ipak je ovo izaslo na jednu veliku tragediju. Ponos je svakako tu, a tragicno je to sto smo mi imali +18, i sto smo pali. Nekako bi drugaciji osecaj bio da smo jurili, sustigli i ipak izgubili mec. A tek o tome kako su nas navukli, pricace se jos dugo, dugo.

Srecom, drugo poluvreme nisam gledao. Usled neodlozive obaveze, rekoh sebi da cu refreshovati rezultat svako malo, ali tukislav! Wifi u bolnici zabagovo. Kada sam nakon skoro sat vremena uspeo da se nakacim, videh rezultat…i setim se: zadnji put kada se desilo da nemam internet je zavrsnica utakmice protiv schamrocka. Tada sam u gradskom busu otvorio vest da smo pukli na penale. Ne pamtim vecu sjebanost…sve do juce

Da ne bude zabune, pisem iz usa. To vam je sve oko 1 popodne
 

Špaca

Grobar
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
260
Reaction score
1.040
Nije poenta ni u igranju EL, ni titula u ABA sama po sebi, poenta je da smrdljivu stoku jednostavno moramo da rastočimo. Oni moraju da plate sva ova sranja koja su nas zadesila. Uspešnost čitave sezone zavisi od tih utakmica. To su im i oni ljudi što su ih dočekali na aerodromu kojima skidam kapu jasno poručili. A siguran sam da su momci shvatili poruku i da će dati sve od sebe, ako ništa drugo zbog nas. Mada s obzirom kakvu smo im blagu podršku dali kada je bilo najpotrebnije, mislim da oni nama ništa i ne duguju.
 

Mr Petrov

Početnik
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
149
Reaction score
1.142
Локација
Pozega
Jutro posle...
KKP ovo ničim nije zaslužio.
Željko, tim i navijači.
Brutalno smo "odradjeni" na parketu u G2, a sramne kazne, posle, kao posledica, direktno uticale na rez. serije. Izjave posle meča, Kevina i posebno Dantea, govore više od reči.
Posebno podršku dajem Danteu, nazvao je stvari pravim imenom. Ostaje za divljenje sinoćna igra Kapitena !!! Hvala Ti majstore !!!
Rukometna odbrana koju su sudije dopustile, posebno u 4/4, njima, a nama sudile svaki kontakt u odbrani, rešila je naših +16.
Sve čestitke treneru i igračima i Zoranu Saviću.
Za upravu kluba: gosn. predsedniče, nemoj samo s(r)ati po medijima, vođenje kluba je mnogo više od broja prodatih karti, za koje ionako nisi ni 1% zaslužan, obezbedi timu potrebnu logistiku i fer sudjenje, jer bez toga nema danas, titule prvaka Evrope. O tvojoj snazi dovoljno govori korona sezona i ove sramne kazne, koje su nas direktno koštale F4.
O glumljenju neke gospode koju on forsira, od toga mi se povraća. Zaštiti klub, jer bez toga danas nema uspeha. Upravo je on naš najveći hendikep, za predstojeću aba ligu.
Ulaskom na nekoliko portala, gledam i prosto neverujem da dobar deo ove zemlje slavi ?!?? ...Znam gde živimo, ali eto prosto svojim očima neverujem.
Na kraju, pretežak je ovo poraz Partizana. Stvarno pretežak, iz ugla koliko boli, i kako i na koji način je došao, a posebno što je reč o najjačem takmičenju. Ipak, klub je veliki i kada gubi najveće mečeve, jer iz tih poraza stvaramo preduslov, da neki sledeći dobijemo.
Pozz svima ovde, na forumu, i još jednom veliko hvala Željku, igračima i Zoranu Saviću.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Mi smo trenutno gosti u Evroligi i zato se klub ponasao tako kako se ponasao kad su kazne u pitanju, a i zato se aEvroliga tako ponasala.Kada budemo ostvarili ovo sto Zeljko kaze da smo regularni ucesnici onda se mozemo i drugacije ponasati.
Odlicna sezona u Evroligi bez obzira na ovu naivnost na kraju. Po meni Aba je pod moranje sada iako se slazem da nama ona nece znaciti po pitanju ucesca u EL sledece godine.
 

TheWhiteCrow

Početnik
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
99
Reaction score
1.369
Локација
Kosovska Gracanica
Imam da kažem neke razloge zbog kojih ovo MORA da ispadne pozitivno, ali pre toga samo neka mi neko napiše primer nekog baksuznijeg kluba od nas, (samo nemojte prokletstvo Benfike, ali može i fudbal ili bilo koji sport), čisto da mi za 1 gram bude lakše. Ozbiljno, nek piše neko ako zna. A sad malo o tome u kom pravcu sve ovo ide...

