Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.150
Reaction score
14.386
Локација
Brdo Banovo
Kakav vasar :D

Utakmica u kojoj je uzivao Muta Nikolic, verovatno mu se malo digao na ovu predstavu.
Sudije na nivou kk Hamburgera sa svim prilozima.
Mada, drugo poluvreme, nepotrebno primljenih 60poena- nismo uzvratili ulicnim basketom i tucom. Moracemo da budemo prljaviji.

Takmicenje egzotika
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.233
Reaction score
1.930
Локација
Подгорица
15 минута последњих смо јако лоше играли, без обзира што нас судије одрале. Нисмо смјели да примимо 31 поен у последњм периоду. Све у свему битна је побједа идемо даље.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Скроз су дивљачка екипа. Run & gun кошарка и лудачки пресинг по целом терену. 97 поена од њих изгледа много, али под оним темпом и оним суђењем испада скроз реално. У другој четвртини смо их неутралисали и офанзивно покидали, то је игра којој треба да тежимо. Загорац се значајно поправио, Пантер и Мур убице. Пантер индекс корисности 38!
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Jbt utakmica jos traje Sportklub daje jebene čirlidersice. Kao puk'o im signal. Ma jebite se.

Jos jedna pobeda. Ovoga puta prva u Evrokupu. Cestitke Zeljku i igracima. Razlika od +28 pa do samo +9. Opet je bilo svega i svacega tu. Od dobre igre do nekih uzasnih reakcija i lose odbrane pa sve do ocajnog sudjenja... ali ono sto me brine sto se nismo snalazili na to sto su sudije dopustile a svi znamo kako ce biti protiv govana iz fmp-a, verovatno jos gore. Ali ko njih jebe u ovom trenutku, pobedili smo i to je za sad jedino bitno. U ovom takmicenju moramo ici na prvo mesto da bi obezbedili domaci teren do kraja tako da svaka pobeda je bitna.

Hamburg - Partizan 97:106 (24:28, 16:33, 26:27, 31:18)

U sutu za dva odlicnih 76,9 % (20/26), za tri takodje vrlo dobrih 46,7 (14/30) /prvo poluvreme cak 9/13 smo imali/ a tek bacanja ne secam se kada smo bolje sutirali nestvarnih 96 % (24/25). Nadskocili smo ih (33:22), asistencije isto mi i oni (24:24) ali izgubljene lopte... mnogo vise mi, nazalost (mi cak 22, oni 8).

Igraci... Predvodili su nas Panter iako je bio slab u sutu za tri poena ali za dva i bacanja nepogresiv (26 poena, za dva 8/8, za tri 1/8, bacanja 7/7 + 6 skokova), zatim vrlo racionalni Zagorac koji zanimljivo nije nijednom sutnuo za trojku (6 poena, za dva 2/2, bacanja 2/2 + 7 skokova + 5 asistencija), potom Smailagic gde mu je jedan skok falio za dabl-dabl ali je i gubio mnogo lopti (13 poena, za dva 4/5, za tri 0/1, bacanja 5/6 + 9 skokova ali i cak 6 izgubljenih lopti), i na kraju Mur, skoro nepogresiv za tri poena (17 poena, za dva 0/1, za tri 5/6, bacanja 2/2 ali izgubio i 3 lopte)... ostali koji su bili korektni su napokon Madar (13 poena, za dva 1/1. za tri 3/4, bacanja 2/2 + 5 asistencija ali cak 5 izgubljenih lopti), pa jako solidni danas mali Koprivica (6 poena, za dva 2/2, bacanja 2/2) kao i solidni Dangubic (10 poena, za tri 2/3, bacanja 4/4)... Ledej je malo podbacio ali covek ima pravo da mu se to desi nakon svake dobro odigrane utakmice do sad (8 poena, za dva 1/5, za tri 2/4), Avramovic koji vec zabrinjava a moze i mora mnogo bolje (7 poena, za dva 2/2, za tri 1/2 + izgubio 3 lopte) i Trifunovic belezi drugi mec uzastopono bez poena ali je vrlo malo i igrao (0 poena, za tri 0/2). Kuruc i Glas uopste nisu ni ulazili u igru.

