Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.390
Reaction score
4.348
veceras ce biti na jednu loptu, daj boze da dobijemo... energetski smo mnogo istroseni, mada na muci se poznaju junaci... pakleni mart
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.752
Reaction score
14.118
Локација
Madagascar
Igraci moraju da daju maksimum isto kao u nedelju,vecerasnja pobjeda će biti poklon za sutrasnji rodjendan nasem Treneru :ziveli:šal
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
394
Reaction score
1.455
Odraćemo ih večeras, u naletu smo, kakva kurac potrošnja energija i emotivno pražnjenje.
10 razlike najmanje.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.314
Reaction score
2.510
Локација
Humska 1
 

avax

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
3.369
Reaction score
10.234
Локација
okupirana Srbija
Ovaj kod mene radi, israelski kanal

 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.871
Reaction score
7.859
Sramota…

Ja ne verujem da jedna nazovi profesionalna ekipa sa ovakvim trenerom na klupi gubi 20:0 u jednoj cetvrtini… majke mi rodjene ja ne znam jesam li ikad video tako nesto…

Mi imamo problem, i bolje je to priznati i smanjiti ocekivanja…

Problem sy igraci, problem je trener koji izgleda ne moze da uspostavi adekvatny komunikaciju…

Smanjiti ocekivanja i to je najbolje… manje ce da boli…
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.848
Reaction score
7.577
Sram vas bilo!

Svetlosne smo godine iza Evrolige da se ne zavaravamo, da krljamo kroasan kup i Aba ligu, za vise kvalitet i nemamo.

Nije li vas sramota Gagic da vas skoluje, Lessort, Ledej?

Zeljko po ko zna koji put vec lose vodi utakmicu, pogubljen skroz.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Ko zna po koji put, Željko ne ume da postavi igru prema pritisku protivnika. Vujošević dok je bio trener, postavku igre je radio bez greške.

To je prva greška.

Druga greška je što roster ne koristi ravnomerno već neki igraju previše dok se drugi hlade pa ubaci te hladne i posle se dere na njih.

Zaslužen poraz, sramota za danas!
 

pbg_only

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
20
Reaction score
76
Локација
Srbija
Druga utakmica u 48 sati, umor, iscrpljenost...sve to razumem. Ali odigrati ovako loše? Neverovatno.
Mi nemamo ideje u napadu evo već cele sezone.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Faktor umora prisutan, ali ipak je ovo lietkabelis, moralo je ozbiljnije, Gagic nam je dao 21 poen, ej Gagic…
Zeljko mora da se sastavi pod hitno, ova ekipa ne izgleda kao da je vodi najtrofejniji trener Evrope…
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top