Ako se neko seća prvog media daya u hali kada je došao Željko, Hoze Marija (pomoćnik) je dao jednu, u tom trenutku neverovatnu izjavu, a to je da je cilj stručnog štaba da u trećoj sezoni (što mu dođe sledeća) pokuša da napadne Evroligu. Sada se vidi da ta izjava polako počinje da ima smisla i da je ovakva sezona iznenađenje za nas navijače, ali za stručni štab apsolutno nije. Mi bukvalno IDEMO TAMO gde treba da završimo, a pokušaću i da objasnim kako i šta tačno treba da se desi.

U Partizanu su se iskristalisali nosioci ove ekipe, a to su pre svega Panter, Lesor, Ledej, a videlo se da na ovom nivou mogu da igraju i Aleksa, Smajli, Naneli... Uz zadržavanje ovih nosioca (što će biti izvodljivo jer je napravljen savršen trougao poverenja na relaciji igrač-trener-navijači), dobijamo ekipu koja će biti sledeće sezone jača za OGROMNO iskustvo, plus uigraniji, sa već dobrom izgrađenom hemijom.
Drugo, Željko je jedan od prvih trenera u Evropi (kao uostalom i u mnogo čemu) koji je rekao da u modernoj košarci kakva je danas roster ekipe mora da ima 15-16 igrača minimum. Mi smo ovu sezonu bukvalno igrali sa 11, i ja mislim da on takav rizik neće više ponavljati i da će se Evroliga baš u najsitniji detalj shvatiti ozbiljno za sledeću sezonu.
Pojačanja koja će popuniti roster za sledeću sezonu će tek biti TOP, u to sam više nego ubeđen. Zašto? Pa zato što je pozicija Partizana sada mnogo povoljnija. Ove sezone smo potpisivali sa reputacijom kluba koji je povratnik u El posle x godina, previše nepoznanica u glavama igrača koji su trebali da dođu, u smislu kakve su nam ambicije, projekat i sl. Sada ulazimo kao klub koji napada f4, što je odmah magnet za igrače koji imaju taj šampionski gen u glavi da dođu, plus nakon svega što smo kao klub sa ogromnom bazom priredili Evropi, koja priča o nama u najpozitivnijem smislu, sve to utiče na TOP TIER igrača da dođe u KKP.

Za kraj, prošle godine sam se kao malo dete radovao kad je objavljeno da nam je dodeljena WC za Evroligu. Ove (ili najkasnije sledeće sezone) očekujem A licencu jer je zaista utisak da Evroligi podjednako trebamo mi, kao što ona treba nama, tako da je to obostrani interes. (Izjava Željka nakon tekme sinoć govori dosta toga u tom smeru). HVALA PARTIZANE! A sad ono što je od samog početka bilo projektovano kao primarni cilj - ABA liga...
 

vernijug1

Početnik
Учлањен(а)
01.04.2023
Порука
114
Reaction score
256
Локација
Zemun
Sad nam slede 3 ispita zrelosti:
Za ekipu da osvoji trofej ove godine!
Za upravu da obezbedi ucesce sl. godine u EL.
Za nas da prestanemo da se ponasamo kao poslednji vagon, vec da smislenim aktivnostima uticemo na ozdravljenje svih klubova u JSD.

Ajmo crno beli!
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.474
Локација
Beograd
Da i ja nešto izjavim… za dnevnik…
Do skoro smo se klali sa Lietkabelisom i TutiFruti i to dosta neuspešno. Do skoro je Lesor bio “Evrokup igrač,” ciganka nas tresla kako je htela, Zeljko prevazidjen, Panter cirkuzant privatnik, Dante debeo, Ledej promašaj, Madar nije imao telo na sve to i ružan…. Danas drže gaće najbolji timovi evrope i imaju šansu protiv nas jedino ako nas osakate, preveslaju van terena itd. Napredak ovog tima je nenormalan, ponavljam NENORMALAN. Lično sam preponosan na sve sto je KK uradio ove sezone a tek ćemo da taslacimo.
Ako kostur ove ekipe ostane na okupu mi smo i bez pojacanja sledeće sezone grom ekipa. Smajli, Madar, Kopriva, Sveti Trifun, Tristan će biti mnogo bolji/iskusniji već od leta. Da ne govorim o hemiji i motivaciji koju će svi igrači imati. Ovi porazi jesu teški ali toliko rastemo iz svega ovoga da nismo ni svesni, živi bili pa videli.
Osvajanjem ABA zaokružili bi zaista nestvarno dobru sezonu. Uzdravlje!
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Na stranu sudjenje i sve. Prevelike oscilacije i nemogucnost oslanjanja na vise od 3 igraca su odlucile. Ova cela sezona, ne samo serija, je pokazatelj da ekipi ne znaci nista ni +15 ni -15 tokom utakmice. U jednu ruku znak velike srcanosti, u drugu ruku - apsolutno nedovoljno za vise od ovoga. Nadam se da ostajemo na okupu za naredni period, i da ce jednostavno broj treninga odraditi svoje. Da cemo od najboljeg napada EL postati jedna od najboljih odbrana, da ce se bolje citati i braniti neke situacije na koje ove sezone nismo imali odgovor ( odbrana 2na2, gradjenje obruca, sutevi u poslednjim sekundama cetvrtina gde smo primili ove sezone po subjektivnom osecaju 70-80p, to je jedna takmica), da necemo morati 10-12 utakmica u sezoni da zavisimo od poslednjeg suta ili dva, da ce neki momci (da ih sad ne imenujem) konacno pronaci svoju ulogu - biti konstanta na koju se ostatak ekipe moze osloniti i naravno da vise nikad ne sednemo na provokacije ovako, pocevski od kapitena, jer ma koliko bilo opravdano da branis sebe u fajtu, mi smo iz tog fajta izasli bez 3 igraca a oni bez 2. Logistika i prljavstina kojoj KKP niti moze niti treba da parira. To je nesto sto se nikad vise ne sme ponoviti ako zelimo vise od ovoga sada...
Cestitke Zeljku i ekipi na svemu do sada, idemo dalje.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.711
Reaction score
29.406
Локација
Beograd
Аух, баш тешко.
Неколико пута сам синоћ покушавао да нешто напишем али нисам могао...

