Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.021
Reaction score
3.217
Локација
GG 1978
Šta ti je kosarka , najlepša, najneizvesnija definitivno.
Los dan Barse, celu utakmicu gube i rutinska pobeda Bajerna u Špajiji.
Prvi su celu evroligu i sta da sad su ispali na jedan meč ?
Glupo je ovo takmicenje u Evrokupu i nehumano.
 

Peca

Grobarčina
Учлањен(а)
21.04.2009
Порука
3.415
Reaction score
3.357
Локација
Krcunija
Peca
Izvini brate al moram - sreća da pratiš fudbal pa ti sve ovo dođe nekako normalno :buhaha Al ne sekiraj se, još koja godina da prođe pa ćemo se i mi koji pratimo košarku navići pa će i nama da postane normalno.

ko je preziveo kroaciju, rapid bec, slaviju prag, artmediju, petah tikvu, augzburg, az alkmar ... ovo mu dodje kao limunada
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.137
Reaction score
27.891
Локација
Из Чикага (моји...)
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Svakome se (da se fudbalski izrazim) nekad desi neki ,,Fljamurtari,, ili ,,Šamrok,,...i to je u sportu normalno...ali da je teško, teško je...

Da se ne lažemo - ovaj tim je napravljen i sastavljen da osvoji bar neke trofeje već u ovoj sezoni, da uđe u Evroligu - da osvoji Evrkup...ili bar da uđe u njegovo finale...minimum...
A izgubio je i finale domaćeg kupa i ,,sapleo,, se i ,,pao,, već na prvoj ,,stepenici,, do finala Evrokupa...

Dakle ovo dosad je zaista veliki neuspeh i veliko razočaranje, a svima nama zajedno, i treneru i igračima i navijačima je zaista svejedno ko je više a ko manje kriv za dosadašnji neuspeh...da, ostaje da se odigra još ABA i ,,domaćica,, ali...raspoloženje nam je trenutno na nekom minimumu minimuma...

Sinoć sam požurio sa posla u nabližu kladionicu, nadajući se da utakmica još traje i da ću ugledati povoljan rezultat - bilo je oko 6 minuta do kraja, rezultat tako i tako, ali sledio sam se kad sam video na parketu veliki znak jubileja naše Evro titule...
Čemu to?!

U redu, je, obeleži jubilej, sedi na taj dan u neku kafanu, proslavi ako treba ali urazumimo se da je 16.april već odavno prošao, da se SAD igra sa Bursom, da je 20.april, da 2022.-a nikako nije 1992.-a, a da Aleksa i Panter uopšte nisu Đorđević i Danilović!
I da nismo ,,cigani,, koji svoj Bari moraju da pomenu svaki dan...

Ipak...mi smo do kraja utakmice došli do ubedljive prednosti koju je prosto nemoguće izgubiti za tako kratko vreme...i pomislio sam da nas, eto, ,,kurčenje jubilejom evro titule na parketu,, ipak nije izbaksuziralo, i... možda i nije, ako niste sujeverni - ali smo ipak prvo otišli u produžetak, a u njemu je Bursa sa nama prosto ,,obrisala pod,,...
Iskreno... ja sam se zabrinuo za Željkovo zdravlje posle jednog ovakvog šoka...a što se mene tiče zaspao sam kad sam zaspao, i...

I jutros sam se probudio, pa posle opet vratio u krevet, pa zaspao ponovo i sanjam, idemo Željko i ja pored nekog velikog belog zida, i ja ga pitam, pa dobro, koliki budžet ima ta Bursa, a on mi klima glavom levo-desno...i... posle se probudim...

Ne mogu da upravljam svojim snovima dok spavam, i ne mogu da kontrolišem svoje misli dok sam budan...ali svakako se trudim da se koliko-toliko u rečima i postupcima,,kontrolišem,, - i ako nešto ne volim to je neko PRAVLJENJE RAŽNJA DOK JE ZEC JOŠ U ŠUMI!!!

