Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evrokup 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.845
Reaction score
7.575
Lazemo sebe, necemo osvojiti Aba, mozda kls, ali mozda, on je i onako bezvredan.

Evroligina pozivnica nam ne treba, jer je ne zasluzujemo, biti 15,16,17 u Evroligu nije nikakav uspeh.

Sad ce da nas jebu svi, ali jbg sami smo namestili bulju.
 

Швабо

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
170
Reaction score
761
Локација
Добој, Република Српска
Изузетно болан пораз!
Могу се до јутра набрајати кривци за овај тежак пораз. Аврамовићево чисто полагање, претворено у закуцавање у први обруч, то је по мени преломило утакмицу. Ситуација идентична оној из сезоне 2014/15 кад је Сале Павловић у сред Мораче уместо лаганим полагањем закуцао у обруч, нас послао на цигане у пф, уместо на Цедевиту а те су сезоне још увек две екипе из АБА лиге ишле у ЕЛ. Жоц каже изгубљена година, слажем се. Ја имам сигурно 3 године мање живота и крварење чира на желудцу. Јбг!
Остаје нам лето и ишчекивање те специјалне позивнице за ЕЛ, Остоја и Теги ће свакако да нас ложе. А курвенске спортске године испушисмо у свему, овај пут искључиво својом кривицом. Биће ујутру дилема да л' се умити или убити :o-o:
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.391
Reaction score
2.083
Sva ocekivanja od ove ekipe pale su nam za 2 sata, mozda i dobijemo wild card za Evroligu prvenstveno radi naseg trenera Zeljka ali u ovom trenutku i zaista je ne zasluzujemo. Od subote oladio sam se od fudbala a od veceras i kosarke a pomislio sam da cemo daleko dogurati. Jedina sreca u nesrecni i bolni poraz je po meni sto ovaj poraz je dosao na pocetak zavrsnice a ne u finalnu utakmicu.
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
377
Reaction score
3.427
Локација
Kući.
Bravo za sve koji kače svoje poruke kako su predvideli ovaj poraz.
Znači, baš ste se obradovali kad je Aleksa omašio kucanje, jer ste dokazali da ste u pravu? I vi se nazivate Grobarima, nesoju...

Ekipa neiskusna, uz nju ide ovakav poraz. Ali kada se analizira pojedinačno, neke greške su nedopustive, znamo svi koje su to...

Neko je napisao: "Ovakvi porazi razaraju ekipu."

Ovakvi porazi kreiraju karakter, ujedinjuju ekipu i svakoga ko je uz nju. Idemo dalje, malo detaljnije ću pisati kada prestane da me boli glava.

VOLIM GA!
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ovakvi porazi kreiraju karakter, ujedinjuju ekipu i svakoga ko je uz nju

I prave gubitnički mentalitet - svi smo ga primili posle toliko vremena...

Nije pošteno svaliti krivicu samo na jednog igrača. Avramu zameram više promašeno bacanje nego ovo "kucanje". Više zameran i 2 uzastopne trojke - to se stoji u meso bez šanse da se šut uputi ili se seče faulom pre šuta. Ona silna slobodna bacanja na početku 3/4 na "malim faulovima". Nešto je dovelo do svega toga..

Malo je i do "jebem te živote" ne znam kako bih objasnio drugačije... Pun mi kurac svega al valjda je takvo veče... jbg izvinite svi... Računajte da je ova sezona završena - biće nam lakše. Ako pogrešimo šutaćemo se u bulju od sreće ako smo bili u pravu, barem infarkt nećemo dobiti...
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
Iskren da budem gledao sam samo poslednju cetvrtinu, ali sve ono sto sam pisao pre par meseci je nazalost ostalo isto.
Tek cemo imati problem u narednim godinama sa domacim igracima, mlade igrace vise ne interesuje nasa kosarka, palice sa 18 godina svi koji su iole kvalitetni u NBA.
A Partizan bez igraca poput Lucica, Gagija, Lovernja, Bogdana jednostavno nije Partizan i nema onu energiju koja je u prethodnim vremenima nadomescavala nedostatak kvaliteta na papiru i iskustva.
Imace Zeljko vraski tezak posao, mada sam prilicno uveren da nas ceka wildcard za EL dogodine.
 
