Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Euroleague 2022/23 Povratak na mesto zločina

Статус
Затворена за писање одговора.

ivana_011

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
763
Локација
Beograd
Danas skoro ceo dan sam bila preokupirana poslom, morala biti skoncentrisana i uspevalo mi je. Medjutim, prvom prilikom kada sam dobila momenat za sebe misli su mi otisle na utakmicu i komplet ovu seriju. Kapirala sam da ce biti iole lakse kada prodje dan medjutim, sranje... Nece biti lakse ni kada prodje ceo mesec.

Kada pomislim na utakmicu od sinoc i komplet ovu seriju pred ocima mi je ona tuca, zatim kurvinske kazne klosara iz EL i na kraju, Lesor na bacanjima i onaj orangutan koji se krevelji kraj terena... Na sve to ne pamtim kada sam tatu zadnji put videla tako sjebanog - verovatno jos od onog dana kada je otisao deda.

Sve boli i sve ce boleti jos dugo. Probala sam da se tesim onim floskulama "da nam je neko ponudio ovo na pocetku sezone... treba biti ponosan, treba gledati napred...". Jeste, sve to stoji; ponosna sam, odigrali smo iznad mojih ocekivanja i nadanja sa pocetka sezone ali jbg... U glavi mi je 2-0 i dve utakmice u Beogradu. I ceo univerzum koji se od tog momenta okrenuo protiv nas.

Sva ta energija koja je nosila celu ovu sezonu u EL je zasluzila da bude krunisana tim odlaskom na F4, igrali smo prelepu kosarku, na tribinama nam niko nije bio ravan, imali smo najboljeg na klupi... I ceo taj spoj je zasluzio puno vise od ovoga sto je na kraju dobio. To je ono gde podvlacim crtu; na pocetku sezone, pre prve utakmice bih bila zadovoljna ishodom. Medjutim, kada se pogleda sta smo sve prosli kroz sezonu, koliko smo simpatija osvojili i koliki smo fenomen bili za celu Evropu, ostaje taj gorak ukus u ustima.

Retku utehu u svemu pronalazim u cinjenici da ce onaj Gospodin i naredne sezone biti sa nama. Selektirati ekipu i ponovo napasti. I ponovo ce se stvoriti ona energija, i ponovo ce se verovati da mozemo korak dalje. Ja sam uverena da mozemo, i da smo mogli i sada da su okolnosti bile normalne.

Za nastavak sezone samo bezrezervna podrska i odlasci na utakmice, jer ne mogu ni da zamislim da u glavi nekog Grobara postoji i primisao da Zeljko i oni momci zasluzuju bilo sta drugo osim toga.
 

Velo

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
847
Reaction score
639
Ja se uzdam ovde samo u Željka, to nam je najjači, ako ne i jedini adut za licencu, čovek je sam po sebi Euroliga, jednog dana biće prvi čovek iste, ako već i nije. Logistiku je sproveo, nedostaje nam samo stabilan i siguran finansijer, a i to će da odradi. Čovek je projektovao Partizan tačno tamo gde i treba da bude.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355

Haris_Brkić

Grobar
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
971
Reaction score
7.345
Već, ko zna koji put, pokušavam srediti misli i smiriti ruku,da napišem koji red ovde i podelim sa vama draga moja crno-bela porodico svu radost,tugu i iznad svega PONOS koju osećam:



Cela ova sezona je jedan ludi rolerkoster emocija. Od bojažljivih da izvučemo makr 50/50 u pobedama/porazima, da se časno borimo, preko apaticnih i defetističnih u "piku" crne serije u Decembru, do potpuno nadrealno euforicnih nakon nestvarne serije protiv lidera na tabeli.

Košarka u svom osnovnom i najčistijem obliku..džentlmenska igra dovedena do perfekcije pod budnim okom Maestra, to je Partizan ove godine..ali da li samo to?

Sezona kao sezona, puna uspona i padova,dobrih i losih serija, junaka i tragičara.. i svega "normalnog" za jednu košarkašku godinu.

Ali, da li samo to..?

Ono što smo izgradili ove godine se ne vidi u statističkim kolonama,a svakom pravom Grobaru je bitnije i od osvojenog(ih) trofeja. Posle toliko bolnih i nesretnih godina od odlaska Generala,izgradili smo nešto posebno, nešto što nam je nedostajalo više od svake titule,ono što je samo u ovom klubu to i moguće. Izgradili smo zajednistvo, potpunu koheziju kluba, igrača i navijača u jednu porodicu, jedno veliko crno-belo srce. I to srce je razbuktalo stari navijački plamen u svim našim srcima, ali osvojilo i neka nova, čak i ona u okruženju poklonika zla ( Stefan Đoković)..i to je ono nemerljivo..esencija Partizanštine.

