Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.494
Reaction score
29.207
Локација
Novi Sad
Hvala buraz, to ce mi biti poslednja opcija, jednom sa se drkao sa tim i jedva namestih. Ma ebem ti drzavu vise i kablovske operatere kad ne mogu da se opustim uz utakmicu u rodjenoj kuci a placas pretplatu kao da imas sve kanale sveta...
Eee sad se setih, drugu sam dao netflix, mogao bi on meni da uleti onaj sbb-ov eon da gledam :D :D oko za oko, zub za zub :icon-lol:
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
@Detelinarac90 Dzaba da ti i da Eon ako nemas sbb-ov internet.Zakljucani su njihovi kanali kao sto su svi sport klubovi,n1,nova s,nova sport itd.Rade samo preko njihovog interneta.Rokkr i nema greske,radi super.Ja tako gledam arene,a sport klub ko gospodin covek na tv-u :D
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Hvala buraz, to ce mi biti poslednja opcija, jednom sa se drkao sa tim i jedva namestih. Ma ebem ti drzavu vise i kablovske operatere kad ne mogu da se opustim uz utakmicu u rodjenoj kuci a placas pretplatu kao da imas sve kanale sveta...
Eee sad se setih, drugu sam dao netflix, mogao bi on meni da uleti onaj sbb-ov eon da gledam :D :D oko za oko, zub za zub :icon-lol:
Ovde @Detelinarac90 idu svi kanali i nema štimanja nikakvog, hoćeš za mobilni ili kompjuter sve imaš
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.494
Reaction score
29.207
Локација
Novi Sad
@mvp Aaaa za internet mogu da ga duvaju, pusticu na tabeltu a internet cu da podelim telenorov sa telefona mada sam video negde reklamu pise da radi eon na svim internet provajderima??!
U svakom slucaju imam te dve opcije (eon i @Bobrock -ov rokkr), jedna ce da radi da jebe jez jeza :D
Hvala na info momci :ziveli
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
Dobar je Rokkr. Nije mnogo ni da se plati godišnja pretplata $19.95
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.851
Reaction score
9.850

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
mada sam video negde reklamu pise da radi eon na svim internet provajderima??!

EON može da se gleda na dva načina: 1. Kao NEZAVISNA internet platforma i 2. Kao deo SBB infrastrukture kroz ugovor

Ako je reč o varijanti 1 onda NIJE VAŽNO čiji internet koristiš, možeš da gledaš sve kanale uključujući i SK i sve drugo.

U varijanti 2 kada se EON ima preko SBB-a, neće moći da se gledaju svi kanali ako internet nije SBB.

Meni nekako izgleda najlogičnije da oni koji imaju SBB uplate Arena Cloud /1400 dinara mesečno/ a ovi što imaju MTS da uplate EON preko neta bez ugovorne obaveze /700 dinara mesečno/ uz mogućnost da gledaju i SK sa SVAKOG interneta.

JBG totalni je off ali ste počeli sa prepiskom ovde pa zato ovde i odgovaram :D
 

!Rastko!

Grobar
Учлањен(а)
29.01.2007
Порука
440
Reaction score
331
Локација
NBG
@Detelinarac90 Dzaba da ti i da Eon ako nemas sbb-ov internet.Zakljucani su njihovi kanali kao sto su svi sport klubovi,n1,nova s,nova sport itd.Rade samo preko njihovog interneta.Rokkr i nema greske,radi super.Ja tako gledam arene,a sport klub ko gospodin covek na tv-u :D