Sve u svemu pobedi se u zube ne gleda. Prvi i osnovni cilj - ispunjen. Idemo utakmicu po utakmicu. Mozemo mnogo bolje i mozemo samo da napredujemo. I dalje cekamo prvog centra. Sledeci Turk Telekom koji nam gostuje u 2.kolu. Pre toga ABA naravno i Krka koja nam stize.

Ostali rezultati iz nase grupe koje su odigrane veceras:

Turk Telekom - Metropolitan 73:65
Trento - Huventud 56:86
 

Nole84

Grobar
Учлањен(а)
23.09.2007
Порука
204
Reaction score
731
Neverovatno mi je da Željko svojim autoritetom nije zaštitio momke na terenu od ove divljaštine podpomognute sudijskom trojkom čiji ishod pukom srećom nije zaokružen nekom povredom. A sa druge strane bolji momenat da se igrači suoče sa onim što ih čeka od javora i njemu sličnih nećemo imati.
A kakva je disciplina u ekipi govori i to da nijedan od naših igrača nije prigovarao sudijama na ovakav kriterijum.
Odlično je ovo ipak kada se sve sabere i oduzme.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.359
Reaction score
6.447
Локација
Novi Sad
Na stranu diletantsko suđenje..
Ova utakmica je potvrdila da muku mučimo sa svakim ubacivanjem lopte sa strane, takođe i sa udvajanjima. . i to je dobro što se vidi sada.
Svaka čast Madaru na šutu ali bih više voleo asistencije da vidim..

Panteru bih zabranio da ne šuta :clap klasa
 

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Gledao sam utakmicu preko strima gde je komentator bio čovek koji tečno priča engleski, verovatno mu je to i maternji jezik. I dok naš Radojević sa Sport Kluba gine pokušavajući da pravilno izgovori imena turskih, nemačkih i ostalih košarkaša sa težim prezimenima, evo kako brat Englez to radi sa njemu stranim srpskim prezimenima:

Alen Smailađik;
Rade Zekoreć;
Nemanđa Dengubić;
Bolša Koprivića.

Smučio mi prenos burazer, ko sve nije novinar danas. Ajde ne znaš za Koprivicu sa koledža, pa eventualno i Zagorca, ali da ne zna kako se izgovara prezime Smailagića, koji je imao sasvim solidnu rolu u NBA-u sa Golden Stejtom...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.429
Reaction score
2.167
Bravo za pobedu ali igra je bila od sjaja do ocaja.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Sudjenje necu komentarisati... Sami smo ih vratili u igru onim losim izvodjenjima ispod kosa i losom odbranom, sudjenje je doslo na sve to, kada mi vec uveliko nismo imali ideju. Sve je dobro dok primamo 97pts, ali dajemo preko 100. Tu se samo pobeda racuna. Medjutim, postoje ekipe koje nam tek dolaze i koje igraju mnogo jace odbrane i imaju jace napade. Sredice sve to Zeljko, ali nece biti lagano kao sto je vecina pomislila. Raduje Madar, ali izgubljene lopte su nam najveci problem, zbog brze igre koju forsiramo. Samo dobar centar i obavezno neki back up, da zatvore obruc i ima da jedemo zivu decu.
 

Alex B

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
448
Reaction score
2.542
Локација
Novi Beograd
Željko se nije bunio na suđenje, jer sprema momke na ono što će naš čekati u duelima sa mutantima, a stvarno nijednog sekunda nismo bili rezultatski ugroženi.

Panter je ćale ove ekipe, a Mur stric.
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Ponovicu da mi je drago da sada igraca kao sto je Mur imamo na svojoj strani, a ne protiv sebe.
Osim promene pravila sa kosarkaskih na rukometna, meni je utisak meca kada Zoc " upaljenog" Madara salje na hladjenje posle onog faula u napadu. Tako se kali celik jbg, da je ostao u igri I nastavio da forsira dao bi 30 poena.
Ali nam njegovih 30 ne treba sada, nego na prolece.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.838
Školovanje bez posledica. Mislim da Žoc nije reagovao na suđenje jer će nas takvo suđenje čekati u budućnosti na nekoj od bitnih utakmica neminovno. Bolje na vreme da osete. Nije da smo bili ugroženi... Na poluvremenu mi je izgledalo da će da padne hamburgovanje. Ali avaj. I dalje je bamberg omiljena nemačka ekipa.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top