Počelo je još ovde na forumu sa ,,osvajamo sve,, ,,dovodimo NBA igrače,, itd...i koliko god da je to kao služilo da se ,,sprdamo sa ,,ciganima,,,, - nisam bio oduševljen - aj prvo da se mi ,,sprdamo,, sa njima na terenu i da poosvajamo to ,,sve,, pa ćemo posle da budemo duhoviti, ali...

Video sam (na internetu) da je i Aleksa bio ,,duhovit,, i trčao kao nešto do protivničke klupe - i kosmička pravda i karma i kurva mu je to odmah vratila - dečko, izgubio si utakmicu, pa trči opet do klupe koja nije tvoja pa da budeš ,,duhovit,,...

I bilo bi bolje da smo prvo nešto osvojili pa tek onda zvali Tanju Bošković da peva ,,Tango smrti,,...
Da, i to sam video na internetu da je Tanja bila u Areni, a video sam i Tanju lično...pre nekog izvesnog vremena...i rekoh joj to...

Znate, prerano smo mi počeli da slavimo...ovo je sport, igra i onaj tamo sa druge strane...
Što reče Mića Berić, naši igrači slave koš kao gol u fudbalu...
Nisu dosad izvukli pouku iz grešaka koje im se ponavljaju, i ova OGROMNA šok-terapija možda im pomogne da shvate gde su došli...ili ih možda još više ukanali...
A i nije brate svako za Partizan...
I ne mislim tu samo na rezultate i trofeje...
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Sve je rečeno o porazu, razlozima poraza i mogućim posledicama ... videće se na sledećem meču šta je Partizan i kakvi smo navijači... i baš hoću malo o navijačima.

Moram da kažem da mi se gade ljudi koji dođu u halu na ovako bitnu tekmu i ceo meč drk.ju telefon, ceo meč gledaju u publiku, snimaju, jbn sede i ćute, fotkaju svaki jbn trenutak, jer što bi i išao ne tekmu ako niko ne zna de si i da si bio, jel tako? Takvih je bilo uzmeđu trećina, pa možda čak i polovina u Areni. Došli da bi se reklo da su bili i da gledaju pobedu Partizana, ne da navijaju i da ga guraju ka istoj.

A orgamizovani pogodili sa pesmama u možda deset minuta tekme, ne znaju da prepoznaju momentum tekme, pevaju "ajde indijance ove..." mi vodimo jedan razlike, druga četvrtina, klackalica, možemo da pobegnemo na pristojnu razliku, skoro cela hala zviždi, napeto, oni retardi pevaju(još se i ne čuju od zviždanja), i eto ne znaju ni oni da prepoznaju trenutak. Brate zviždi, ometaj da se pogube, pa onda svi zajedno mogu da se popale i pevaju.
Znači sramni su, koliko nisu znali da prepoznaju šta se kad radi, a šta je nekad bila tribina i kako je pratila tok i puls meča nema potrebe da pričam.
U trećoj ista situacija, imamo šansu da se malo odvojimo i opet isto, zvižde ljudi u hali(navijači koji znaju da prepoznaju dešavanja na košarkaškom terenu) na njihov napad imamo tri razlike, ovi pevaju i opet se ne čuju, ali neće sa ostalima navijačima išta da rade.
I ovi pozeri a i orgamizovani bolje da nisu ni dolazili, stvorila se nekakva svečarska atmosfera, jbt ko da su ovi došli reda radi, a momenti koji su bili na tribinama kakvi treba da budu, našim igračima bilo opterećenje, ne vetar u leđa.

