Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Ide najvaznija utakmica u dosadasnjem dijelu sezone i fino bi bilo da bude bar 12000-14000 Grobara, taj dan je Vojvodina pa se vidimo na obje utakmice.
Košarka je u subotu u 21.00, a fudbal je nedelja 15.45.
Bilo bi brutalno za nas koji putujemo da je isti dan, ali nažalost nije.

Čestitke igračima i Željku na pobedi, Smajli standardno kida, Koprivica napreduje iz utakmice u utakmicu brzinom munje.
Glas oduševljenje svih prisutnih i neprisutnih. Lidej kao i uvek natrpa laganica, Panter je oslonac ekipe.
Avramović malo nervirao zbog zaustavljanja pri kontri, kad imamo igrača više, u drugom poluvremenu mnogo slobodnije išao na ulaz.
Mur mala minutaža, jedan odličan potez i to je sve. Dangubić grize, ali mora mnogo bolje, fali njegov doprinos jer ga do sada uopšte nema.

Ostale igrače na klupi, promenu kapitena i slično, ne želim da komentarišem - dr mr Željko je sve lepo objasnio.
Protiv Budućnosti da nas bude što više, 10.000 minimum. Jako važna utakmica!
 
Последња измена:

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.911
Reaction score
4.213
ajde bre ljudi ne zaje*avajte
zagorac je bivsi kosarkas cao zdravo
ne mogu da verujem da postoje ljudi koji se i dalje nadaju "e ali sad ako ne proigra..."
i ovo sto je do sada bio je cisto gubljenje vremena, nije dovoljno sto je nama toliko pokidao zivaca nego treba i zeljku

ps nista licno protiv momka, nek je ziv i zdrav i nek svaki evro potrosi u zdravlju i veselju ali igrac za kkp nije, ako ga misko uvalja negde nek drzi njegovu sliku umesto ikone ako vec do sada nije a trebalo je
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.205
Reaction score
15.775
Локација
Beograd
"Da bi odustali morali smo da imamo plan. To je bila tema koja je više bila pristuna van mene, meni su navijači prilazili i isto sam im rekao. Da imam peticu koja može da promeni doveo bih ga, umesto da dođe neko i da uzima minute Balši Koprivici. To nema nikakvog smisla, ja verujem u tog dečka i videćemo dokle će da dogura kao igrač, ali ja verujem u njega. Što se tiče tržišta da potpisujem samo da bih potpisivao ja to nikad nisam uradio, samo treba da svi shvatimo gde živimo i gde radimo, ta priča o budžetima je... Bože me sačuvaj. Imam igrače u timu koji razumeju košarku i kada neko dođe treba da pomogne, a en da dovedem nekog i da kažu ovaj poludeo o čemu se radi ako budemo mislili da na tržištu ima bilo koga, ne mora centar, nego bilo koja pozciija. Sezona je dugačka", rekao je trener Partizana.
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Problem je naci iole kvalitetnog domaceg igraca na trzistu, i ne bih bas bio odusevljen da se daje otkaz ni Zagorcu ni Dangubicu, bez obzira na losu formu.
Burazeru ne moze da bude u losoj formi neko ko nikad nije bio u dobroj.
Zagorac i zna, mislim da moze da bude dobar timski igrac, ali njegove ambicije su da bude lider, a za to nema ni muda, ni karakter, a ni igracke kvalitete.
Dangubic je ne moze da bude nista. Stetocina je od dana kad je krocio u klub i slavicu dan kad ga poklonimo Misku jer drugo nema gde.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.264
Reaction score
18.246
Локација
Kej Republika
Da se skupe redovi, pa ko prezivi...
Da se prebrojimo i vidimo gde smo. I u kom smeru idemo.

Ako Zoc kaze juniori, onda juniori.
On ima iskustva u ovome za 10 zivota, sigurno zna kako da razdrma ekipu, ako treba.
Niko nije iznad kluba, na igrace posebno mislim.

Nase je da verujemo, ko moze u halu, pa da se trener zajedno sa igracima podrze.

Ko je ocekivao laganu sezonu, zajebao se.
Bice ovde sve i svasta, uz happy end naravno :)
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Radeta ostaviti u ekipi za KLS, tamo moze da siluje i tamo izgleda kosarka onako kako je on zamislja. Bolju vest nisam mogao da procitam, stetocina najveca u nasem dresu poslednjih X godina, i ja sam grobar pa zna gde mi je mesto.
Ljudi zaboravljaju kako nas je on MALTRETIRAO dve godine dok je bio glavni igrac, gledas dole u uglu pise Partizan, pogledas terem, tromi zagorac sutira cetvrti napad dok stizemo protivnika preko ruke, iz igre dotad 1-14, bilo bi lepo da se jednom desilo. Desavao se svake nedelje.
Ne zaboravljajte.

Lagana pobeda po meni, nisam se ni jedne sekunde nervirao mada nisam ni ocekivao ovako tesan rezultat, svakako mislim da nam ni jedne sekunde nisu ni bili blizu da preokrenu. Canku svaka cast.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Motiv No.1 : Radiš posao koji voliš. Imaš dovoljno talenta i fizičkih predispozicija da ga obavljaš dobro. Imaš i dovoljno klikera u glavi da znaš da je talenat potreban, ne i dovoljan uslov da budeš dobar u svom poslu. Dakle, posvećuješ se poslu, maksimalno, jer radiš ono što voliš.

Motiv No.2 : Pozove te klub za koji navijaš. Pozove te klub koji voliš i da ti ugovor!

