Dosadasnji rezultati svih nasih protivnika iz grupe:
Hamburg
BBL liga (prvenstvo Nemacke):
1.kolo: Ludvigsburg - Hamburg 88:87
2.kolo: Hamburg - Kemnic 82:90
3.kolo: Frankfurt - Hamburg 64:74
-------------------------------------------
Ucinak: 3 meca, 1 pobeda, 2 poraza
-------------------------------------------
Kup Nemacke:
1/8 finala: Bajrut - Hamburg 93:84
-------------------------------------------
Ucinak: 1 mec, 1 poraz
-------------------------------------------
Turk Telekom
Super Liga (prvenstvo Turske):
1.kolo: Turk Telekom - Tofas 72:74
2.kolo: Ajfon - Turk Telekom 61:80
3.kolo: Bujukcekmece - Turk Telekom 81:71
--------------------------------------------------
Ucinak: 3 meca, 1 pobeda, 2 poraza
--------------------------------------------------
Huventud
ACB Liga (prvenstvo Spanije):
1.kolo: Huventud - Bilbao 85:79
2.kolo: Obradorio - Huventud 93:91
3.kolo: Huventud - Baskonija 72:61
4.kolo: Gran Kanarija - Huventud 84:71
5.kolo: Huventud - Manresa 105:61
----------------------------------------------
Ucinak: 5 meceva, 3 pobede, 2 poraza
----------------------------------------------
Andora
ACB Liga (prvenstvo Spanije):
1.kolo: Betis - Andora 102:98 (90:90) *produzeci
2.kolo: Andora - Real Madrid 58:86
3.kolo: Fuenlabrada - Andora 91:78
4.kolo: Burgos - Andora 81:70
5.kolo: Andora - Gran Kanarija 87:71
-------------------------------------------------------
Ucinak: 5 meceva, 1 pobeda, 4 poraza
-------------------------------------------------------
Lietkabelis
LKL Liga (prvenstvo Litvanije):
1.kolo: Lietkabelis - Neptunas 83:62
2.kolo: Lietkabelis - Zalgiris 69:73
3.kolo: Jonava - Lietkabelis 74:66
4.kolo: Neptunas - Lietkabelis 53:81
5.kolo: Ritas - Lietkabelis 85:71
------------------------------------------------
Ucinak: 5 meceva, 2 pobede, 3 poraza
------------------------------------------------
Metropolitan
LNB Liga (prvenstvo Francuske):
1.kolo: Le Man - Metropolitan 83:65
2.kolo: Metropolitan - Monako 108:81
3.kolo: Nanter - Metropolitan 76:104
-----------------------------------------------
Ucinak: 3 meca, 2 pobede, 1 poraz
-----------------------------------------------
Slask
Energa Basket Liga (prvenstvo Poljske):
1.kolo: Zielena Gora - Slask 81:71
2.kolo: Ostrov - Slask 83:74
3.kolo: Slask - Torun 68:70
4.kolo: Slask - Bidgosc 90:81
5.kolo: Gdinja - Slask 65:80
6.kolo: Slask - Anvil 74:80
7.kolo: Carni - Slask 89:79
-------------------------------------------------
Ucinak: 7 meceva, 2 pobede, 5 poraza
-------------------------------------------------
Lokomotiva Kubanj (Rusija)
VTB Liga
1.kolo: Uniks - Lokomotiva Kubanj 96:87
2.kolo: Lokomotiva Kubanj - Cmoki 92:87
3.kolo: Saratov - Lokomotiva Kubanj 95:108
----------------------------------------------------
Ucinak: 3 meca, 2 pobede, 1 poraz
----------------------------------------------------
VTB Super Kup
polufinale: CSKA Moskva - Lokomotiva Kubanj 91:78
za 3.mesto: Uniks - Lokomotiva Kubanj 84:70
-----------------------------------------------------------
Ucinak: 2 meca, 2 poraza
-----------------------------------------------------------
Trento
Lega A (prvenstvo Italije):
1.kolo: Trento - Virtus 88:102
2.kolo: Olimpia Milano - Trento 93:72
3.kolo: Trento - Kremona 84:68
-----------------------------------------------
Ucinak: 3 meca, 1 pobeda, 2 poraza
-----------------------------------------------
Lega A - Superkup Italije:
1.kolo: Trento - Trst 83:94
2.kolo: Tortona - Trento 81:72
3.kolo: Trst - Trento 83:82
4.kolo: Trento - Tortona 64:75
----------------------------------------------
Ucinak: 4 meca, 4 poraza
----------------------------------------------