Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.727
Igra sve losija nazalost...

Glas pokazao muda, decko vec sada preuzima odgovornost, korisniji od Radeta, Dangube i Trifunovica sigurno.

Panter u padu forme, Mur ima neobjasnivo malo minute.

Cudno vodjenje utakmice Zoca i cudno skracenje rostera.

U subotu nas ocekuje jako, jako tezak mec.
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
374
Reaction score
2.167
Локација
Trstenik
Neka vrate Gagija Milosavljevića i rešen problem kapitena. Ne mora ni da igra ako nije spreman, ili da odradi 5-6 minuta po utakmici, samo da ne bude svađa i nedoumica ko zaslužuje da bude kapiten Partizana.
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Kad sam pricao da dangubic nije kosarkas cigani mi odgovarali da to mislim jer igra kod njih,kad sam pricao da zagorac nije kosarkas grobari mi govorili ono klasicno " ti znas lako je iz fotelje".
Ne znam da prepoznam talenat, da znam bio bih Miško, ali antitalenat prepoznam samo kad pogledam facu nekome.
Da li vam zagorac i dangubic liče na kosarkase?sportiste uopste?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Lepo reče Željko, živi sa njima 24/7, i imam u njega veće poverenje da želi dobro ovoj ekipi i klubu, nego u rođenog brata. Da vrati Filipa Čovića, plastično da objasnim i kaže, ovo nam je kapiten, nemam šta da prigovaram. Da li mi je svejedno, nije, ali vraćam se na prvu rečenicu, Željko je sa njima sve vreme, ne ja, niti bilo ko od nas ovde.

Bože, koliko mislimo isto...

Ali hajd da nastavim misao. Imam neki utisak da "metiljavost" Zagora neće proći ma čemu se Željko nadao. A nada se da ga je ovaj samo eskivirao. Pomenuo je "bol u leđima" 5 min. pred jednu tekmu i 5 min. pred kraj druge tekme. To verovatno nije prirodan sled stvari i mislim da se Žoc nadrkao jer misli da ovaj laže.

A sve da je ISTINA, pazite razliku: MUR hoće inekciju i da igra a ovaj se žali "da ga boli" i odustaje. E sad, ja Zagora ne krivim jer verujem da on ne može puno bolje da li zbog lenjosti ili zbog metiljavosti bem li ga. Šta ako se i za ostale pokaže ista stvar? Večeras ih je igralo 8 i biće problem ako se odnosi načisto poremete i bude neophodna doselekcija, posebno ako na tržištu nema ono što nam treba i ako nema dovoljno novca...

Mogao bi biti veliki problem. A opet, postoji i ona rečenica "ko je očekivao da će ovo sve baš ovako biti u novembru - Kapa dole!". Zaista je bog otac, ne mogu da ga provalim ni da li je više zadovoljan ili više nezadovoljan. Takođe, nije mi jasno ni da li će biti doselekcije ili neće... Stvarno je majstor i VERUJEM MU BESKRAJNO! Sa Žocom sve ima dimenziju više, ni beton liga mi ne bi bila mrska!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Svaki put kad Dqngubić uzme šut za 3, jedno dete izgubi volju da igra košarku...
Kapiten?! :pop
Neka Želimir i zna najbolje, ali to ne znači da te odluke moraju da mi se dopadaju. Je l to Želimir bezgrešan?
S druge, nemam problem s odlukom da skrati rotaciju, razlog koji je naveo mi je skroz valjan.
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Da li vam zagorac i dangubic liče na kosarkase?sportiste uopste?

Liče. Prošao sam na metar od njih i ja sa 196cm sam se osetio nekako kao mrvica. Tako da odgovor je liče na sportiste itekako.
Dangubic jeste košarkaš sa lošim šutem i uvek kada uzme dva više to izgleda kao juče. Iz ćoška kad je sam to je jedini njegov šut. Odbrana juče na nivou itekako, igrač za rotaciju sasvim legitiman 15 minuta , imaće i utakmice dobre i lošije kao i svi. Zagorac nekako krhk , kao da je došao u fazu bolje knjigu u ruke, nisam ja za sport.