Moji imaju EON, pa sam aktivirao online nalog preko njihovog ugovora, napravio korisnicki nalog online. Gledam bez problema preko mobilnog, nakacen na wifi i strimujem na tv, a kod mene je Supernova.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.179
Reaction score
6.951
Локација
NbG
"... to learn from european powerhouses"
alal vam vera Nemci, tako se postuju prave (Partizanske) vrednosti :ziveli
Ajmo danas i na terenu da pokazemo sta smo i ko smo. Napred Partizan.
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.300
Reaction score
10.812
Локација
Beograd
Moji imaju EON, pa sam aktivirao online nalog preko njihovog ugovora, napravio korisnicki nalog online. Gledam bez problema preko mobilnog, nakacen na wifi i strimujem na tv, a kod mene je Supernova.
Isto to, kod mene za Arene, burazer ima Orion, preko njegovog ugovora, instalirali i muž i ja na telefone, SBB internet, wifi, cast-ujemo na TV i to je to.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Eto i on negde da debituje :D I neka bude i poslednja sezona u EC-u. Nek osvoji i to da ima u vitrini neće da se baci pa da sledeće sezone uzme i 10. titulu i zaokruži ciklus pa onda ponovo još jedan krug sa Partizanom. Posle toga, ako baš želi nek odmara u penziji, otvori akademiju i uzima pare kao Bolitijeri u tenisu!
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
@Detelinarac90 Dzaba da ti i da Eon ako nemas sbb-ov internet.Zakljucani su njihovi kanali kao sto su svi sport klubovi,n1,nova s,nova sport itd.Rade samo preko njihovog interneta.Rokkr i nema greske,radi super.Ja tako gledam arene,a sport klub ko gospodin covek na tv-u :D

Ovo nije tacno. Ja imam mts kablovsku, i eon od burazera tj njegovog akaunta i gledam sportklubove u HD. Ako ovako regularno pustis SK to ce biti skremblovano, caka je u tome da zamaskiras svoju vpn adresu. Instaliras recimo Urban vpn(koji je zasigurno najbolji free vpn za download) i stavis odredjenu zemlju da se konektuje (ja postavim hrvatsku) i pokrenes Eon, u toj varijanti svi Sportklubovi rade kao sat, ukljucujuci i SK HD, a i N1, Nova S i slicno. U takvoj varijanti kuci imam i arene i SK. Sto se tice Eona mislim da je 5 uredjaja preko jednog akaunta max.
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Ili ako imate nekog u familiji ko koristi Total tv, mozes da iskorsitis broj njihovog ugovra i registrujes se i geldas EON preko aplikcije. Total se vodi kao da je Eon van mreze, pa rade svi kanali na bilo kom netu.
Ja sam tako iskombinovao pa imam i SBB kanale. Ali nazalost moze samo jedan stream da se pusti istovremeno.
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Da vratimo malo temu na Evrokup i utakmicu u Nemackoj... malo o tradiciji sa nemackim timovima... plus mali osvrt na nasu grupu...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Partizan protiv tradicije gostovanja u Nemačkoj

A1-62-740x465.jpg


Košarkaši Partizana će večeras po 14. put gostovati nekom od nemačkih klubova. Istorija duela datira još od sezone 1975/76 i gostovanja Bajer Leverkuzenu (tih sezona TuS 04 Leverkuzen), nemačkom klubu kome će kroz istoriju crno-beli najčešće i gostovati. Negativan učinak na gostovanjima jednom od najtrofejnijih nemačkih klubova Partizan će ublažiti u povratničkoj sezoni u Evroligi (1996/97) i pobedom rezultatom 81:70, dodati jedini pozitivan rezultat na i dalje aktuelan skor.

Saturn iz Kelna je bio jedan od prepreka košarkaša Partizana na putu ka prvom fajnal foru Kupa šampiona sezone 1987/88. U utakmici u kojoj su igrači u crno-belim dresovima klubu iz Kelna ,,isporučili” 101 poen, prednjačili su Sale Đorđević sa 23, Goran Grbović sa 25 i Vlade Divac sa 29 poena. Dvomeč iz legendarne sezone je i jedini u istoriji sa klubom koji od 1993. godine više ne postoji.

Utakmice sa Telekomom iz Bona sezone 1999/00, jedine su koje je Partizan igrao sa nekim od nemačkih klubova u okviru Saporta kupa. Upravo je razlika kojom su crno-beli izgubili u Nemačkoj (-9), kumovala završetku Partizanovog učešća već u prvoj fazi takmičenja.

Partizanu poraz u Evroligi od Bamberga u sezoni 2007/08 nije ugrožavao plasman u TOP 16 fazu, ali jeste u sezoni 2012/13. Ta dva poraza, deo su negativnog skora koji crno-beli imaju još i sa Bajernom i Albom.

Partizan u okviru prvog kola ovosezonskog Evrokupa po prvi put gostuje Hamburg Tauersima i ima priliku da ubeleži petu pobedu na svom kontu.

