Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Brate Spalding-e pogledaj tabelu na sajtu EC-a opet pa onda popravi parove :D
Ja ocekujem ovako nesto:

JBG brate, više puta sam na ovom forumu dokazao da mi je račun slaba strana :buhaha Međiutim, bio sam 1000% siguran da će se javiti ljudi da me isprave ako grešim a u svakom slučaju će se javiti u diskusiju. Uhvatila me neka trema i "kuvanje" kako se bliže ove tekme na ispadanje i ne mogu odagnati misli sa raznoraznih kalkulacija :D

Nekako mi se odjedamput svi učiniše velikim i favorizovanim. Virtus, Gran Kanarija, Huventud, Valensija... A treba osvojiti nekako taj EC... Onda se setim da je Žoc kvalitativna prednost u odnosu na ceo EC pa i EL i onda mi bude nekako lakše da iščekam sve to. Kad legnem da spavam, pomolim se zdravlje svoje porodice i sebe, promeškoljim se i pomislim kako bi bilo lepo da Zagor /jebem ga blesavog/ podigne taj jebeni pehar.

E ta slika kako se pojavi, nema više spavanja da ga jebeš! :D
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.455
Reaction score
5.779
Локација
beograd
Kanarija je sigurno prva i čeka nas u 1/2 finalu(po projekciji).
Cedevita je bliža 3.mestu od virusa, ali gledajući formu obe ekipe, nama je svejedno ko nam dodje. Mi moramo da odigramo 100%
Bice bas jeben PO
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.222
Reaction score
4.012
Локација
Uvek uz Partizan
Koliko ja razumem mi smo domaćini u prve dve utakmice sigurno, ako do tad ispadne Gran Kanarija onda smo i u polufinalu, a finale ako ne igramo sa Huventudom računam da smo i tamo domaćini. Dakle ako ne grešim ukoliko mi pobeđujemo i što pre ispadnu Gran Kanarija i Huventud mi smo domaćini do kraja?
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Vecerasnjom pobedom Cedevite je tako a ako pobedi u Grčkoj onda Huventud i Gran Kanarija dobijaju koske dobre i veče šanse da ispadnu nego da Cedevita izgubi.
 

Astralis901

Početnik
Учлањен(а)
14.09.2021
Порука
63
Reaction score
218
Локација
Republika Srpska
Gledao sam nekoliko puta Kanariju ove sezone i siguran sam da ih bez problema dobijamo (ako dodjemo do njih).
Nikakva atmosfera kuci kada igraju, mrtvo. Slabi domacini, dosta poraza kuci ove sezone. Kad ti je John Shurna najbolji suter onda ga jebi.
Mislim da su imali dosta srece a meni je zbog toga drago, jer je sigurno lakse igrati sa njima na strani nego sa Valensiom.
Prije toga vjerovatno Venezia a nakon toga, kako sada stvari stoje Cedevita koju cemo u grotlu Arene dobiti sa 20 razlike. Dalje kako nam Bog da
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.896
Reaction score
7.763
Venecija je nesto najgore na koje mozemo da naletimo u prvu rundu, njihovi rezultati malo zavaravaju, na jednu utakmicu oni mogu da budu jako zajebani, svakako bi prije izabrao Bursu ili Ulma, nego li ekipu koja je sastavljena od kvalitetnih i iskusnih igraca Dej, Bramos, Tiodor, Vat, Tonut, Ehodas, Morgan, Dzef Bruks itd.

U eventualnom 1/4 finalu, Cedevita ce sigurno ciljati na nas, jer ih "lezimo" tako bar poslednji rezultati kazu i onda oni dolaze rastereceni gde mogu da ubace 15+ trice, a mi u grcu pred 15,000 navijaca gde smo apsolutni favoriti i ne smemo da ne dobijemo taj mec.
Uopste ih ne volim, zbog fuzije, zbog jebenog Nolana Smita koji mi je skratio zivot, ali ih postujem, dobra ekipa, suterska, koja moze da pretrci svakog protivnika.

Virtus ima na papiru "brutalan" sastav, ali on me nekako ne plasi, mislim da bi sa njima glatko izasli na kraju, nisu sigurno uigrani, jer su od jednom dobili 2 vrhunska igraca, igraci koji zele loptu, a zeli je i cupavi, tako da to ce tesko Skariolo da uklopi ove sezone.

GranCa je najpozeljniji spanski tim za nas, Andoru ne racunam, u poredjenju sa Valensijom i Huventudom, ali opet mi sa druge strane, na strani jedva pobedjujemo, mi na strane bi imali problem i sa Ulmom i Bursom, a kamo li cak spanskom ekipom.

Huventud je zasluzeno prvi i verovatno u ovom trenutku favorit za to 1 mesto, ali iznenadjenja se desavaju, pa ostaje da vidimo.

Spremite bensedine, trebace nam u aprilu i maju.
 
  • Like
Reactions: Oki

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.585
Reaction score
13.538
Локација
Yaoundé
Plašim se samo jedne stvari kod Gran Kanarije kao domaćina... a to je višečasovni let od preko 3500km do Las Palmasa...