Očigledno drkanje na treninzima, ili nemogućnost da ponove neku akciju što se dugo uigrava, što opet znači da su im glave ko zna gde.
Puna podrška Obradovicu se podrazumeva.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Fino smo igrali , nije bilo previse isforsiranih suteva za 3 , sto mi se svidja .

Plus za Balsu i Gregora .
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Kontam ljudi ne vole Dangubica jer je igrao kod cokija i nije neki ekstra igrac koj pravi evidentnu razliku. Ali mi nesto deluje bas neverovatno da bi Zeljko oterao ceo prethodni tim, a samo ostavio retarda koj nije kosarkas, i sad mu dao i traku. Tipa mi vidimo da lik ne zna sa hoda, a Zeljko ne vidi i jos misli da je kapiten.... Malo mi je to neverovatno. Negde i Zeljko gresi, ali ne gresi bas tako i toliko. Moze neka njegova odluka da nam se ne svidja, al tesko da mozemo bas da argumentujemo zasto je pogresna sem ako nismo malo strucniji gledaoci. Bilo je ljudi koji su iznosdili super analize i kritike. Ali to nije kuknjava tipa: Mama necu Dangubica, retardiran je, mama ocu Vesu Petrovica baca se za loptu. Nije mi drago sto je morao da nas podseca koliko je malo vremena proslo od pocetka priprema do sad. Ne kontam ja mbogo kosarku. Al kad nekom das traku, to je jedna od fundamemtalnih odluka, i ako bih olako kritikivao, ili da ne kazem pljuvao tako fundamentalnu odluku, znacilo bi da fundamentalno sumnjam u to sto Obradovic radi. A to je bas retardirano. I nije vreme u novembru. U ostalom ne secam se da je Pera Bozic nesto igrao sto nije odbrana, al je bio vazan za trening i svlacionicu. I kapiten i neosporan grobar i na kraju prvi koj se odreko Duleta. Oni su tamo 24 sata, mi ovde. Samo stvaramo nepotreban dodatni pritisak, a cigani su svoje vec odradili u medijima i oko ekipe. Malo da se strpimo pre nego sto predjemo na 'MILJKONIZACIJU' kosarkasa.
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
Ja ne znam da li vi shvatate kosarku kada pricate o Dangubicu?
Nije njega Zeljko ostavio da ubaci 20 plus poena , zna se zasto je on tu.
Njemu je primarni zadatak odbrana , u fazi preuzimanja on je mozda najbolji igrac u ABA .
Cuva sve od keca do petice.

Sto se tice trake Zeljko zna bolje od svih nas ovde , tako da ne vredi nesto diskutovati preterano na tu temu .

Gazi dalje.
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Na stranu to šta ko od nas misli i o Radetu i o Nemanji, mada je očigledno da većina ne podnosi jednog i/ili drugog.
Mišku kapu skidam kako je uvalio Radeta u Memfis, pa makar i na par mjeseci.
 

Magma84

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2021
Порука
204
Reaction score
1.474
Локација
Beograd
Sećate se cuvene “dis iz dzouk” Zelimirove konferencije kada je bio trener PAO? I tada je govorio da mu trebaju “soldzers” i da nema problem da igra utakmicu sa rotacijom od 6 igrača. Poenta price ako ginem, ginem po mojim uslovima i sa pravim momcima. Ovo od sinoc mi deluje kao neka blaža verzija svega toga.
Zeljko je jako iskusan trener i kao takav prepoznaje momenat u kom se ekipa nalazi, čitaj: budućnost je jedna od utakmica koja lomi sezonu. Upravo iz tog razloga je primenjena nulta tolerancija protiv Litvanaca jer ta utakmica može da je “istrpi” (da se dobije). Budite sigurni da će na sledećem treningu da pucaju lobanje od energije i bacanja u reklame a sve kao posledica Zeljkove konferencije i činjenice da se kapitenu kaki. A sto se Budućnosti tiče, ne bio im ja u koži za vikend. Kakav majstorski manevar najvećeg evropskog trenera svih vremena. Zivi bili pa videli... Uzdravlje!
 

Jovan80

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
90
Reaction score
138
Локација
Beograd
Liče. Prošao sam na metar od njih i ja sa 196cm sam se osetio nekako kao mrvica. Tako da odgovor je liče na sportiste itekako.