Normalno osećanje posle ove tekme je tuga ne bes, što sam video kod ljudi u gradu i na poslu. Ej besni ljudi? Ovde se priča, ne mogu ljudi više da čekaju trofeje, dosta smo čekali itd., meni malo to liči na navijače jednog drugog tima ili više timova jednog imena... nema bre odsutanka, alo! Ej, dođeš u halu, i živiš tu tekmu, ako ne živiš u tom trenutku, što si uopšte dolazio. Tu si za njih, i zbog njih, pa svega ostalog, a to su neki zaboravili...
Videćemo kakvi smo i od kakvog smo materijala i mi i tim, s Partizanom i do kraja, kakav god kraj bio.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.246
Reaction score
2.898
Ja i dalje ne mogu da verujem sta se desilo:confused-smiley-013:..dugo neki poraz nije ostavio ovako gorak utisak na meni,bilo da ne fudbal ili kosarka…
Najgore sto mislim da smo se svi,pa i oni u klubu nadali da kroz ovo dodjemo do EL,da je to laksi put…
Jos gore je sto to i jeste istina,sto mislim da nemamo taj kvalitet da osvojimo ABA ligu u ovom sistemu.. ali …najsladje bude kad se snovi ostvare,..nisam verovao ni da ce Zeljko ikada doci ,tako da,moramo dalje,jace,bolje …
Partizane moj..
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Uopšte ne volim sebe da citiram pa zato i neću ali ćete se setiti na koji post mislim. Poenta cele priče je da smo upisali pobedu i uzimanje EC trofeja a da na parket još nismo ni izaši. Suština je da podržimo ekipu i kada nije kako bismo mi želeli a zapravo naročito tada. Nenapravljen faul pre šuta za tri, kad su izjednačili, je po meni, laiku i nekome ko voli košarku al' nije stručnjak, presudio i znala sam i rekla sam da su u psihološkom smislu oni sad u prednosti. Nažalost, i to je bilo tačno. I stvarno ne znam šta ste očekivali od ove godine, ja samo konsolidaciju, ne finansijsku, da ne bude zabune, postavljanje na neke zdrave osnove, koliko je to moguće u ovom sns hororu koji živimo, kao neku vrstu zagrevanja pred bitno takmičenje. Zato i neću pogledati konferenciju jer ne želim Željka da vidim takvog. Onu posle fijaska u NS, a znate na koju mislim, sam gledala više puta, ovu neću. I da, Žoca pratim, koji god tim da trenira, više puta je gubio sa jačim i boljim ekipama, ništa ovo nije toliko bitno osim što boli, poraz je poraz, jbg. A hor bečkih dečaka sa tužne tribine, oni su sami sebi dovoljni, njih ekipa i stvari na terenu ne zanimaju, oni pevaju da bi pevali, nešto malo podrške našima ali nimalo zvižduka i ometanja protivnika, i nije da je to odskora tako... Od njih i onih pesama koje pevaju, da Bog sačuva, onu mrtvačku kad čujem, ako i kad smo u zaostatku, pet ili dva minuta pred kraj utakmice, ne da mi se povraća nego im psujem sve čega se setim. I, da, telefon držim i ja, uslikam nešto, početak utakmice, pred kraj, predstavljanje ekipe, taj fazon, nešto ode javno, više toga ostaje samo meni za fizičku uspomenu, pored karata, ali ostatak vremena provedem u dranju, pevanju, psovanju, čak se, zbog ovog poslednjeg, devojka ispred mene više puta okretala, verovatno zgrožena arsenalom psovki, jbg, jezičar, šta da radim kad imam bogat vokabular :D msm, zabole me baš... Posle, čekajući muža da se isparkira, vidim Novicu, ide kući, sam, utučen, i po ko zna koji put shvatim koliko nam on treba i koliko mora da se nađe mesto za njega. Mora. Ako ima imalo pameti u klubu, to će se i desiti... A za pljuvanje Željka, moram, JEBITE SE I IDITE DA GLEDATE FMP!
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.209
Reaction score
33.457
Локација
vaginamandibularia
Prvo, nema mesta da se ispadanje u doigravanju evropskog takmicenja od tima iz turske poredi sa samrocima.
Drugo, mi kao navijaci imamo puno pravo da budemo nerealni, upisujemo pobede pre nego sto je tim izasao na teren. Nije da takav stav ma kako utice na igrace, posebno iz inostranstva. Navijaci su odradili svoje, hala je bila puna, sad sto navijanje nije bilo ni blizu nekih pre 12 godina iz Pionira je druga stvar.
Cinjenica je da smo suplji pre svega u odbrani, i to je to. Imaju trenera svemirskog kalibra, ako on ne moze da ih dovede u red, razlaz i da trazimo druge igrace.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.476
Локација
Beograd
Kapiram da smo sada svi pametni ali meni je bilo rezonski da Danguba bude u petorci za zadnji napad Burse kada su pogodili za 3. Takodje mi je bilo logično da Lesor, Balsa i Tristan budu u petorci zadnji napad pa neka prangijaju trojku preko ljudi 210. Ako može neko košarkaški pismen da to prokomentariše posto sam ja daleko od toga.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.723
Reaction score
29.462
Локација
Beograd
Много поучан снимак: не треба се баш толико радовати на почетку и на средини, него оставити то радовање за крај...
Играчи треба обавезно да више пута погледају како су изгледали на крају овог снимка пре сваке утакмице која ће им уследити у завршетку АБЕ...