Радим неки стресан, тежак и нездрав посао, сада је баш у пуном јеку, и често ме је током сезоне тако окупирао и нервирао јер због њега нисам могао да пратим утакмице КК Партизана...а када сам и био у прилици да их пратим, било је ту и неизвезних завршница и свачега још, јер кошарка је много напет и проклет спорт, тако да некако преткох до синоћ...јер када је Реал преокренуо утакмицу у своју корист и повео, почело је нешто да ме пробада у грудном кошу...тако да...ево ту сам, жив сам...још увек...засад. Надам се и одсад. Па колко потрајем.

Ух.
Ова, за нас управо протекла сезона у Евролиги...за памћење свакако... Почела је са узми Жељко евротитулу, наставила се са неким поразима који су нам смањили амбиције, рекосмо, нема везе, играјте је из забаве, приоритет је АБА лига...а онда је Парни Ваљак почео да меље...
И осим Барселоне НИКО није побегао са гробарске лопате, гађао се топ 8 (на курцу га носам), покушавао сам да ,,спустим лопту,, да поручим да идемо утакмицу по утакмицу, па докле стигнемо, осми, девети, седми, јебига, зар је разлика...

Међутим, испоставило се да јесте... или није, зависи од тога како гледате на ствар...иста чаша за оптимисту је полупуна, за песимисту полупразна...
Свеједно. Кад смо повели са 2:0 против Реала у Мадриду, кад смо их у другој утакмици почистили са паркета (а они нас после казнама Евролиге због туче коју нисмо ми изазвали), амбиције су нам порасле до неба и није било више ,,спуштања лопте,, - НИШТА МАЊЕ од освајања Евролиге не би нас више задовољило!
Десила се и она трагедија у школи у Београду, таман да се и то умеша у наше утакмице...и наше расположење... Реал је изједначио на 2:2, а онда синоћ...

Знате шта, јесте тешко што нисмо отишли на Ф4, али и Реал се нешто питао...јесмо водили, али нисмо имали снаге и да их финиширамо, дужа клупа, гигантски Таварес, искусни Шпанци који погађају да се врате у живот (и кад је најтеже и најбитније), два брата (или бивша брата) из ,,региона,, који су одиграли у најбољој традицији југословенске школе, и брат Гробар, кум нашег играча...имали су више бољих (или расположенијих) играча у ових 5 утакмица, можда само за једну лопту, или две, а свакако и неупоредиво већи буџет да такав тим и направе...

Искрено...тешко ми је што не одосмо на Ф4...ало ко зна како бих (и то не само ја!) уопште преживео да одемо тамо а онда изгубимо полуфинале или финале!
Овако...би шта би...али апетити су нам мноооого порасли...

За следећу сезону неће се ,,гађати,, топ 8 (на курцу га носам) него ће се ТРАЖИТИ Ф4 (и то као минимум минимума)!

Колику ће цену Остоја ставити за сезонске карте, колику за појединачне, како ће Вучићу платити порез, одакле ће скрпити буџет за појачања, хоће ли опет тражити паре од навијача...ја то не знам...али он би морао добро да поразмисли о свему, ако је то у стању, или да пита неког паметнијег од себе, а не само оног ко је државно-страначки изнад њега...

Хвала момци, хвала седокоси румени младићу са клупе на овој сезони, знам да је момцима на терену ОВО био тренутни МАКСИМУМ, знам и да седокосом руменом младићу са клупе ово није ни пола онога што може...
Тако да...

Шта је било било је, молим вас да се преусмерите на АБА фронт и да тамо успешно окончамо ову сезону.
Ко претекне - претекне.
Па ће ти који претекну, да наставе наше слободарске и спортске традиције...

Смрт фашизму - живео Партизан! Терај даље. Партизане нападај! :napred-partizan:

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top