Motiv No.3 : I pored tvojih brljotina i nedovoljne posvećenosti poslu koji obavljaš, tim koji voliš, a koji i prezentuješ, imenuje te za kapitena! Odredi te za vođu, pokaže ti da veruje u tebe. Ukaže ti čast da budeš prvi među jednakima. Titula kapitena Partizana je kruna karijere i, uz Đoletovu trojku '92, san svakog klinca koji je uzeo basketaru u ruke.

Motiv No.4 : Kapitensku traku ti predaje veliki Novica Veličković.

Motiv No.5 : Tim koji voliš, a čiji si ujedno i kapiten, preuzima najveći trener na svetu, Željko Obradović.

Po svim gorenavedenim blagoslovima, tebi je ukazana najveća prilika i čast u poređenju sa svim igračima koji su ikad zaigrali za Partizan.

A ti dozvoljavaš da drugi pokazuju veću želju od tebe, da se drugi zalažu više od tebe, da drugi rade više od tebe. I još ti ta traka spadne s ruke i to, ni manje ni više nego, u ruke nekog ko ima manje košarkaškog talenta nego ti, nekog ko ne oseća klub na način na koji bi ti trebalo da ga osećaš, ali se više trudi.

Šta nije u redu sa tobom, Rade Zagorče?
 
Учлањен(а)
23.07.2018
Порука
364
Reaction score
2.274
Локација
Kraljevo
Pohvale za Glasa i Balšu, Smajli standardno dobar. Šteta što igramo u Areni, ova promena sa Pionira nama najviše škodi. Cirkus gde jug peva grobarima da ustanu, a ovi zvižde, i sve to još u polupraznoj Areni, bezveze. Nema lepšeg osećaja nego kad zasmrdi pun Pionir! Da se dobije u subotu i nedelju, pa ćemo da vidimo za posle. Napred Partizan!
 
  • Like
Reactions: BaX

harakiri

Početnik
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
165
Reaction score
458
Локација
Vračar
Ne razumem pljuvanje Dangube, gine decko za Partizan i treba da bude kapiten ako Zeljko tako kaze jer ako Zeljko tako kaze onda je sigurno Danguba taj koji najvise oseca klub i sta znaci biti kapiten. Svaka mu cast za borbu i kidanje u odbrani a sutevi ce uci.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Ne razumem pljuvanje Dangube, gine decko za Partizan i treba da bude kapiten ako Zeljko tako kaze jer ako Zeljko tako kaze onda je sigurno Danguba taj koji najvise oseca klub i sta znaci biti kapiten. Svaka mu cast za borbu i kidanje u odbrani a sutevi ce uci.


Ti si prvi kapiten Danguba, Danguba, Daangubaaa...




Realno seppuku
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ne razumem pljuvanje Dangube, gine decko za Partizan i treba da bude kapiten ako Zeljko tako kaze jer ako Zeljko tako kaze onda je sigurno Danguba taj koji najvise oseca klub i sta znaci biti kapiten. Svaka mu cast za borbu i kidanje u odbrani a sutevi ce uci.

Nece nikad uci brate, one njegove frljoke sa ramena, uci ce jedna od 20, a tada ce biti kasno. Covek jedino sta ima je ta fizika i donekle snazna odbrana, cim krene na drugi kraj terena iz defanzive on vise ne postoji.
Pre bih svario Pantera za kapitena posle tri meseca, nego Dangubica. Sa druge strane dobro je sto Zagorac vise nije kapiten jer on ne bi bio autoritet ni nama sto se skupimo na terminu u sali.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Korisnija njegova konferencija nego neciji trening I utakmica.
Covek je poslao poruku momcima koji lutaju od pocetka sezone, ko ne slusa pesmu slusace oluju jbg.
Izbor kapitena je samo naglasio sustinu poruke.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.655
Reaction score
22.474
Локација
Beograd
Lepo reče Željko, živi sa njima 24/7, i imam u njega veće poverenje da želi dobro ovoj ekipi i klubu, nego u rođenog brata. Da vrati Filipa Čovića, plastično da objasnim i kaže, ovo nam je kapiten, nemam šta da prigovaram. Da li mi je svejedno, nije, ali vraćam se na prvu rečenicu, Željko je sa njima sve vreme, ne ja, niti bilo ko od nas ovde.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
427
Reaction score
2.775
Локација
Beograd
Zanimljivo da je rekao nešto Željko što dosta grobara koje poznajem misli... jbt Rade Zagorac (na stranu bezvoljnost, smotanost, energija leša i kad je dobar i "odveže se") malo, malo pa ga bole leđa... ko tetka neka :) ... jebote Novica sa pola jednog kolena igrao pod injekcijama i preskakao svaki treću, ali ostavljao krv i znoj na terenu...meni nije jasan Rade, ej bre pa ja bih loptu pojeo da sam kapiten Partizana...znači on tu kulerica, bole njega brige... ono to mu ko dobar dan...
Lepo reče Željko Madar bi da igra pod injekcijama, a Radeta bole leđa pa muka ne može... ej bre! Po meni ili možeš ili letiš...
O Dangubiću ne bih, odeš sa naše tribine kod njih pa se vratiš da oživiš karijeru...uvek mi je bio fuj..trpim ga i od njega baš zbog ovoga navedenog očekujem najviše...tako da me uvek razočara :)
Pa više se Mića Berić potrese posle tesne pobede ili poraza u onom studiju nego Rade, e to je meni problem... daj malo života, strasti i borbe... i navijači će prepoznati i vratiti ti podrškom.

PS
Željko je legendetina!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top