Дакле, одсад па до краја сезоне: ништа публика, ништа сат, ништа радовање, ништа противник, ништа терен, хала, кошеви, судије - само игра, фокусираност, борба и озбиљност - од прве до последње стотинке сваке наредне утакмице па до краја сезоне (или такмичења).

Онда, ако буде прилика за радовање, екплодираћемо и радовати се.

А дотле тишина, ћутање, шутња и мук.
Озбиљност, борба, фокусираност.
Речи нису потребне.
Само Жељко има право нешто да каже и нареди.
Остали - ћути и ради.

Неколико дана су празници, одморите, поразмислите, па...што рече Жељко, ако очигчледно није било довољно неке ствари поновити 500 пута, одсад их понављајте 2500 пута.
Или колико год буде било потребно.
 

part

A_Grobar
Учлањен(а)
24.10.2019
Порука
274
Reaction score
1.739
Локација
Beograd
Ko je učestovao u organizovanom šikaniranju nas svetih PFC: Skinheads, Boneheads, i skorije Punks & Skins, firmi, kompanija, putem medija i važnih takmičenja,. ..ne mislite da su živi više, a nalogodavaca, ni u kakvoj materiji, ni duhu nema!!!!

Mi smo stvorili svet intelekta i sporta, ne samo da vrh smo i vlast, rečeno je i zabeleženo još nekada, jeres je uzurpirati nas!!!

Mas histerija i paranoja na naš račun postaje odlika reptilskih i turbo naroda Balkana, pa i Mediterana od 70ih na ovamo, a pogrešna adresa je za!!

Ako se osramote jednom, pa ratuju protiv nas svih.. , downeri i frowneri odvrat etiketa za njihova pokoljenja je,.. dalje se nadovežite, šta su za vascelo čovečanstvo!
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.208
Reaction score
15.784
Локација
Beograd
Željko je na na konferenciji 2005 godine, posle onog debakla u NS rekao jednu ključnu stvar a to je "Ne sumnjam da ću i dalje da osvajam trofeje", da li ih je osvojio? Jeste još četiri puta. Takođe je tada izjavio, parafraziram "šta oni imaju iza sebe", misleći na neke igrače koji su bili problematični. Ne zaboravimo da je imao u reprezentaciji jednog igrača koji nije umeo da izvede "pet na nula", hoću da kažem, verovatno (možda) postoje neki i kod nas kojima neke stvari ne ulaze u glavu kada im Žoc objašnjava.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.267
Reaction score
18.282
Локација
Kej Republika
Iz perspektive da ću Partizan pratiti dok sam živ, ovo je još jedan bolan poraz u nizu. Onih koji su bili, onih koji slede. Kad tako sagledam stvari, malo se umirim.

Sa druge strane kad se setim kako sam se tresao i gledao kako nam pobeda izmiče iz ruku, osetim kao da je deo mene umro. Prvi put u životu nisam gledao produžetak, slomio sam se. Bio prazan.

Arena, april, euforija u koju sam se i sam upecao. San o euro tituli. Žoc. 30 godina od Istanbula.
Sve se nakupilo u meni, pa izletelo kao žiletom da me neko sekao.

Koliko još dugo moramo "vraćati" Kecmanovu trojku?
Koliko dugo će nas pratiti prokletstvo teranja Duleta Vujoševića?
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Tek sam se danas oporavio, nije mi bilo dobro posle utakmice, a preziveo sam Nolana i Cildresa. Ne kazem da je ovo u tom nivou, ali bas boli.

