Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.751
Reaction score
9.500
Последње три утакмице Партизан добио са укупно 123 разлике.
Жељко, одлази.
Bogdan razlika. Cigani znaju zasto.

Demoliranje slabasnog trenta. Dobra prilika za trening, lakse utakmice. Vidi se da napredujemo. Ostaje jos neki tezi test da se napredak potvrdi.

A Zeljko svakako destabilizuje srpski sport i unosi mrznju, ocigledno je.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.648
Reaction score
29.091
Локација
Beograd
Како је лепо када се ствари врате у нормалу!
Снег и мраз у јануару, КК Партизан који меље на паркету, Жељко Обрадовић на Партизановој клупи...

Како смо вечерас кренули, мислио сам да ће да опет да буде нека ,,Сплит разлика,, али... о. к. је и овако - јер можда чувамо мало ,,муниције,, и за нешто што ће тек да следи...
Све у свему, досадашње овогодишње утакмице изгледале су као тек тренинг за Партизан, навијачи су се фино развеселили и опустили, а ако су играчи помислили да и они могу тако, Жоц је увек ту да их опомене да не може! :D

Партизан победио, ја се нисам стрмекнуо ни на степеништу Арене ни по овом леду све до мог стана - и мислим да то заслужује једну фину малу прославу уз домаћи хлеб, домаћу сланину и домаћу ракију!

:food-smiley-019:

А донеће нам ваљда 2022.-а и повода за неке већа славља...

Узми Жељко Евро-титулу! :šal





 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.633
Reaction score
4.662
Lepo je bilo ovo gledati. Mur i Madar su poceli da kontaju sta se od njih zahteva, Lesor nije za zidarske radove ali skace, trci, zagradjuje kos, bije se i pogadja bacanja. Da zna da zida bio bi u Realu jbg .
Panter u elementu itd.
Cekamo kuruca da se probudi i cekamo Radeta da nastavi da igra kao proslu utakmicu.
Balsa i Smajli su vec nosioci.
Bratu Zeku je sve oprosteno, do pre nedelju dana je igrao i za sebe i za druge po pola sata minimum.
I najgorim sezonama sam jedva cekao da pocne sledecs nasa utakmica, ocekivao da od proseka postane igrac, da se neko cudo desi na moje oci ..
Evo cuda jbg, u stanju smo da u danasnje vreme kad se sve meri instant rezultatom, izvedemo petorku dvadesetogodisnjaka koja rutinira protivnika, koliko god da je oslabljen..
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Zanimljivo je kako čovek nesvesno potiskuje negativna sećanja i daje prednost pozitivnim. Dok gledam Želimirov Partizan, imam osećaj da su i on i igrači tu već godinama, a za mnoge se osećam kao da su tu oduvek. A da me pitate kako se zove vegan i ko su Makadu i Perkins, morao bih dobro da se zamislim.

Utakmice KK Partizan su za uživanje, bez obzira na protivnika i rezultat. Biti Grobar je trenutno čist hedonizam. I čini mi se da će to stanje potrajati...
 

monSi

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2014
Порука
2.186
Reaction score
2.809
Локација
Где год ОН да игра!!!
Људи бре, Гробари, Партизановци, симпатизери, шта се дешава????
Слаба посета синоћ у хали, мислим уопште на кошарци, фудбал да и не причам. На форуму слаба активност. Шта се бре дешава са нама?
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Za forum ne znam, ali za halu mi je ocekivano, juce bilo skoro 13000 zarazenih, sto znaci da je prava cifra verovatno dupla, jednostavno ljudi ne dolaze dok se malo ovo govno ne smiri
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
356
Reaction score
948
Локација
Banja Luka
Ono što mi se dopalo je smanjenje praznih minuta i igre bez ideje. Ne želim kvariti atmosferu. U svom oduševljenju, mene i opšte partizanovske populacije, samo konstatujem da je ovaj naš Letonac imao dosta prilika, ali nikako da pruži neku zapaženu igru. Ostali, nekad više, nekad manje, ali opravdavaju. Pa i Miletić je onu jednu igrao dobro. Kuruc se bori, trudi, bio je i povrijeđen, sve stoji, ali... Često pravi i glupe faulove.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.623
Локација
Novi Sad
Lepa igra sinoc, prva cetvrtina vrhunska.
Bilo malo i gresaka, ali ajde da se to pripise da su se opustili u pojedinim momentima.
Balsa brate lupas te blokade kao da si visok 3 0 3 i jeboteee, vole te sviiiiiii :D
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.411
Reaction score
28.623
Локација
Novi Sad
Mnogo mi je drago što smo pobedili na domaćem terenu. Želim da zahvalim treneru što mi je dao kapitensku traku, velika je čast biti kapiten Partizana sa 21 godinom. Mnogo lep osećaj, biti kapiten jednog od najvećih klubova u Evropi, ekipe u kojoj je trener Željko Obradović… Sve je to motiv da radim više i napredujem iz dana u dan„ rekao je Trifunović novinarima posle meča.

:clap:clap
 

Broz24

Početnik
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
49
Reaction score
145
Локација
Niš
Lepo je sve ovo što se dešava... Poklapaju nam se i rezultati, idu na našu vodenicu, pobeda Huventuda je odlična, ne bi bilo dobro da Lokosi imaju tako jak brejk... I još jedna stvar koja se poklapa kao pre 30 godina,opet nam je najveći rival Huventud... Neka se ponovi 1992 u 2022...
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar

gole79

Početnik
Учлањен(а)
22.10.2020
Порука
67
Reaction score
415
Локација
Beograd
ajde za nas pozitivce u izolaciji a i druge sprečene da večeras oderemo grlo neki link
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top