Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.790
Reaction score
7.558
Локација
25-i maj
Videcemo gde smo protiv jacih rivala tipa Huventud. Treba ubedljivo pobedjivati kad ti se protivnik nudi. Meni je postalo zanimljivo da gledam kako rastu iz tekme u tekmu Madar,Balsa,Glas i donekle Trifunovic. Lepo je poslozen ovaj tim.
 

ZliGli

Grobarčina
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1.354
Reaction score
6.413
Локација
Novi Sad
Ovo su poluekipe i podrazumevam +30

Lidej - razumem da je prosle godine igrao evroligu i da ga šestočlani Trento ne motiviše, ali išao bi mi na kakenje bar 3 puta večeras.. al ajde, nek da sebi oduška zbog velike minutaže do sada.

Mur- trazi se da sutne kad god je sam i da ubrzava igru, trči u leđa i ne komplikuje. Dok to radi koristan je.

Lesor - probano je sta može leđima i ne svidja mi se sta može.. Za tranziciju se zna da je vrlo dobar.

Glas :respect preciznost+muda+inteligencija (Panter mlađi)

Rođo Kuruc - koliko god ga simpatišem, nema leba od njega osim par specijala defanzivnih- bojim se da je planiran i plaćen za više. Željko se nervira što znači da ga ne katujemo.

Ajmo dalje, mora bolje.
 
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
420
Reaction score
2.745
Локација
Beograd
Ja ne brinem za KKP sve dok se Željko dere na njih na plus trideset....
Da nije bilo malo na silu po nekoliko šuteva Ledeja i Glasa, išlo bi to preko sto.
Ozbiljnost pristupa petorke Madar, Glas, Trifunović, Smailagić, Koprivica me je oduševila. Ej 20,8 godina, prelepo.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ona petorka Jam, Glas, Trifa, Smajli, Balsa je nesto najlepse sto sam video ove sezone na utakmicama Partizana, srce mi se steglo, samo tako nastavite momci, ove godine navikavajte se da gazite u Evrokupu, sledece u Evroligi...a posle, ko zna
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top