Imam drugara oko 2.10 m je ,radi za masinom u fabrici namestaja.
To sto je visok ne znaci nista. Ja pricam o faci. Kad pogledas i jednog i drugog sta vidis? Necu da kazem da ne dobijem poene za vredjanje nasih igraca, ali za zagorca si i sam lepo rekao. Vise mu pristaje knjiga nego lopta. Dangubic jos gori od njega.
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
208
Reaction score
1.298
Imam drugara oko 2.10 m je ,radi za masinom u fabrici namestaja.
To sto je visok ne znaci nista. Ja pricam o faci. Kad pogledas i jednog i drugog sta vidis? Necu da kazem da ne dobijem poene za vredjanje nasih igraca, ali za zagorca si i sam lepo rekao. Vise mu pristaje knjiga nego lopta. Dangubic jos gori od njega.
Daj sliku majstore, da procenimo za koju poziciju u zivotu si ti :)
Ove, antropoloske, teorije su davno napustene a i do zla boga su rasisticke i neutemeljene, pa na kraju, a mozda i na pocetku, vise nego uvredljive za nase igrace.
Da sam na tvom mestu ja bih moderaciju zamolio da obrise post koji si napisao, i izvinio bih se i igracima i forumasima koji su ovo morali da procitaju.
Da nerviraju, nerviraju, ali imajmo malo mere u kritici.
 
Последња измена:
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
231
Reaction score
181
Ko je ikada bilo šta trenirao, zna da niko ne poznaje svlačionicu kao trener. A trener kao Željko vidi stvari koje možda niko drugi ne vidi.

I ja sam bio "zabrinut" promenom kapitena i igranjem sa 8 igrača, međutim sad gledam konferenciju, gledam Željka, slušam šta priča i spokojan sam, makar sledeću igrali sa 7 igrača, bez kapitena. Stvar je u poverenju.



Dobro je pa se ne pitamo mi ovde da li ćemo da dajemo titule u ABA ligu u zamenu za postavu i kapitene po našoj želji.

Slobodno sezonske na prodaju, znam bar četiri Grobara kojima su bitni rezultati, čak i sa Dangubićem kapitenom.
Zašto ti drugari ne kupiše sezonske da pomognu klubu kad je trebalo?
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.968
Локација
Kragujevac
Aleksandar ti je sve rekao. Da se ne ponavljamo. Kažem ti baš , baš liče na sportiste ne samo po visini. Da li žive sportski to ne znam. Zagorac je u prvih mesec dana bio za ono što igra sasvim dobar , racionalan, donosio dobre odluke, nije bilo silovanja. Dangubic, u nekim utakmicama bolji u nekim lošiji, u nekima igrao 6 minuta u nekima 22. Juče izlazi i Obradović mu pruža oba ruke. Sada ja da tvrdim da ja ipak vidim i čitam bolje igru od njega na obe strane terena, treba imati muda za to realno.

Još jedna stvar , normalno da nisam za sektasenje i da se ništa ne komentariše u vezi Željka sem podrške. Forum i služi da možemo da pričamo i pišemo šta nas brine i nervira u vezi KK-a. Problem je što fiksiramo određene igrače i pljujemo po difoltu. Strpljenja , biće vremena za pljuvanje u martu, ako bude za to razloga, neće nedostajati pljuvačka bar, toga uvek ima ovde na pretek.

Tek je rani početak sezone , imamo 4-1 u Evrokup i 7-1 u Abi, polako bre.
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.397
Reaction score
4.392
Zoc sigurno nesto zna sta mi ne znamo. Nisam se ni sa Duletom uvek slagao ali vremenom sam video da je bio i pravu. Mada i dalje nemam stomak za Dangubica, jednostavno nemam, cak i vise od onog koji nije imao za patike
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.293
Reaction score
10.767
Локација
Beograd
^ upravo tako i ja mislim, ali taj bosonogi je bar više prikazivao, u košarkaškom smislu ili ja ne znam dovoljno o košarci, e sad, obojica su mi, ono, baš... Već sam dobila poene pa bolje da ćutim...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top