Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.351
Reaction score
6.402
Локација
Novi Sad
Mislim da se Smajlijece dobre igre podudaraju sa njegovom igrom na poziciji 5 dok jos nismo bili popunjeni i dok nije postojao sistem koji zahteva konstantno razmisljanje i punu kontrolu napada bez improvizacije i koncentraciju.
Kada se pomerio na svoju poziciju gde su igraci slicne brzine, smanjio mu se i ucinak sto je cerovatno dovelo i do pada samopouzdanja, nesigurnosti..

Videćemo sta ce biti sa njim ali ja bih cak voleo da ga vidim pponovo vise na poziciji 5 i da siri igru.. Trenutno smo dobri skroz spolja i skroz unutra, dok smo između (2/3, 3, 4) dosta nekonstantni. Mislim da je u tome kljuc sezone.
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.568
Reaction score
5.170
Protivnik nije merilo za ovaj nas tim, ali evidentan je napredak nase ekipe, crno-beli bravo,bravo!

Mur da se dozove pameti i Smailagic bude onaj stari, od Kuruca je i Zelimir digao ruke.

Bas to,nije merodavan protivnik,ali razlika izmedju prve medjusobne utakmice u nasoj igri je nebo i zemlja. Vidi se Zeljkov rukopis,vide se neke akcije,da li ce to biti to ove sezone zavisi od dosta faktora. Po meni velika je steta sto se od sledece faze igra na jednu pobedu,a ne kao proslih sezona. Svakako i u ovakvom nokaut sistemu domaci teren ce nam znaciti jer mi tokom cele sezone imamo kod kuce dva poraza i to u aba ligi. Od toga je jedan od raspale mege koji ce nas kostati prvog mesta. Opet ne znam sta bi bilo sa lokomotivom ali ko ce o tome da misli. Uglavnom sad krecu najvaznije utakmice i bice jako zanimljivo ali i stresno. Ne ocekujem nista ali navijam i zelim da osvojimo sve!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.208
Reaction score
6.986
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Evo je nova tabela, sa poništenim rezultatima iz utakmica sa Lokomotivom.
Pošto se bliži kraj grupne faze, evo malo kalkulacija od mene.

Videćemo kako će Huventud večeras proći u Francuskoj, mada oni poslednje kolo čekaju Slask kući, tako da do prvog mesta možemo jako, jako teško.
Drugo mesto smo skoro obezbedili, ali je bitno da pobedimo i u Italiji, da bi eventualno imali bolji skor od drugoplasirane ekipe iz B grupe. Tako bi obezbedili da sve utakmice do finala budemo domaćini.

U grupi B, trenutno prvo mesto dele Gran Kanarija i Valensija sa istim skorom koji imamo i mi (11-4), bilo bi lepo kada bi do kraja oba tima izgubili što više utakmica.
Večeras Gran Kanarija čeka Budućnost, koja je u totalnom lošem momentumu, ali nisu nimalo loši, moraju i oni nekog pobediti, tako da nije nemoguće. Nakon toga, Gran Kanarija ide Virtusu, pa čeka jako nezgodnu Veneciju.
Valensija večeras gostuje Bursi, koja je u naletu, pa se nadam da bi mogli izgubiti. Posle toga gostuju Cedeviti i čekaju Ulm.
Bilo bi lepo da bar jedna ekipa izgubi 2 od 3 utakmice (tipujem na Gran Kanariju), kako bismo pobedom protiv Trenta obezbedili punu Arenu do finala.


Grupa A​

das.png

Grupa B
ssss.png
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Sjajna prva cetvrtina. Tesko je i prebrojati koliko smo smislenih akcija prodali. Rekao sam da ce doci protok lopte u napadu i prva cetvrtina je tacno ono na sta sam mislio.

