Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
244
Reaction score
1.108
Локација
Trebinje
@JasminaT

Tako je, u slučaju da je Andora pobedila prethodnu (a nije) i preostale dve, ušli bismo u trougao sa njima i Huventudom gde imamo najbolju koš razliku u međusobnim mečevima i bili bi prvi.
Ovako baš nismo imali sreće.
Не замарајте се комбинацијама. Што јесте, јесте, лијепо је маштати јер одавно нисмо имали прилику за тако нешто. По мени никакав проблем није што смо други јер опет понављам Жоц је то фино рекао: "Битно је да будемо прави кад буде требало"!
Показао нам је да овај тим има огроман потенцијал и не сумњам да ће он иницирати пуни сјај овог тима у правом тренутку!
П.С.
Побједа против Игокее и само 10 постова. Много смо размажени...
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Побједа против Игокее и само 10 постова. Много смо размажени...

JBG kad sam obećao da neću više pisati o taktičko-tehničkim stvarima, Žoc me razoružao svake namere i mogućnosti da nešto smisleno napišem a verujem da je i kod drugih sličan problem.

Dobili smo FMP /kući, očekivano ali ipak "suviše lako" uz sve mane pobeđivanja na suvi šut/, dobili smo BUD /u gostima posle dugo vremena/, povezali neke dobre igre u EC a onda i sa IGO... Drugim rečima, ekipa je dokazala ono u šta su/smo neki počeli da sumnjamo - dobijaju se i velike utakmice protiv govnjivih protivnika. Dakle, nada postoji, bliži se ono "biti ili ne biti"...

U ovoj fazi prokomentarisati bilo šta je veoma nezahvalno. Mislim da smo svi uhvatili "niski start" i iščekujemo svaku novu tekmu sa nekakvom vrućinom u stomaku i knedlom u grlu, pomalo odviknuti od titula. Opisao bih to kao "strah me da gledam", ono kad pokriješ oči u trenutku šuta za tri a zapravo viriš kroz prste jer ne možeš izdržati :D

Kako ću da izdržim sve te silne tekme na ispadanje, do kraja EC-a i ABA-a stvarno nemam pojma...
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.210
Reaction score
7.026
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Posle jednog dužeg perioda stagniranja, kvalitet igre samo raste.
Polako se dobija na konstantnosti, igrači svakom utakmicom i treningom napreduju. Potencijal ekipe je ogroman.
Naravno da je Željko najviše zaslužan za to, ali i igrači, koji daju sve od sebe, ne sumnjam.
Kao što ne sumnjam da ćemo u narednom periodu biti najbolji kada je najpotrebnije.
Sa velikim optimizmom čekam svaku sledeću utakmicu, bilo da je u pitanju Cedevita, Huventud, ili neka druga jača/slabija ekipa.
 

PFCT

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
204
Reaction score
663
Vroclav..
 

Прилози

  • slask1.jpg
    slask1.jpg
    570,7 KB · Прегледа: 30
  • slask2.jpg
    slask2.jpg
    576,1 KB · Прегледа: 29
  • slask3.jpg
    slask3.jpg
    542,4 KB · Прегледа: 27
  • slask4.jpg
    slask4.jpg
    552,5 KB · Прегледа: 27
  • slask5.jpg
    slask5.jpg
    525,1 KB · Прегледа: 30
  • slask6.jpg
    slask6.jpg
    610,1 KB · Прегледа: 28

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.894
Reaction score
7.759
Ne pricam ja uzalud da je to najbolji tim Evrokupa, odlicno su slozeni i jos bolje vodjeni od trenera Durana, iako mozda na papiru Valensija ima bolji sastav od njih, takodje i Bolonjeze.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Turk Telekom dobio Lietkabelisa, Andora izgubila kod kuce od Metropolitana, Huventud ocekivano dobio Slask - zacementirano smo drugi bez obzira na rezultat u Trentu.

Sa druge strane, u onoj drugoj grupi se lepo zakuvalo - Venecija u 1/8 finala (Bursa ima bolji medjusobni), pa Virtus ili CedeOli u 1/4 ukoliko ne bude vecih iznenadjenja.
 
Последња измена:

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Venecija pa Cedevita Olimpija u Areni. Ako Huventud izgubi pre finala onda igramo do kraja u Areni.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.123
Reaction score
27.803
Локација
Из Чикага (моји...)
Bursa je bliže. Ima bolji međusobni, a i Venecija u zadnjem kolu ide kod G.Kanarije... COL dobio Valensiju i trenutno su bliži trećoj poziciji (mislim da imaju i bolji međ. skor sa Virtusom). BUD večerašnjim porazom (u zadnjem gostuju Bursi) mislim da su završili borbu za treće mesto.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Kako sada stvari stoje sa domaćinstvom? Mi smo domaćini do finala? Ili smo domaćini i u finalu ako se u finale ne plasira Huventud?

