Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Drugari imam jedno glupo pitanje... posto radim u inostranstvu,ne mogu nikako da ispratim ni jedan strim preko neta,da li eventualno postoji neki radio prenos? Kapiram da ne,ali ako neko slucajno zna neka pusti link...puno bi mi značilo
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.273
Reaction score
15.125
Локација
U pizdi materini
^ Možda oni 'legalni' live prenosi jer ide samo komentarisanje na YT ako ima još uvek :confused-smiley-013:
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ne bi ni to bilo lose,ili neki socijalni strim,ne mora da bude neki kvalitet slike,sto gore to bolje,samo da ne koci. Internet nam je "malo jaci" u firmi pa bi se sa bilo kojim jacim strimom namucio... I sad mi bas zapadne druga smena kad ne treba...
 

Partiz

Grobar
Учлањен(а)
25.12.2007
Порука
362
Reaction score
1.508
u PM i meni druga smena, rukomet i fudbal odgleda nekako, sada jos slag pa da zavrsavam smenu
 

Braindead

Grobarčina
Учлањен(а)
03.10.2020
Порука
3.122
Reaction score
15.388
Локација
Beograd
Ljudi dajte neke linkove, RD Live izdao sada kada je najpotrebnije a na Volim Partizan loši strimovi kao po običaju. :confused-smiley-013:
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.393
Reaction score
4.584
Локација
Zemun
Totalni off, ako neko zna besplatan addon za chrome da mogu da gledam eon preko mts interneta neka pise.
Kum mi dao user i sifru za veceras, evo umirem vec satima pokisavajuci da nabudzim da radi, ali mts blokira novuS i sportklubove...
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.743
Reaction score
19.188
Локација
Nickname
Probajte ovde:

 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.082
KATASTROFAAAAAAAAAAAAAAAAAA. izgubili su dobijenu utakmicuuuuu, Gasi svetlo
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.992
Reaction score
11.710
Локација
JNA
Psovanje i pljuvanje naših sportista
Ahahahahahahahaahhaahahah kakav luzerski klub. Marš svi u pičku materinu, nikada nećemo ući u Evroligu. Kakve gluposti su pravili, kao da su ometeni u razvoju. Ovom madaru uručiti otkaz pa neka se negde drugde zajebava i pravi faul kao iz ludnice da je izašao. Luzeri, zaslužuju 0 ljudi, a ne 20 hiljada. Marš u kurac i ovaj klub
 

zaro

Grobarčina
Учлањен(а)
19.06.2007
Порука
2.869
Reaction score
7.851
Nije mi dobro jbt… i dalje ne verujem sta se desava…

Samo se bojim kako ce se ovo odraziti na ekipu
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top