Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

_Shone_

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.544
Reaction score
2.574
Локација
Tu..iza ugla...nema 200 metara
Nista sad zajedno na raspust sa ciganima..mesec dana bez utakmice ukoliko ne zakazemo neku prijateljsku trening utakmicu samo ne znam sa kime..sami sebi smo se usrali u zivot..niko nam nije kriv..nego mi sami..prvo Avramovic pa Madar..posle Avramovica nisam pomislio ali posle Madara sam znao da gubimo..nisam ni gledao produzetak..nema ovde krivice ni Ostoje ni Savica a ni Zeljka..ovde je iskljucivo krivica igraca..dvojice koje sam pomenuo..
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.885
Reaction score
7.727
Dogodine u kupu Mitra Stolara, kakva Evroliga, kakvi bakraci, miljama smo mi daleko od najbolje kosarke u Evropi.

Postali smo luzerski klub, nijedan vazan mec nismo uspeli da dobijemo.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.748
Reaction score
19.232
Локација
Nickname

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Poraz tezak bas i boli, ali porazi su sastavni deo sporta i ove igre, i ovako mlada ekipa ce da nauci iz ovoga, i kako da se nosi sa pritiskom, i kako da glava ostane mirna, ne brinem se ja, abu uzimamo. Sad samo jos veca i jaca podrska timu i treneru i jos vise i jace voleti Partizan
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.430
Reaction score
2.168
Mi se nerviramo i smo frustrirani ovakvim porazima, Pantera i drustvo boli onu stvar njima ovo nije ni prvi ni zadnji poraz i dali gubi sa Rartizanom ili Bursom njemu je isto. Cestitam turcima na apsolutno zasluzenu pobedu i do kraja evrokupa navijacu za njih.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.408
Reaction score
40.527
Локација
Žrnov
Ispadnes od Burse…e jbt.Samo mi nije jasno cime su ovi kosarkasi Partizana zasluzili ovoliku podrsku, a fudbaleri nisu.I kako da znaju da su debelo usrali ako im se stalno peva?Ovo je ozbiljan tim, napravljen za velika dela koji je debelo podbacio u svim bitnim utakmicama, a najvise danas.I sta cemo sad?
Je l realno da za 10 godina na forumu napišeš 79 postova i nijesqn afirmativan, posle pobede, ali si zato tu uvek da opljuneš?!
Kako te ne smori, jbt?!
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
631
Reaction score
3.843
Do ovde su mogli da stignu i sa četvrtinom budžeta koji je potrošen. Ispala tipa jedna ili dve ekipe iz takmičenja do ove faze...

Odbrane nema i neće je ni biti. Zavisimo isključivo od toga da li ćemo uspeti da silujemo rivala u napadu. Verovao sam da će sve leći, ali sada više ne. Makar ne sa ovim igračima.

Trinkijeva sezona ostade najbolja u post DV eri.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.042
Reaction score
14.080
Локација
Kipar
Kakvi luzeri pisu na ovom forumu Boze me sacuvaj. Kakva frustracija porazom pa to je neverovatno. A niko od tih luzera da pomisli da tim vodi Zeljko Obradovic iz ciste ljubavi I da iz takvog pristupa moraju lepe stvari da se dese. A I da se ne dese samo njegov dolazak u Partizan je dovoljan da pravi navijac bude srecan i zadovoljan.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top