Kasnije je bilo skroz ok, ne ocekujem da svaku dobijamo 15 razlike. Bitno je da nas nisu u ama bas nijednom trenutku utakmice ugrozili, a imali smo prostora da rotiramo.
Madar se razigrao, njegova odbrana je vrh.
Panter i ona njegova poludistanca su neodbranjivi. Ne moze da mi padne igrac u Evropi koji konstantno sa takvom lakocom moze da pogadja taj sut, koji nije nimalo prost. McCollum mozda...
Koprivica bas napreduje. Imalo je momenata kad bas i nisam verovao u njega.

Iako je generalno sjajna utakmica i prezadovoljan sam vidjenim, brine malo Trifin sut koji se naglo ukamenio, kao i Alenova individualna odbrana koja je na momente skandalozna.
Мислим да си превидио да је Смајлијева одбрана криминална у сваком смислу те ријечи од почетка сезоне. Највише поена смо примали (док није дошао Лесор) тако што су Смајлагића убацивали у пик. Ту су га у мис мечу шамарали и рукама и ногама. Сјетите се колико смо поена примали из пика прије доласка Лесора.
Изратито низак кошаркашки "IQ" и не видим да се ту нешто може промијенити.
Нападачки му је много више одговарала петица јер је већину поена давао из пик 'н попа. Управо због тога му је шут драстично пао јер лик погађа трице искључиво са топа.
 

nikolasb

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
205
Reaction score
31
Drugo mesto smo skoro obezbedili, ali je bitno da pobedimo i u Italiji, da bi eventualno imali bolji skor od drugoplasirane ekipe iz B grupe. Tako bi obezbedili da sve utakmice do finala budemo domaćini.

U grupi B, trenutno prvo mesto dele Gran Kanarija i Valensija sa istim skorom koji imamo i mi (11-4), bilo bi lepo kada bi do kraja oba tima izgubili što više utakmica.
Večeras Gran Kanarija čeka Budućnost, koja je u totalnom lošem momentumu, ali nisu nimalo loši, moraju i oni nekog pobediti, tako da nije nemoguće. Nakon toga, Gran Kanarija ide Virtusu, pa čeka jako nezgodnu Veneciju.
Valensija večeras gostuje Bursi, koja je u naletu, pa se nadam da bi mogli izgubiti. Posle toga gostuju Cedeviti i čekaju Ulm.
Bilo bi lepo da bar jedna ekipa izgubi 2 od 3 utakmice (tipujem na Gran Kanariju), kako bismo pobedom protiv Trenta obezbedili punu Arenu do finala.
Пропозиције Еврокупа налажу да боље пласирана екипа из група има предност домаћег терена у сваком мечу нокаут фазе.

Ако бисмо ми остали на другој позицији у својој групи и ако би се састали са првопласираном екипом из друге групе у полуфиналу, онда бисмо ми у том окршају били гости, независно од тога да ли смо имали бољи учинак или не. Учинак се гледа само ако су екипе које се састају имале исти пласман у својим групама. Стога, домаћинство нам у полуфиналу није загарантовано ако се горе наведени сценарио обистини. А могуће је и да се не обистини, имајући у виду колико су рањиви кући и Гран Канарија и Валенсија.
 

Vlad

Grobarčina
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.875
Reaction score
25.508
Локација
ante portas
Samo da čestitam momcima pobedu.
Svaka čast.
Izgleda da smo se malo konsolidovali.
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.507
Reaction score
13.063
Локација
Yaoundé
... Ne priznajem pobedu ako se ekipe nisu smenjivale, barem, 17 puta u vođstvu, barem 3 tehničke i 3 namerne i pola šake bensedina...
E, i ti cepidlačiš :D

Da li smo šutirali penale 60% (20/12)?... Jesmo.
Da li je Žoc krpio Aleksu kada je ovaj završio akciju poenima?... Jeste.
Da li je Žoc galamio prema našoj klupi na +15?... Jeste, i to ne jednom.
Pa, šta bi još hteo? Tajm-aut na tri sekunde do kraja? :D

A petorka na parketu na kraju - Madar, Glas, Vukčević, Smailagić, Koprivica.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Sinoć kapiten bez ikakvih emocija na terenu. Napravi greške u koracima, mrtav ladan, napravi faul u napadu, mrtav ladan. Ne utiče na igrače.