Dalje, ako dobro shvatam, mi se sa Virtusom i sa Huventudom ne možemo sastati pre finala?

U krugu nekih favorita su još G. Kanarija i Valensija?
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.123
Reaction score
27.803
Локација
Из Чикага (моји...)
Sa Virtusom možemo već u 1/4 finalu...ako oni budu treći u B grupi. Sa Huventudom ne do finala. Do polufinala smo domaćini. U polufinalu zavisi ko bi bio protivnik. Bili bi domaćini ako igramo sa slabije plasiranom ekipom na kraju ovog, grupnog dela.
 
Последња измена:

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovako to trenutno izgleda ne računajući poslednje kolo koje tek treba da se igra.

1648674525447.png

Naša strana kostura je jebeno teška! Odeljemo ulm, pa onda verovatno dočekujemo BUD, pa se onda koljemo ili sa Virtusom ili sa G. Kanariom. Jebeno teška oba protivnika. Ne zna se šta je gore, igrati sa Virtusom kući ili sa G. Kanariom u gostima. Pri čemu ne bih unapred upisivao ni pobedu protiv BUD /mada bi realno, trebalo da ih odeljemo posebno ako imamo u vidu kako igraju trenutno. Al da je jebeno - JESTE!

Ona druga polovina kostura je mnogooo lakša. Huventud i Valensija rešavaju ko je finalista. Ako kojim slučajem dođemo do finala, a Valensija nekako dobije Huventud, da li onda imamo domaćinstvo ili ne? Ili će da zavisi od poslednjeg kola? Oni imaju /imaće/ pobedu više ali mi imamo utakmicu manje /zbog Rusa/. Kako onda stvari stoje?
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Ovako to trenutno izgleda ne računajući poslednje kolo koje tek treba da se igra.

Погледајте прилог 15932

Naša strana kostura je jebeno teška! Odeljemo ulm, pa onda verovatno dočekujemo BUD, pa se onda koljemo ili sa Virtusom ili sa G. Kanariom. Jebeno teška oba protivnika. Ne zna se šta je gore, igrati sa Virtusom kući ili sa G. Kanariom u gostima. Pri čemu ne bih unapred upisivao ni pobedu protiv BUD /mada bi realno, trebalo da ih odeljemo posebno ako imamo u vidu kako igraju trenutno. Al da je jebeno - JESTE!

Ona druga polovina kostura je mnogooo lakša. Huventud i Valensija rešavaju ko je finalista. Ako kojim slučajem dođemo do finala, a Valensija nekako dobije Huventud, da li onda imamo domaćinstvo ili ne? Ili će da zavisi od poslednjeg kola? Oni imaju /imaće/ pobedu više ali mi imamo utakmicu manje /zbog Rusa/. Kako onda stvari stoje?
Ne mozemo na Ulm u osmini, jedino mozemo na Veneciju ili Bursu.
 
  • Like
Reactions: BaX

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Brate Spalding-e pogledaj tabelu na sajtu EC-a opet pa onda popravi parove :D
Ja ocekujem ovako nesto:

A1-B8 Juventut - Ulm
A2-B7 Partizan - Venecija
A3-B6 Metropolitan - Bursa
A4-B5 Lietkabelis - Buducnost
B1-A8 Gran Canaria - Slask
B2-A7 Valencia -Hamburg
B3-A6 CedeOli - Turk Telekom
B4-A5 Virtus - Andora
 
Последња измена:

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.894
Reaction score
7.759
Cekaj sad, ako se nama brise poraz iz Kubana, mi smo na 4 poraza, Gran Canaria ima 5, Valensija 6 poraza, sto znaci da smo mi nakon Huventuda tim sa najboljim skorom u Evrokupu, i prema tome trebali bi da imamo prednost domaceg terena u sve utakmice do kraja, osim ako se budemo sreli sa Huventudom?
Neka me neko ispravi ako gresim.
Inace sve cestitke CedOl odlicna ekipa, sa realnim sansama za osvajanje ovog takmicenja.
 

urosb00

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
229
Reaction score
1.113
Локација
Beograd
Cekaj sad, ako se nama brise poraz iz Kubana, mi smo na 4 poraza, Gran Canaria ima 5, Valensija 6 poraza, sto znaci da smo mi nakon Huventuda tim sa najboljim skorom u Evrokupu, i prema tome trebali bi da imamo prednost domaceg terena u sve utakmice do kraja, osim ako se budemo sreli sa Huventudom?
Neka me neko ispravi ako gresim.
Inace sve cestitke CedOl odlicna ekipa, sa realnim sansama za osvajanje ovog takmicenja.
Nema to veze, prednost pre svega ima pozicija u grupi pa tek onda skor.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top