Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

SMK

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
997
Reaction score
3.691
Локација
Obuzela me neka emocija na kraju, koju dugo nisam osetio, čak ni u eri Trinkijerija. Prošlo je mnogo godina otkako se nisam osećao ovako kao večeras, još od doba našeg Duleta i Partizanovih zlatnih beba koji sada haraju po Evropi i SAD-u, Bogi, Berta, Žo, Gagi, Milutinov, itd...

Počinje nova era našeg moćnog Partizana.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Kako zelim dobrog centra, da ne gledam ono mucenje pod kosem u odbrani i napadu. Svaka cast svima na zalaganju, ali jednostavno fizikalije su nam tu potrebne, da se zagradi, skoci, unese... Nama realno fale 2 centra.
Punter legenda, onako lozenje skoro neki igrac nije pokazao, a Smajli novi Novica sa onim stavom a la Baloteli. :D
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Au, u kakav smo zid udarili. I preskočili ga. I da nismo, ne bih mnogo žalio, ovaj tim još mora da uči. Panteru kapa dole, svim igračima kapa dole, ali ovo je Željkova pobeda. Sa svakim drugim trenerom ovo bi bila jedna od onih utakmica koje da igraš dva dana, ne možeš se spustiti ispod pet poena.

Odbrana na evroligaškom nivou. Obe odbrane. Naši momci previše fascinirani atmosferom. Doći će to na svoje.

Onaj deo ispražnjene tribine namazati govnima da se kvislinzi nikad više tamo ne vrate, pas im mater.
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
258
Reaction score
2.199
Локација
Beograd
Jednog dana ćemo pričati klincima kako smo gledali početak puta a mi znamo kuda smo krenuli. Sada znaju i svi drugi.

Ovako izgleda partizanština na terenu u punom sjaju i grobarsko ludilo na tribinama.

Košarka se vratila kući. Što se mene tiče ovo je za Duleta i Novicu.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Utisak 1: Ovo pustiti nekome i pitati ga da li mu ovo izgleda kao treće kolo grupne faze ili kao tekma za prolaz na F4.

Utisak 2: Hemija ove ekipe je nestvarna.

Utisak 3: Kada je Panter otišao kod musavih samo sam želeo da bude što gori, danas je jedini čovek kome bih dao da šutira 2pts i da mi život od toga zavisi.

Utisak 4: Hvala ti Željko što si se vratio da doneseš radost i nama koji smo bili vrlo male bibe kad si pokorio Istanbul.

Utisak 5: Stručnjaci koji daju sebi za pravo da komentarišu odluke i izmene trenera Obradovića. Nazad u rupe, za vas nema slavlja. Svima ostalima srećan početak nečeg prelepog. :pfc: :pfc::pfc:
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.225
Reaction score
2.708
Uh, ovo je bilo bukvalno cupanje utakmice na nasu stranu. Panter na kraju, ali je bukvalno svaki igrac to pokusavao, manje ili vise uspjesno, tokom utakmice. Zeljko rece da su se nasi pogubili u atmosferi. Navijacima sa partera svaka cast na dizanju atmosfere u odsudnim trenucima. Rekao bih da je to igracima mnogo podiglo moral i izvuklo iz njih snagu za pobjedu.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.257
Reaction score
18.185
Локација
Kej Republika
Au, u kakav smo zid udarili. I preskočili ga. I da nismo, ne bih mnogo žalio, ovaj tim još mora da uči. Panteru kapa dole, svim igračima kapa dole, ali ovo je Željkova pobeda. Sa svakim drugim trenerom ovo bi bila jedna od onih utakmica koje da igraš dva dana, ne možeš se spustiti ispod pet poena.

Odbrana na evroligaškom nivou. Obe odbrane. Naši momci previše fascinirani atmosferom. Doći će to na svoje.

Onaj deo ispražnjene tribine namazati govnima da se kvislinzi nikad više tamo ne vrate, pas im mater.
Bukvalno sam ovo krenuo da pišem. Zid u svakom smislu. Ali momci kod Žoca na ramena, pa ih on polako i prebaci preko istog.
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Porodismo nekako pobjedu, prije svega na krilima navijaca i odlicnog Pantera koji je na kraju bio mec viner. Ovo nam je bio ubjedljivo najveci izazov i vidjele su se sve mane ove ekipe. Prvo, fali centar ali ne toliko koliko imamo problema sa napadom na postavljenu odbranu, sto opet vjerovatno ima veze sa centrom. Drugo, neiskustvo, brzanje u rjesavanju nekih situacija kao posledica tog neiskustva.
Panter i Ledej su nam daleko najbolji igraci i imacemo definitivno silne problema kada nam ih protivnik zatvori, jer nije ni Panter Dzordan, ali dobro, ne mozemo imati 12 Pantera. Ono sto mi nije najjasnije je minutaza Muru, pogotovo kada imamo krizu napada, zasto nema vise minuta, vise suteva? Valjda ga Zeljko cuva za vaznije meceve, on je napadacki odmah iza Pantera i Ledeja u ovom timu.
Ako bih morao nekog kritikovati to bih bio Zagorac. Zaista ispod svakog nivoa, neverovatno kakve suteve on ne zavrsi, nekad napravi fin prodor pa polozi od tablu i tip to promasi. Definitivno bez samopozdanja.
Potez meca, Smajlijevo zakucavanje, u NBA stilu, alal vera.
Sledeci veliki ispit je Andora na strani ako se ne varam, pa onda cigani, da vidimo gdje smo u odnosu na njih.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.714
Reaction score
29.421
Локација
Beograd
Да није Партизанових кошаркашких утакмица ,,на једну лопту,, које поуздано скраћују живот, ја бих вероватно поживео једно 250 година...
Али да није тих и таквих утакмица, тај живот би био бескрајно досадан... :icon-rolleyes:

Ма браво бре дечаци, браво Жељко, стара куко! :šal

и ово:

Ваши коментари за време утакмице служе само томе да после утакмице читамо како за време утакмице кукумавчите на све и свашта и како нисте били у праву са тим вашим песимистичким ставовима...
Зар вам није боље да гледате оно што се дешава на терену него да износите стручне коментаре док још није све готово?

Готово је кад Партизан, дечаци и Жељко кажу да је готово! :D

:napred-partizan:
 

Dr Mo

Forumski derviš
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
7.493
Reaction score
23.119
Локација
U zemlji cigana i realnih debila
Lepše i od pobede je videti s kakvom emocijom igraju momci, u Partizanu ne postoje stranci, kao nekad, svi osećaju instituciju!

I sam ne pamtim kad sam s ovakvom nervozom pratio našu utakmicu, verovatno neku iz Duletove poslednje sezone.

Nije ni svaka nervoza ista.

Hvala Željko!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top