Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Koja Partizanština, kakvo veče!
Sa Lesorom ispod koša i u reketu ima da pržimo sve pred sobom ja mislim.
Centar sa dobrom realizacijom slobodnih bacanja, pokretan i snažan i u odbrani i u napadu-to nam je trebalo i svaka čast stručnom štabu na punom pogotku.
Ovaj hamburg je malo i 90 razlike napuniti koliko su odvratna ekipa.
Oni kao da su došli nekoga da nam povrede, ja drugo objašnjenje nemam za ovakvu prljavu igru, a i tamo je bilo slično.
Razna bagra i u ovom evrokupu puštena da igra...
Utisak večeri : Zak Ledej se baca po loptu i završava na zapisničkom stolu, Žoc i saigrači odmah tu svi, podrška, on naložen a publika u delirijumu!
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.039
Reaction score
15.452
Локација
Храм фудбала
Каква одбрана готово током читавог меча, раде ручице само тако. И логично је да се из такве одбране много лакше и љепше игра у нападу.
Браво момци, ко је следећи?
 

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.279
Reaction score
10.601
Локација
Beograd
Sve imam utisak da su došli pešice iz Podgorice... Ili da su, negde uzbrdo recimo, gurali autobus, za kaznu, dabome... :D Štagod, odlično odigrano, rezultat je Muta Nikolić style... Iako je run and gun njihova karakteristika...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top