... od toga je valjda gori samo zamor kad nam FK putuje negde u Kazahstan...
 

aleksandar011

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
208
Reaction score
1.298
Plašim se samo jedne stvari kod Gran Kanarije kao domaćina... a to je višečasovni let od preko 3500km do Las Palmasa...


... od toga je valjda gori samo zamor kad nam FK putuje negde u Kazahstan...
Sredice Ostoja neki carter! :) :) :)
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
@Ilyasova poceo sam cak da gotivim tvoje mracenje jer nam razbija maler, ali se nikako ne slazem sa tom analizom

Prvo, Venecija svakako oberucke pre Ulma i Burse. Skup iskusnih igraca je super, ali su to ipak previse istroseni igraci za bilo sta ozbiljno.
Oni bas nemaju sansu da prezive tu prvu rundu.

Ulm i Bursa svakako nisu nista posebno, ali ruku bih smeo da stavim da bi u nokaut fazi odrali lagano Veneciju.

Cedeviti mi ne lezimo. Dobili nas jesu dva puta, imamo te neke oziljke od njih, ali takav tim protiv jednog ozbiljnog sistema koji bi morao podrazumevano da ima buduci osvajac EK, oni ne mogu bas nista.
Ne znam koji retard im sklapa tim, osim dobrog njuha za centre, ne znam sta pokusava sa ovako sklopljenom spoljnom linijom. Kontam da brat drka na Antibu Volera i da mu je sledeca meta kad bude dovodio nove igrace. Svuda ce biti pri vrhu i nista osvojiti nece.

Gran Kanaria je po mom misljenju, a to sam pisao vec, jedan od uskog kruga timova koji mogu da osvoje ovo. Sekunde ne bih razmisljao kad bih imao priliku da pre izaberem bilo koji od drugih spanskih timova. Ko je to favorit protiv njih na njihovom terenu?
Huventud igra dobro ali ne moze izdrzati ovako do kraja. Puci ce cim nalete na ova 2-3 kluba koja mislim da mogu do samog kraja.

Jedino se za Virtus slazemo. Glupo ih je potceniti jer su na papiru najjaci. Strasan i skup roster.
Filozofija igre im je kurac i mislim da je i njima to jasno nakon proteklog vremena od kad su gurnuli lovu u klub.
Sad im nema nazad i pokusace na silu da izguraju pricu do kraja. Ne bi me iznenadilo ni da ih sudije guraju na terenu.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
401
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Najopasniji i najteži rival među ovim timovima nama je Cedevita ili Olimpija ili kako se već zovu,ove sezone nas dobili dva puta,a i u prošlim sezonama nismo imali mnogo sreće sa njima,tako da nam je to ključna utakmica,ako naletimo na njih.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
@Ilyasova poceo sam cak da gotivim tvoje mracenje jer nam razbija maler

:buhaha :buhaha :buhaha

Sve bolje ekipe iz ABA su u osnovi BEZMUDE! Tačno je da oni ništa neće da osvoje na evropskom planu, ali je tačno da im muda porastu samo kada igraju protiv Partizana. Isto tako, tačno je da smo mi bolji kako po pitanju muda, tako i u pogledu kvaliteta. Međutim, već dugo se nikome iz ABA nisu čestito tresle gaće od Partizana, tako da im muda i neće biti presudna.

Ovde je presudno njihovo SRANJE da ulaze lopte i preko ruke, i sa pola terena i kako god hoćeš - a prljavi su i bezobrazni. Protiv nas svi oni imaju "motiv više". Ono gde oni gube svaku šansu protiv nas u EC jeste činjenica da im se u EC neće moći toliko navlačiti preko suđenja kao što je to slučaj kada igramo u okviru ABA. U ovom ABA cirkusu se vrlo često ne igra košarka već je reč o nekakvom sportu: "Ožeži po muvi - a Partizan će biti muva"!

To u EC-u neće biti tako /bar neće biti kao u ABA/. Posebno u kontekstu PREPUNE ARENE. Brat @Ilyasova pomenuo 15.000 ljudi a ja verujem da se ni jedna tekma neće odigrati pred manje od 22.500 duša a sudije ako nakon tekme žele da izađu iz dvorane i odu kući, moraće barem da sude pošteno /ako ne da sude "domaćinski"/. Tako da ja verujem da iz Arene niko od ABA pljuckavica neće izaći bez -15 do -25 na svom kontu.

Mene brine posrani Virtus jer su se dobro pojačali. Stoji priča o "uigravanju" ali se nisu pojačali da bi bili slabiji, već da bi bili jači. Opet je naša prednost domaći teren i Žoc. U slučaju G. Kanarie, ne znam šta očekivati - Ako se sa njima sastajemo, to će biti u gostima... Mrtva trka, u najboljem slučaju.

Ako dođemo do finala - OSVAJAMO SIGURNO. Huventud ne može da dobije sve tekme protiv nas NIKAKO /ako su oni taj finalni protivnik/ a ovi ostali, ko god da bude, ima da se usere u gaće i da ih pregazimo lagano, samo da dođemo do finala.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.896
Reaction score
7.763
Brate mi smo postali mnogo razmazeni, veruj mi da bi protiv Ulma/Burse/Bud/Venezie maximalno na tribinama imali 12,000 navijaca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top