Voleo bih da na klupu dodje Novica Ubica, čisto da bude motivator.

Mi kapitena nemamo!

Jedva čekam njegov odlazak!

Sinoć Balša po meni najbolji, vidi se napredak i drago mi je što Petrušev zaobišao Partizan. Balša je trenutno dva puta bolji. Dolazak Lesora podigao Balšu za dve lestvice.

Madar, vidim šta njega muči, da li je to Željkova zamisao ili ne, ne nudi se igračima da kreira napad, prosto napad stane a on ne potrči da nešto napravi.

Tristan Vukčević će biti možda naše najjače pojačanje ove sezone, mislim zbog toga što smo potpisali mladog igrača koji će da kida! Treba mu još malo da se navikne na Željkov sistem i da oslobodi glavu.


Panter i Ledej i Avram vukli utakmicu.


Opet zameram Željku zbog neravnomerne podele minuta.

Glas ulazi u meč posle 25 minuta prvi put u meč, mislim da je tako bilo, to po meni nije u redu jer igrač ulazi hladan i ne može puno da napravi i plus je rizik za povrede veći.

Idemo dalje, za druge se navija, Partizan se voli!
 

Žoc_kralj

Grobar
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
362
Reaction score
2.095
Локација
Trstenik
Zagorcu je najpametnije da se koncentriše na ono što on radi na terenu. Nema on kapacitet da bude kapiten. Realno, od trenutnog tima, Zek Ledej je najbolji kandidat za kapitena.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Dobro je ako Tristan moze da pokrije poziciju 3, jer smo tu najtanji. Rade sve depresivniji, a ni Kuruc se ne prikljucuje kako smo ocekivali, osim ako Zeljko ne radi sa njim po nekom programu posebnom pred PO.
Svaka cast za pobedu, i to rutinsku na gostovanju koje nikad nije bilo rutinsko.
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Izgubio Huventud.
Da smo imali malo sreće u Andori, sad bi nam svi u Evrokupu gledali u leđa.
Jako bitan poraz Valensie od Burse.
Bilo bi idealno da ostanu 2. jer bi smo vjerovatno imali bolji skor od njih, ukoliko bi nekim raspletom igrali protiv njih u 1/2 i samim tim igrali bi kuci (ne znam kako ide kostur).

Licno bih volio da Kanarija ostane prva, jer zaista ne vidim da oni mogu doci do 1/2, siguran sam da ce kiksnuti vec u 1/4. Sve i da odu do kraja, sigurno su nekvalitetniji od Valensije.
U svakom slucaju, i Valensija i Kanarija nisu neke domacinske ekipe, tako da svaku mozemo dobiti.

Monako 90% u top 8 tako da cemo vjerovatno morati osvojiti ili EC ili Abu da bi igrali EL.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.632
Reaction score
4.659
Znači sad kad dobijemo Trento, na 12:4 smo i mi i oni, a drugi smo zbog lošijeg međusobnog skora?
Bas kao sto ce slucaj u baba ligi da bude sa ciganima ako izgube u Podgorici.
Jbg, za titulu se mora dobiti direktan protivnik u gostima. Ili jesi ili nisi.
A da ostaje frustracija zbog Lietkabelsa i 4 poena u 10 sekundi protiv cigana, ostaje.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
@JasminaT

Tako je, u slučaju da je Andora pobedila prethodnu (a nije) i preostale dve, ušli bismo u trougao sa njima i Huventudom gde imamo najbolju koš razliku u međusobnim mečevima i bili bi prvi.
Ovako baš nismo imali sreće.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top