Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.728
Uzas, 3 ili 4 mesto realnost u grupi, zbogom prvom mestu.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.066
Reaction score
15.644
Локација
Храм фудбала
A jbt kakve mi gluposti radimo, pet jebenih sekundi pustamo lika da trckara, a potom umjesto da ostavimo Pantera sto dalje od naseg kosa ocekujuci da ce promasiti i drugo mi cekamo na skoku.
 

malimiki

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
225
Reaction score
640
Локација
Beograd
Sve je to super, ali nama fali plej stvarno. Madar je potencijal, za sada nista vise od toga. Moore po meni mora vise da se koristi za 3pts. Nije mi realno da Dangubic ili Trifunovic imaju vecu slobodu u sutu od njega.
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.245
Reaction score
3.609
Jbg, stvarno glup poraz.

Zabrinjavajuće loša treća četvrtina i završnica 4te.

Ne može Avramović da preuzima odgovornost, da vodi igru.

Centar neophodan!

Neka se desio i poraz, čisto da oni što zrače velikom dozom euforije shvate da mi nismo nikakvi favoriti, da treba još puno da radimo da bi postigli neke rezultate.
 

rodney

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
7
Reaction score
12
Локација
Beograd
Главу горе! Лоше вече, али вратићемо се на прави колосек већ за викенд против курве. Обрадовић Жељко!
 

Živan

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
49
Reaction score
128
Локација
Ulaz N
Je l moguće da mi ne odigramo ni jedan normalan napad u poslednjih pet minuta, samo neki šutevi iz driblinga i preko ruke, potenciranje igre 1 na 1 i šutevi za tri. Brate mile ne ide za tri i nemoj da silis, igraj smireno ceo napad i crtaj. Problem je ova agresivnost i cim se krene sa udvajanjem i agresivnoscu mi napunimo gace. Andora je prvo poluvreme odigrala na nivou Splita, al je problem sto smo i mi odigrali na nivou Krke, tako da nista od toga. Ne razumem kredit koji Danga ima i prednost u odnosu na Kuruca al ajde.
I neka je dosao poraz, malo da se spustimo na zemlju, iskreno smo ga zasluzili i protiv Huventuda.
U nedelju samo u meso, molim vas. Napred Partizan.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Sve je to super, ali nama fali plej stvarno. Madar je potencijal, za sada nista vise od toga. Moore po meni mora vise da se koristi za 3pts. Nije mi realno da Dangubic ili Trifunovic imaju vecu slobodu u sutu od njega.
Vise nam fali centar nego plej, 10 puta nas izradili na alley oop sa njihovim centrom, ni Balsa ni Smailagic da zatvore
 

LAMPAŠ

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.255
Reaction score
3.271
Локација
Beograd
Jbg…kada smo bili u najboljem elementu izbusili su nas preko Smajlija dolje ispod kosa, donekle i preko Koprivice. Generalno odbrana je bila dobra, ali zato u napadu otvaranje iz short rolla ocajno, mnogo losa distribucija lopti na iskakanju, cak i kada smo nedje pred kraj 4/4 odradili short roll, Trifunovic ćoškari, a na utrcavanju je imao zicer. Izuzetno iritira sto se mismatch situacije rjesavaju sutem za tri preko ruke, a pritom nisi suter…Mislim na onaj pokusaj Avramovica. Uskratiti Dangubicu ove solo prodore, to prolazi mozda protiv Krke…decko ima napamet polazak u dribling, finta polaska lijevo i onda na desnu stranu.

Idemo dalje, bitno je da se iz svakog poraza izvuce pouka, a ne sumnjamo da ce to NAJVECI uraditi.
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.296
Reaction score
15.311
Локација
U pizdi materini
Mi ako mislimo nešto da osvojimo trebaju nam dva centra ili 5 i 4/5. Pik vrtimo džabe mis-meč isto džabe itd... Startnog pleja isto nemamo trenutno.
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.185
Reaction score
15.721
Локација
Beograd
Ne zabrinjava možda poraz toliko, više kako smo odigrali danas.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
426
Reaction score
2.771
Локација
Beograd
Zaslužen poraz... energije bez. I to ne kažem što su oni bili mnogo bolji nego što mi nismo bili na svom nivou.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Au šta neki ljudi ovde pišu!

Pa izgubili smo pola koša razlike na jako nezgodnom gostovanju, gde će i drugi gubiti mečeve. Ako je negde trebalo da se desi prvi poraz, a da to bude bezbolno - evo ga. Šta ste očekivali, 18:0 skor?

Idemo dalje, trebala nam je ovakva jedna tekma pred ovaj vikend. Ovakve dve se teško odigraju sa Želimirom na klupi.

Očekujem prženje ciganskih mrežica i ubacivanje svega sa naše strane, od mikrotalasne do zamrzivača sandučara.

Živi bili pa videli.

Idemo dalje...
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.155
Reaction score
3.672
Nekako smo najveci broj napada prekombinovali. Covjek vise nakon nekoliko dodavanja prolazi u ABA ligi, medjutim ne i kod ekipa koje igraju jake meceve svakih sedam dana.
Druga utakmica kako Pantera udvajaju i mi ne uspjevamo sutnuti nakon drugog dodavanja.. ovo je vec zabrinjavajuce.

Banane krilnom centru na sutu za tri!? To se ne smije desavati.

Sve u svemu, poraz u pravo vrijeme.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top