Учлањен(а)
02.09.2019
Порука
349
Reaction score
2.402
Локација
Beograd
Dosao kuci, boli glava, noge, grlo, promukao, oznojan, iznerviran, ljut, tuzan…
Toliko emocija, puna arena, takvo lozenje, ja bre od kako sam kartu kupio nije proslo pola sata a da nisam razmisljao o utakmici, ovo je ozbiljan samar Zeljku i igracima…
Mnogo nerezonskih poteza, sudije navlacile na njih 3 cetvrtine, ali to nikakav alibi nije apsolutno…
Odbrana 0, Panter slabije odigrao i ono sutiranje za pobedu umesto da krene u njih i posle ubaci 2 bacanja kao u lavor i gotovo idemo na sokiće…
Avramovicevo izigravanje Dzordana je mozda i presudilo…
Ovoj ekipi fali kapiten, autoritet, kad on udje da ekipa igra bolje 50%, a to Zagorac sigurno nije, uz svo duzno postovanje prema njemu kakav god da je, nas je, bio je dobar nekad vise nije, ne treba da igra i mislim da ce ga Zeljko otpisati na leto.
Sve u svemu, ne treba ih pljuvati naravno, pogotovo ne Zeljka Obradovica, jebote ljudi jel toliko slabo pamtite, sta je ovaj covek sve dao Partizanu?
Koji to trener osvoji sve, nigde ne izgubi, pogotovo u prvoj sezoni za neki klub sa mladim igracima, novim kolektivom??
Jeste, boli ovo, razara mi dusu, ugrizao bih nekog, ali to je Partizan na to smo se navikli vec, nije ovo ni prvi ni poslednji poraz koji ovako ce ovako tesko da padne..
I jeste sramota, jako los pristup mecu od strane i Zeljka i igraca, pred 20 hiljada navijaca, ovako izgubiti od tima sredine tabele u turskoj ligi.
Ali i pored toga, puna podrska Zeljku i igracima, nema smisla vredjati ih, jeste vruca glava svima, ali ljudi suzdrzite se, bar kad je Zeljko Obradovic u pitanju.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Peca
Izvini brate al moram - sreća da pratiš fudbal pa ti sve ovo dođe nekako normalno :buhaha Al ne sekiraj se, još koja godina da prođe pa ćemo se i mi koji pratimo košarku navići pa će i nama da postane normalno.

Kap nade je u Željku Obradoviću - njemu samo verujem i jedini je razlog što čuvam poslednji gram razuma večeras. Hvala ti Žoc što si se vratio!
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.998
Reaction score
7.605
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Zadržite barem mali dostojanstva i nemojte da ostavljate gnusne, ironične opaske poput "najbolji treneru" i slična sranja. Još samo da ga nazovete državnim projektom i više se ni po čemu ne razlikujete od cigana.

Ostoja, govno naprednjačko, jebo te pičkousti i tvoja Arena, majke ti ga nabijem sto puta.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Može li neko da objasni: zašto nakon faula Madara u napadu nije bilo dva bacanja nego lopta sa strane, a izašli smo iz bonusa?
 

vojo.kecman

Početnik
Учлањен(а)
02.08.2018
Порука
29
Reaction score
77
Локација
Topolska 18
Klub čiji se igrači busaju i "natežu" mišiće posle svakog drugog koša, kao one paljevine u nba i ne zaslužuje ništa bolje...
Avramovic posle svih grešaka još odlazi do Alimpija da prisluškuje tajm aut, dečko je sraman, ponašanje seljačko, totalno atipicno za Partizan, zato I ne zaslužujemo bolje... Bolje neka radi ono za šta je plaćen a ne da pokušava da zakuca i userava utakmicu koja je biti ili ne biti...
Igra standardno bez glave i repa i neke prave ideje, bolje da su nas dokrajčili u trećoj četvrtini, manje bih se nervirao....
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.408
Reaction score
4.553
Zar nismo mi u onom Kupu nakon faula Pantera u napadu imali dva bacanja?
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
A taj faul je majko moja... glup da ne može gluplje... Jbt odvalio lika laktom po njojari da niko nije mogao a da to ne vidi. Da je bar ramenom ga potkačio ili da je ušao u neko držanje pa da bude "obostrana" ili neko saplitanje o nogu, nešto... Nego drks lakat. Da nije igrano u BG mogla je biti i nesportska lična!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top