Necu reci da sam bio u pravu kad sam upozoravao, jer sam i ja cvrsto verovao u prolaz, mi svakako jesmo bolji tim od Burse. Ne za 30 poena sigurno, ali na 2 dobijene bi ih isterali. Na utakmici nisam bio. Radio sam, imam jos samo nekoliko slobodnih dana i istini za volju kalkulisao sam. Rekoh da sacuvam za Cedevitu, a i kasnije zbog ABA. O atmosferi u Areni sam pisao mnogo puta. Lose je, a neko lepo opisa da dozivljaj toga zavisi od toga u kom okruzenju i delu hale se ko nalazi. Bio sam za prelazak u Arenu, ne mislim da je losa opcija, niti mislim da atmosfera ne moze da bude usijana, svi znamo da moze jer smo ne tako davno pravili pakao u njoj. Problem je sto se struktura navijaca u njoj izmenila. Vraticu se na to.

Ono sto prvo zelim da kazem je da svakoga ko je u klubu treba da bude sramota sto su od KKP napravili beskucnika i poklonili Pionir ciganima koji su ga i izlepili u onu odvratnu drecavu boju. Dakle ako smo prelazili u Arenu onda smo jebeno trebali da predjemo u Arenu. Mi vise i ne znamo gde igramo. Te malo Novi Beograd, malo Pionir, malo Arena, a sve zavisi od toga da li se kojem seljoberu navilo da napravi koncert na dati datum ili ima li prvenstvo u pikadu ili bocanju. Jebem vam mater, sto je tesko napraviti dogovor u kom se Partizan nesto pita? Jeste li vi uprava Arene ili uprava Partizana? Sto uprava Partizana treba da brine sto Arena nije rentabilna pa mora da ubode sta ubosti moze, a Partizan joj je veciti dzoker sa klupe? Boli ne kurac, ja kao navijac hocu da vidim dogovor u kom pitaju Partizan "hoce li ovi zarazeni ljudi da umiru ovde po autoputu ili cete da dozvolite da ih smestimo u Arenu?". Ako nesto placamo, onda moramo da dobijemo to sto placamo makar se svet rusio. A placamo evo i guzicom, ne samo parama. Crkao majci svako ko je izdao interese Partizana zarad dobrobita stranke, grada, arene ili koga god. Da smo igrali u Pioniru, prosli bi. Da smo igrali konstantno u Areni, a ne posle 3 meseca jebene pauze, prosli bi. Crkli majci.

Drugo, promenila se struktura ljudi u Areni. Ja u svom okruzenju znam ljudi koji su prestali da idu. Na to je uticalo sve i svasta. Jedno vreme nije bilo ni bezbedno ici na kosarku ako nisi spreman da odajes pocasti ciganu-preletacu-dileru koji je poginuo u sacekusi, da ne nabrajam dalje. Brzo zaboravimo na to, a oni koji ne zaboravljaju imaju tendenciju da se povuku jer nema kome vise pricati. Gledao sam mnogo puta ljude oko sebe i nema te sile da ce me iko ubediti da su to isti ljudi i ista atmosfera kao nekad. Pisao sam ovde nakon Buducnosti recimo kada su svi tvrdili da je bilo vrelo. Nije. Ni blizu.
Podlegli smo toj opstoj megalomaniji, mada sam stava i da nam je ista nametnuta. Fale mi oni divljaci koji su pominjali tudje majke sa tribina i fale mi pijani propaliteti koji zadnjih 500 dinara daju za kartu. Fali taj osecaj koji povuce da se obretnes negde 10 redova ispod svog mesta skacuci sa ljudima koje ne poznajes nakon nekog ludila na parketu.
Sad je na tribinama fenseraj. Vise je podignutih telefona nego podignutih salova na "da volim crno-bele". Navijaci Partizana jesu gospoda, ali zato sto poznaju kosarku, ne zato sto dodju da 2 sata odglume navijaca. O Jugu uopste i necu.
Nisu ni navijaci krivi, samo onako kazem.

