Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.416
Локација
Novi Sad
Ljudi..
Danas moramo mi publika u hali biti koncentrisani i srcem uz ekipu ceo meč kao i svaki igrac.. Kako god da se otvori, mi imamo punu halu oni imaju rasterecenost. Nemoj da neko dodje i da ocekuje +20 pa ako odemo na - 5 da krene pad podrske i nervoza.. Srce ruke glas 40 minuta pa šosle kudimo i hvalimo.
Mlada nam je ekipa, osećaju tribinu, treba im i samopouzdanja 40minuta.

Pun gas grobari danas
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Dugo nisam bio ovoliko zagrejan i uzbudjen za neku utakmicu, da se igra u Pioniru ne bih brinuo, ali Arena je zajebana, ne moze bas takva atmosfera da se napravi, ali na nama je da 40 minuta podrzavamo ekipu
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Večeras samo bez trubača u Areni. Fokus i da se utakmica dobije. Željko je sigurno spremio svaki detalj, nema sumnje. Na igračima je to da to sprovedu, na navijačima da isprate.

P.s.
@moderacija jel sad ok poruka? Ili i ova da se briše?
Niste valjda i danas nadrkani? Lep je dan.
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Свака екипа која у овој фази такмичења испали 35 трица и погоди 7 (20%) ће испасти, па да ли то био Хувентуд, Партизан или Виртус, свеједно је.

Нама се то не би требало догодити, јер нам је тренер Обрадовић, који је мајстор припреме меча. Вјерујем да има у глави спремне реакције на барем 5-6 различитих сценарија у којем утакмица може кренути или отићи.


Не видим на који начин ми можемо изгубити вечерас, нити против Цедевите..

НУСКНВП!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.057
Reaction score
18.217
Željko i momci koji su došli u klub letos su, pored Željkove neizmerne ljubavi kao motiva, došli po nešto, a to nije zajebavanje sa megom i fmp-om... I ne sumnjam ni sekund da će uzeti to po šta su došli.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Da se nadovezem na post iznad... Ne znam da li cemo da ubacimo 7 trica, vise ili manje od toga, ali ono sto znam je da njima nece biti dozvoljeno da predju ni 60 poena. Ocekujem granitnu odbranu u svim mecevima do kraja, ni mutanti sledece nedelje nece preko 70.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.618
Reaction score
8.399
Локација
Македонија
P.s.
@moderacija jel sad ok poruka? Ili i ova da se briše?


Nije da branim ili izigravam advokata na moderaciju ali sinoc je neko ostavio poruku da je Huventut izgubio a utakmica jos nije bila zavrsena. Pa zatim poceli su da se pisu poruke, a Ulm promasio dva slobodna bacanja i primio trojku u narednom napadu. Pretpostavljam da je tada nekom od modova pukao film pa sve obrisao i zakljucao temu :D

Da ne bude potpuni off :napred-partizan:

http://instagr.am/p/CcivkDvtBnJ/
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Moj post je išao tačno na vreme... Odmah posle tekme - da se zna! :D
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.231
Reaction score
17.918
Локација
Kej Republika
Nije da branim ili izigravam advokata na moderaciju ali sinoc je neko ostavio poruku da je Huventut izgubio a utakmica jos nije bila zavrsena. Pa zatim poceli su da se pisu poruke, a Ulm promasio dva slobodna bacanja i primio trojku u narednom napadu. Pretpostavljam da je tada nekom od modova pukao film pa sve obrisao i zakljucao temu :D

Da ne bude potpuni off :napred-partizan:

http://instagr.am/p/CcivkDvtBnJ/
Znam da je to, pitam za druga.
Ko je gledao utakmicu video je da nema sanse da ovi okrenu. Ali dobro, kako se kome digne.
Kapiram da je moj upis doveo do trojke Huventuda, klasicno kladionicarsko vesticarenje i "teranje" malera?

Recite da ne pisem ni danas, da ne malerisem nasima. Jer ipak brisac postova bolje zna.
Javite Zeljku da ne brine, necu pisati nista da ne ureknem.
 
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
324
Reaction score
709
Локација
Jugoslavije
U rang Saše Djordjevića se upada kada se osvoji evroliga i pogodi šut u zadnjoj sekundi. A Rade to može da ostvari sledeće godine, što mu od srca želim. Ali ne verujem da će za njega biti mesta. A ovo je rang ispod. Mislim da će Koprivica biti kapiten sledeći. Vidim da ga Željko voli. Možda Avramović eventualno. Ali Rade ne verujem... Ove godine Rade diže 1 trofej sigurno. Turke dobijamo preko 30 razlike.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Da li negde ima prenos ostalih tekmi Evrokupa? Na SK ne vidim da ima?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top