I ne sumnjam ni jednog trenutka, da je da klica te ljubavi duboko posadjena u srca svakoga igrača,jer jednostavno, to je Partizan. Jednom oseti tu ljubav..i navučen si za života. Doček, suže i pesma su samo epilog svega toga,onaj vidljiv kamerama, a ljubav je procvetala već u njima, kao i svako od njih u igračkom i svakom drugom smislu. Crno-bele ruže.

Kao i uvek,Generalove reči imaju vasionsku dubinu.

A ovoj našoj bajki sada nije kraj, naprotiv, ona je zapravo tek počinje, jer mi idemo tamo gde pripadamo i toga je već cela Evropa svesna.



Sledeća utakmica je SC DERBY.

Sa obzirom na zauzeće Arene,selimo se u Pionir, našu staru kuću..mada mi je teško i da ga nazovem tako od kada ga svojata ono mutirano dno dna. Samim tim će biti llimitiran ulaz samo na vlasnike sezonskih karti.

Molim svu braću i sestre koji iz bilo kog razloga nisu u mogućnosti da utakmicu gledaju da svoju kartu proslede nekom Grobaru koji to može i želi. Delite na društvenim mrežama, utičete na druge da učine isto, neka Pionir bude puniji od šibice. Momci su potpuno ispražnjeni, nakon svega što se izdešavalo i velike nepravde nam učinjene, oni ipak najveće krivce vide isključivo u sebi i to ih svako od nas može razumeti. Zato smatram da budemo još jače i vatrenije uz njih, da shvate da ih mi ni za šta ne krivimo, da im i dalje bezrezervno verujemo, da su čak i više naši heroji nego što im to sada deluje moguće. Jer tu ćemo dati pečat večnosti na odnos sa ekipom koji imamo, i njima novu, još veću glad za uspehe sa Partizanom kao i nama za još boljim navijanjem.


I jedno veliko,beskrajno hvala svima u KK Partizan, od igrača do ekonoma, svakome ko je dao diprinos svemu ovome..buktinja naša opet jarko sija, ne dozvolimo joj više nikada da se ugasi.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
273
Reaction score
1.732
Локација
Beograd
Među top 8 smo,...KK PARTIZAN EL vrh.
7 sekretara debila skoja uništili.

Odmazda.
Spasenje.

Slavu održali.
Zavet ostvarili.

Savićev fetiš sa špancima,
1998...
Zečevićev sa česima.
1993...

Biće uspešnije i trofejnije narednih godina !!!!
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.413
Reaction score
3.318
Локација
Krcunija
Vama koji osećate ponos u ovom trenutku, svaka čast, bolji ste ljudi od mene.

Treći dan za redom, ja sam besan da bih ujedao koliko sam besan. Od srede uveče, teram u kurac sve oko mene.

Pomešana su mi osećanja povodom Pantera. Postao mi je miljenik ove sezone, prezahvalan sam mu što nas je odveo u plej of, a sa druge strane ne mogu da se pomirim sa onime što je napravio. U pičku materinu, dokle ćemo da budemo klub, sportsko društvo, ama ceo narod jebeni koji šutne i prospe kantu mleka koju je malopre napunio.

Daj Bože, ali sumnjam u to, da ovo bude za nauk za neke buduće izazove. Ako hoćeš da budeš veliki, ako hoćeš da budeš šampion, mora da se prevaziđu ovakve stvari - da te neka provokacija nekog usranog bradatog ciganina odvoji od borbe za titulu šampiona.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.709
Reaction score
29.399
Локација
Beograd



Svaka čast onoj našoj grobarskoj braći i sestrama na onakvom dočeku za naše na aerodromu! :clap
Za razliku od svih nas, samo Vi ste se pokazali kao istinska i prava esencija partizanštine! Ma bravo bre deco, svaka Vam čast!!!

:respect:respect:respect

E tako se to radi!
Naša internacionalna brigada časno je pala u borbi za Madrid, pomozite joj da se opet podigne i bude spremna za oslobođenje Beograda!
Molim svakoga ko može da ode u Pionir na sledeću utakmicu i tamo navija kao da je u pitanju finale Evrolige! Arena je pomalo ,,kabasta,,i stoga teža za navijanje, pokažite našim košarkašima da u Pioniru to može da zvuči još bolje!

Partizane napadaj! Do konačne pobede!

:napred-partizan::napred-partizan::napred-partizan:
 

milos28nov

Grobar
Учлањен(а)
04.01.2023
Порука
397
Reaction score
714
Vama koji osećate ponos u ovom trenutku, svaka čast, bolji ste ljudi od mene.

Treći dan za redom, ja sam besan da bih ujedao koliko sam besan. Od srede uveče, teram u kurac sve oko mene.

Pomešana su mi osećanja povodom Pantera. Postao mi je miljenik ove sezone, prezahvalan sam mu što nas je odveo u plej of, a sa druge strane ne mogu da se pomirim sa onime što je napravio. U pičku materinu, dokle ćemo da budemo klub, sportsko društvo, ama ceo narod jebeni koji šutne i prospe kantu mleka koju je malopre napunio.