Sto se same utakmice tice, morali smo i trebali da je dobijemo, a mogli smo da je izgubimo i puno ranije. Igrali smo lose, na samom pocetku nas je drzao samo ofanzivni skok, uspeli smo da stignemo prednost, uspeli smo malo da se odvojimo, uspeli smo da useremo na nacin na koji smo znali da useremo i ranije... Bursa je solidan tim i mnogo smo ih potcenili, kosarka je previse kompleksan sport da bi smo pricali tako olako o 20 i 30 razlike, ne znam sta je sa ljudima. Bolji naravno jesmo, ali me je nervirao taj stav "zgazicemo ih" isto kao sto me je nervirao isti stav recimo protiv Mege, kada smo utakmicu (Ostoja nabijem te na kurac) igrali u dva dana sa drugom utakmicom, iako smo tim koji je najmanje odlagao pa mozda i u Evropi. Upravo ti pausalni stavovi, koje sam ubedjen da gaji i vrh uprave kluba, ovaj tim kostaju i kostace rezultata.
Sve ostalo ste rekli. Eto dodacu da sam i nakon ovog snimka sa Partizan TV koji je ispod tog kosa, jos vise siguran da nismo mogli da napravimo faul pre te trojke. Kapa dole Holandu, usrao mi se u zivot, ali znao je sta radi i u glavi ima vise kosarke nego onaj ko ga je cuvao.
Panter je igrao katastrofalno prvo poluvreme, sto je i za ocekivati, takav je tip igraca i sutirace i kad mu ne ide. Ne zameram mu ja to puno, ni blizu onoliko koliko mu zameram odbranu. To kurcenje u napadu mora da polazi iz odbrane, boli me, fizicki me boli i udario bih samar svakom igracu koji to uradi, kad neko trci u kontru kod nicije lopte. Mogao je da ubaci 30 poena, svaka cast majstoru, ali treba da ga je sramota posla koji radi u odbrani. ZOC je uvek imao nekog izrazitog skorera na tim pozicijama, ali nikoga ko toliko hladi muda ispod svog kosa. Sto se zadnjeg suta tice... sigurno da niko ne crta sut sa 9 metara u zadnjem napadu. Da je pogodio pisali bi kako ga ljubimo u kurac. Promasio je i nisam iznenadjen sto jeste. Taj zadnji napad morao je da ide pod reket, oni su ionako kurac u reketu, a ostali su bez Hejsa koji je sve i svak u odbrani reketa kod njih. 1 poen nam je trebao, gurnes je Lesoru pa da se preznojavamo na bacanjima...
Btw, Hejs je tip centra koga smo morali odmah da dovedemo. Nikad nece biti top centar ali je majka za ovakve utakmice i za ovakav tim... Jebo takav skaut, mogu i ja da nadjem Lesora nakon sto ustedimo 5 centarskih plata. Jeftinije, ali na vreme jebo ga ja.

Cesto se uz Pantera pominje i Ledej. Neka pise ko sta hoce, brat je i na papiru i na terenu najzahvalniji igrac ovog tima. Momak radi SVE. To radi konstantno i ne znam sta treba da se desi da ljudi budu zadovoljni. Njegov doprinos je uvek slican, igra snazno na obe strane terena, zna kosarku, kosarkaski IQ do neba, donosi sirinu u napadu, opcije u odbrani i radi posao kako treba. Gresi, ali jbg, nema tog koji ne gresi. Boljeg igraca na 4. od njega necemo naci. 20 poena po utakmici davati nece, ali u nekoj ozbiljnijoj ekipi Parizana bice lider tima.
Moram da se osvrnem i na Aleksu. On je slika i prilika ovog Partizana. Daleko od toga da je los kosarkas, bas koliko je daleko da je KKP los tim. On moze da bude dobar timski igrac, ali ono sto uporno radi je cirkus. Sa kim da ga poredimo? U cemu je to bolji od Jaramaza recimo?! Ja stvarno ne vidim ni jednu jedinu karakteristiku u kojoj je bolji, ali sve i da nisam u pravu, Jaramaz je 35 puta korisniji za tim od njega. Volden je recimo samo sporiji od njega, a njemu se mnogo zameralo zbog 3 asistencije po utakmici, dok se Aleksi, a i svim nasim plejevima gleda kroz prste oko toga. Tu je kriv i tim, fluidnost mora da dodje od svih 5 igraca i mislio sam da ce spontano doci nekad pred kraj sezone, nebitno... Super je radovanje i pozrtvovanost i srce grobarsko koje momak ima, ali on je personifikacija ove megalomanije koja ce da nas sahrani. Aleksa dosao da da izjavu na poluvremenu i zakleo bih se da nije ni cuo postavljeno pitanje, krece da prica nebuloze jedno 5 minuta nicim izazvan, kao intervju sa pickoustim da gledam. Matori, vodite jedan razlike protiv Burse, niko ne jebe te intervjue na poluvremenu ni jedan odsto, "we need to do better job in the second half", sagni glavu i trci u svlacionicu. Koji kurac bre vise.