Ukupan skor na gostovanjima nemačkim klubovima: 4 – 9.

Najubedljivija pobeda: (+11) Evroliga 1996/97 – Bajer – Partizan 70:81.
Najubedljiviji poraz:
(-26) Evrokup 2017/18 – Alba – Parizan 111:85.

Skor sa svim klubovima:

Bajer Leverkuzen – 1:3
DTV Čarlotenburg – 1:0
Saturn Keln – 1:0
Telekom Bon – 0:1
Bamberg – 0:2
Bajern – 0:1
Ludvizburg – 1:0
Alba – 0:2


(Telesport)

U susret novom izdanju Evrokupa

A-61-740x465.jpg


Košarkaši Partizana večeras od 19.30 utakmicom u Hamburgu započinju takmičenje u prvoj fazi Evrokupa 2021/22. Evrokup se ove sezone igra u totalno izmenjenom formatu u odnosu na prethodne sezone, i čini se da upravo prva faza takmičenja nikad sa sobom nije nosila toliki značaj. Pozicija na tabeli po okončanju prve faze će umnogo odrediti kasniji tok takmičenja, s obzirom da će domaći teren tokom eliminacionog dela ove
sezone dobiti dodatnu vrednost.

KK Partizan, kao klub bogate tradicije, za sobom od prvog učešća u evropskim takmičenjima 1966. godine, ostvaruje veze sa gotovo svim klubovima sa kojima se tokom polovine veka susretao. Naravno, neke od njih su čvršće, neke nešto slabije, ali zbirno broj utakmica i igrača koji čine tu vezu nije mali.

Španski predstavnik Andora dolazi kao protivnik iz prvog šešira. Navijači Partizana će ove sezone imati priliku da u dresu Andore pozdrave bivšeg juniora Partizana Marija Nakića. Nakić junior nije prvi igrač koji povezuju ova dva kluba. Luka Bogdanović je po drugom odlasku iz Partizana 2016. godine, nosio naredne sezone dres Andore, dok je Nejtan Džavaji igrao za španski klub u sezonu 2014/15. Spisak bivših igrača zaključuje beloruski centar Artsiom Parahovski koji je za Andoru nastupao u sezoni za nama . Partizan i Andora se do ove sezone nisu susretali u međunarodnim takmičenjima.

Lokomotiva Kuban polako postaje Partizanov tradicionalni Evrokup protivnik. U prošloj sezoni, za tim iz Kubana su nastupali bivši Partizanovi igrači – Najdžel Vilijams Gos i Dru Gordon. Prošlosezonski Partizanov trener Sašo Filipovski, predvodio je Lokomotivu 2009. godine, dok je Vlada Jovanović, tokom sezone 2018/19 sedeo na klupi tima iz Kubana. Igrači koji su uz Gosa, Gordona nosili dres oba kluba su još i Kevin Džouns, Džejms Gist, Vlado Ilijevski, Aleks Marić, Oliver Popović, Aleksandar Smiljanić i Frederik Haus. Valja napomenuti da je dres Lokomotive 2009. godine, nosio i bivši junior Partizana Aleksandar Ćapin. Ove sezone, kao i prošle, za Lokose nastupa Ivan Paunić. Međusobni skor: Partizan –
Lokomotiva 2:6.

Istanbulsko finale sa Huventudom 1992. godine čini najčvršću vezu ova dva kluba. Željko Obradović je predvodeći klub iz Badalone u sezoni 1993/94, ponovio uspeh iz 1992. i tako dodatno pričvrstio istorijske veze, koju još čine i Zoran Slavnić, Luka Bogdanović, Uroš Tripković, Milan Gurović i Nikola Lončar. Međusobni skor: Partizan – Huventud 10:7.

Litvanski predstavnik Lietkabelis dolazi kao protivnik iz petog šešira. Od novembra 2018. godine, Nenad Čanak predvodi klub iz Penevežisa, za koji nastupaju Đorđe Gagić i bivši junior Partizana Nikola Radičević. Dresove oba kluba su nosili još i Džamar Vilson i Žanis Pejners. Ovosezonski dueli će biti prve utakmice između Partizana i Lietkabelisa.