Daj Bože, ali sumnjam u to, da ovo bude za nauk za neke buduće izazove. Ako hoćeš da budeš veliki, ako hoćeš da budeš šampion, mora da se prevaziđu ovakve stvari - da te neka provokacija nekog usranog bradatog ciganina odvoji od borbe za titulu šampi

Potpisujem...meni se smucilo vise cekanje sledece sezone,sledeceg uspeha ,utakmice i sl....ne mogu vise da prezivljavam az alkmar,ausburg,nicu,slovacko,sherif,real i sl...zelim samo jednom da kada ide kako treba da ide da ide do kraja....rec ne bi rekao da su nas dobili prve dve i mozda 3 1 u seriji,ali ovako da ne mozemo da zavrsimo posao i da glupo ispadnemo to nam se desava iz godine u godinu i u fudbalu i u kosarci...da el nije ispala pravedna sto se tice kazni,ali sta smo ocekivali?
ovo smo morali da zavrsimo do kraja.
znam da je veliki uspeh sto smo i dovde dosli,ali nismo to uradili na srecu vec znanje i pokazali da mozemo da se borimo za titulu zato mi je i zao sto nam se ovo dogadja..
evo od utakmice neki cudan osecaj u stomaku,mada jos od zavrsetka druge mi nije dobro jer sam se pribojavao ste ce da se desi.
u svakom slucaju svaka cast momcima za sve ove sezone,ali ovo je moralo da se zavrsi u nasu korist
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.606
Reaction score
5.291
Potpisujem...meni se smucilo vise cekanje sledece sezone,sledeceg uspeha ,utakmice i sl....ne mogu vise da prezivljavam az alkmar,ausburg,nicu,slovacko,sherif,real i sl...zelim samo jednom da kada ide kako treba da ide da ide do kraja....rec ne bi rekao da su nas dobili prve dve i mozda 3 1 u seriji,ali ovako da ne mozemo da zavrsimo posao i da glupo ispadnemo to nam se desava iz godine u godinu i u fudbalu i u kosarci...da el nije ispala pravedna sto se tice kazni,ali sta smo ocekivali?
ovo smo morali da zavrsimo do kraja.
znam da je veliki uspeh sto smo i dovde dosli,ali nismo to uradili na srecu vec znanje i pokazali da mozemo da se borimo za titulu zato mi je i zao sto nam se ovo dogadja..
evo od utakmice neki cudan osecaj u stomaku,mada jos od zavrsetka druge mi nije dobro jer sam se pribojavao ste ce da se desi.
u svakom slucaju svaka cast momcima za sve ove sezone,ali ovo je moralo da se zavrsi u nasu korist
Pa ne moze morali smo da zavrsimo ali svaka cast... ako smo morali a nismo ko je kriv onda po tebi,tj ko je odgovoran?
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Potpisujem...meni se smucilo vise cekanje sledece sezone,sledeceg uspeha ,utakmice i sl....ne mogu vise da prezivljavam az alkmar,ausburg,nicu,slovacko,sherif,real i sl...zelim samo jednom da kada ide kako treba da ide da ide do kraja....rec ne bi rekao da su nas dobili prve dve i mozda 3 1 u seriji,ali ovako da ne mozemo da zavrsimo posao i da glupo ispadnemo to nam se desava iz godine u godinu i u fudbalu i u kosarci...da el nije ispala pravedna sto se tice kazni,ali sta smo ocekivali?
ovo smo morali da zavrsimo do kraja.
znam da je veliki uspeh sto smo i dovde dosli,ali nismo to uradili na srecu vec znanje i pokazali da mozemo da se borimo za titulu zato mi je i zao sto nam se ovo dogadja..
evo od utakmice neki cudan osecaj u stomaku,mada jos od zavrsetka druge mi nije dobro jer sam se pribojavao ste ce da se desi.
u svakom slucaju svaka cast momcima za sve ove sezone,ali ovo je moralo da se zavrsi u nasu korist
Za pocetak umesto " sledeca sezona" pocnes da koristis termin " dogodine", meni je pomoglo na psihickom planu, cisto da ne kradem intelektualnu svojinu od cigana sto navijaju za fmp.
Za ostalo se uglavnom slazem, ja sam kod izrecenih kazni znao da su nam sanse minimalne, da ne pominjem masakr koji je usledio u Bg.
Sa druge strane, ponosan sam sto smo u pet utakmica jednu razbili, jednu dobili u velikom stilu, a od tri izgubljene u svakoj su spanski cigosi morali dobro da se oznoje i useru u gace.
Face onih njihovih navijaca u momentima kad su nas okretali su neprocenjive, kao da osvajaju medjuplanetarnu LS.
Jebem im bas mater, da su se samo lopta i parket pitali, bilo bi 3 0 za nas.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top