I naravno, dosli smo do toga da smo takmicarski sjebali jos jednu sezonu u nizu. Odgovornosti nema. Neshvatljivo mi je da ljudi i dalje ponavljaju istu mantru. Svake sezone isto. Ostoja vas je slagao za EL onog momenta kad je krocio u Partizan. Slagao vas je 10 puta posle. Kad bih nabrajao sta je sve slagao od dolaska u Partizan ovom postu ne bi bilo kraja. Ostoja je veca steta za Partizan od Nebojse Covica, imam utisak da nam se vraca sprdanje sa vojvodom Lukicem na celu fk kurva.
On je glavni krivac i za ovu opstu megalomaniju i za lose rezultate. Njegova prica o finansijama i ograda da je on tu da obezbedi pare, a da sportski sektor razmislja o rezultatima je opravdanje za sve pare ikad ulozene u kkczvfmp. To je opravdanje za "Zeljko Obradovic drzavni projekat" i opravdanje za svaku vestacku radost cigana. Govedo nije nikada uradio ista sto sustinski stiti Partizan. Govno je od pocetka pristalo da se sa Partizanom radi u korist cigana. Pravio se mrtav kad god je trebala da se pusti rec u zastitu Partizana, stao uz Covica kad se ovaj zamerio Bokanu, napao svakoga ko se usudio da dovede u pitanje njegovu megalomansku iluziju da je spasitelj Partizana. Govno prica o tome kako mu je Andrea ukrao Jaramaza, a Zoroski mu odveo Voldena kod cigana bez ikakvog problema. Pisao sam i tad, a dosao je red da ponovim - nas od ciganske filijale deli 150k eura. Sad mogu sa zadovoljstvom da dodam da nas deli i Zeljko Obradovic.
Kad smo kod njega, sramota je da tako veliko ime neko uzima u usta kao opravdanje za limara iz Prislonice. Zelimir Obradovic ni u kakvoj konstrukciji ne moze sluziti nizasta Ostoji Mijailovicu. Obratno moze i mora.

Znam da je post dugacak ali obrisao sam jedan dobar deo istog, posvecen upravo predsedniku Ostoji i Vucicevskoj borbi kroz institucije.
Sve sto imam reci o coveku, pojavi, stvorenju i njegovim podguznim muvama staje u njegovostranackom- POGLEDAJTE SEMAFOR!

Braco grobari, pogledajte semafor. Partizan rezultatski nista dobio nije od momenta kad je Ostoja krocio u klub pa do dana danasnjeg. Svake sezone pricamo isto. Iste stvari nam se ponavljaju. Iste poteze vucemo ocekujuci drugacije rezultate.
Umoran sam vise od komentarisanja toga, pa ubuduce, do nekih boljih dana za Partizan, u kojima nece biti sputavan od "svojih", necu pisati na kosarkaskim temama. Nema sta da se kaze, a da nije vec reseno.
Problem je jasan i jedan. Onome ko ga ne vidi, ja ne mogu pomoci.
Pogledajte semafor.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top