Trento je još jedan tim iz grupe Partizanovih tradicionalnih Evrokup rivala. Jedini igrači koji povezuju ovaj relativno mlad italijanski klub i Partizan, jesu bivši juniori crno-belih Nikola Radičević i Nikola Jovanović. Ove sezone će Partizan i Trento po sedmi i osmi put ukrstiti koplja, a dosadašnji skor je 4:2 u korist Partizana.

Bulonj Metropolitan će nastaviti prošlosezonsku seriju susreta sa Partizanom. To će biti lepa prilika da navijači Partizana još jednom pozdrave svog ljubimca Bondžu Sija, koji se letos iz Španije vratio u svoju zemlju. Dragan Kićanović, Dejan Koturović, Nikola Lončar, Branko Milisavljević, Žarko Paspalj, Nejtan Džavaji i Entoni Braun su igrači koji su uz Partizanov, nosili i dres naslednika slavnog pariskog Rasinga. Međusobni skor: Partizan – Bulonj Metropolitan 0:2.

Sa povratnikom u Evrokup, ekipom Turk Telekoma, Partizan ima istoriju susreta od sezone 1998/99. Sezone u Saporta Kupu, koju će Partizan završiti u četvrtfinalu nakon legendarnog dvomeča sa kasnije osvajačem trofeja italijanskim Benetonom, koji je te sezone predvodio aktuelni trener Partizana. Igrači koji su nosili dres kluba iz Ankare i Partizana su Luka Bogdanović i legendarni Miroslav Radošević, kao i bivši junior
Partizana, Aleksandar Ćapin. Međusobni skor: Partizan – Turk Telekom 3:1.

Nemački Hamburg Tauers je klub koji postoji tek nešto više od osam godina. Naravno, mali broj godina ne predstavlja prepreku za vezu, tako je Adin Vrabac za sada jedina, ali ne mala spona između ova dva kluba koji će se ove sezone prvi put odmeriti snage u evropskim takmičenjima.

Vroclav je jedan od najtrofejinijih poljskih timova. Ove sezone ih je do skoro predvodio Petar Mijović, trener koji je prethodnih sezona sedeći na klupi podgoričke Budućnosti, imao prilike da odmerava snage sa Partizanom. Sem Nikole Maleševića koji je svojevremeno bio na probi u Partizanu, a kasnije nosio dres Vroclava, nema ni jednog igrača koji istinski povezuje ove trofejne klubove. Međusobni skor: Partizan – Vroclav 0:2.

Nema sumnje da nas očekuje uzbudljiva prva faza Evrokupa. Trka za što bolju startnu poziciju za nikad brutalniju eliminacionu fazu počinje već večeras.

(Telesport)
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.174
Reaction score
18.427
Локација
U Kinšasi
Ovo nije tacno. Ja imam mts kablovsku, i eon od burazera tj njegovog akaunta i gledam sportklubove u HD. Ako ovako regularno pustis SK to ce biti skremblovano, caka je u tome da zamaskiras svoju vpn adresu. Instaliras recimo Urban vpn(koji je zasigurno najbolji free vpn za download) i stavis odredjenu zemlju da se konektuje (ja postavim hrvatsku) i pokrenes Eon, u toj varijanti svi Sportklubovi rade kao sat, ukljucujuci i SK HD, a i N1, Nova S i slicno. U takvoj varijanti kuci imam i arene i SK. Sto se tice Eona mislim da je 5 uredjaja preko jednog akaunta max.
Pa kako nije tačno. To što se ti dovijaš sakrivanjem IP adrese je druga priča.
 

mvp

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.426
Reaction score
11.728
Локација
Beograd
Upravo to htedoh da napisem.Ako ces preko vpn da se maskiras i dovijas onda bolje skini rokkr i gledaj preko njega.Manja zajebancija a verujem i da bolje radi nego preko vpn.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ja imam uzasno iskustvo sa rokrr, bukvalno je zapucavalo na svakih 10 sek. Tim mojim "dovijanjem" kako kazete, svaki SK mi radi u HD vrhunski, bez ikakvog kocenja. Sto se mene licno tice, neuporedivo je sa tom rokkr aplikacijom. I nema govora da je veca zajebancija, bukvalno ti je potrebno osnovno poznavanje interneta i 3 klika.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top