Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Шапчанин

ЈФША
Учлањен(а)
11.04.2009
Порука
642
Reaction score
0
Локација
СРБИЈА
Eво и ја пар речи пре затварање теме.

Целокупна сезона,од очаја до сјаја. На почетку неки (не)очекивани порази,али је с временом игра бивала све боља и боља,па су и резултати долазили. Наравно,имали смо и среће ту и тамо,али срећа прати храбре,а то наши играчи дефинитивно јесу. Врхунац форме је по мени био овај Ф4,где смо несрећно изгубили две утакмице које смо игром заслужили да добијемо. Но добро,све у свему,једна феноменална сезона у Евролиги,и сада нам само остаје да се надамо да ћемо ове успехе уновчити,па задржати окосницу тима за следећу сезону. Наравно,не треба се ни следеће сезоне заносити. Што се мене тиче,догодине ТОП 16,и пуна капа. Све преко тога,сензација.

Мрљу на целу сезону баца овај потез управе пред Ф4,али шта да се ради. Никад не знаш какав је неко док му не даш власт у руке. Но,било како било,надајмо се да ће се односи нормализовати,па да догодине опет харамо Европом ЗАЈЕДНО! Спортски поздрав до следеће сезоне!
 

giga

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
1.452
Reaction score
47
Локација
Istok JNA
Evo ija da čestitam KK Partizan na svemu što je prikazao u ovogodišnjoj EL-i.

Mnogo lepih trenutaka,mnogo oborenih velikana,mnogo neizvesnih utakmica,pun Pionir,Arena sjajno,sjajno...I za kraj - Pariz -F4- šta reći sem

CRNO BELI BRAVO BRAVO
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Једноставно речено, сезона у ЕЛ какву нико није очекивао, а сада се сви поносимо њоме! Пун Пионир, пуна Арена, Париз! Све оно што на почетку тешко да смо и сањали! Свака част и да догодине ако ништа поновимо успех :)
 

Sony PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
02.07.2008
Порука
4.480
Reaction score
1.114
Локација
Tamo visoko, za brda ona...
Evo i od mene cestitke prije nego sto se zatvori tema.

Svaka cast kosarkasima i upravi KK Partizan. Koliko samo nezaboravnih trenutaka, pobjeda, radosti su nam pripredili ovi momci, naklon do poda. Koliko smo samo ove sezone puta bili u nevjerici, pozitivnoj nevjerici pitajuci se: Da li je moguce?

Crno Beli, bravo bravo!!!!!!!!!!!

Ako Bog da, da vecina tima ostane pa da idemo opet u nove trijumfe i sledece godine.
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.591
Reaction score
8.497
Локација
"preko bare"
Eво и ја пар речи пре затварање теме.

Целокупна сезона,од очаја до сјаја. На почетку неки (не)очекивани порази,али је с временом игра бивала све боља и боља,па су и резултати долазили. Наравно,имали смо и среће ту и тамо,али срећа прати храбре,а то наши играчи дефинитивно јесу. Врхунац форме је по мени био овај Ф4,где смо несрећно изгубили две утакмице које смо игром заслужили да добијемо. Но добро,све у свему,једна феноменална сезона у Евролиги,и сада нам само остаје да се надамо да ћемо ове успехе уновчити,па задржати окосницу тима за следећу сезону. Наравно,не треба се ни следеће сезоне заносити. Што се мене тиче,догодине ТОП 16,и пуна капа. Све преко тога,сензација.

Мрљу на целу сезону баца овај потез управе пред Ф4,али шта да се ради. Никад не знаш какав је неко док му не даш власт у руке. Но,било како било,надајмо се да ће се односи нормализовати,па да догодине опет харамо Европом ЗАЈЕДНО! Спортски поздрав до следеће сезоне!

Brate, svaka ti je zlatna! Ja tu ništa ne bi' dir'o!:D Pogotovo boldovani dio. Nadam se da će biti kako si rekao, da ćemo naredne godine, zajedno, napraviti korak ili dva više.:napred Partizan
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Kasnim sa prichom ovde pa cu samo da se zahvalim momcima za sjajnu evroligashku sezonu koju su nam omogucili da gledamo!Hvala vam do...Nebo je ipak neka "granica" pa vam se zahvaljujem i vishe!
 

dinustef

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
637
Reaction score
0
Локација
Banatsko Novo Selo
Da se jos jednom zahvalim momcima, za nezaboravnu sezonu. Toliko radosti su nam podarili, da je to recima nemoguce opisati.
Hvala Vam, hvala za sve.
Dogodine u Torinu!
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.146
Reaction score
1.452
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
mi van BG smo uskračeni za mogućnost dočeka, posebno zaposleni. Vikendom predjemo i po hiljadu km da bi bili u HRAMU, a godišnje odmore i slobodne dane koristimo za EL. Ali smo srcem uvijek uz klub i uz vas sve koji ste ih dočekali kako dolikuje. Oni su naša ljubav i naš ponos
 

Zemunelo

Grobar
Учлањен(а)
17.04.2008
Порука
755
Reaction score
26
Локација
Zemunelo
Volim to slavno ime i divim se samo njima...

A srce je puno i pored bola zbog cinjenice da smo mogli do vrha
 

Moraelyn

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
870
Reaction score
40
Samo mali odgovor na komentare da je Bo rezervisan - dečko je samo nevjerovatno mnogo smoren zbog onoga što se desilo na F4 i zbog toga je tako i izgledao. Lik je inače mnogo opušteniji i veseliji, ali prosto ne može još da pređe preko onog što se desilo. Rekao bih da je njemu i Janu čitava stvar najteže pala, mada ni Pera nije daleko - iz nekog razloga mnogo krivi sebe za oba rezultata...

Ali, vratiće se oni u "normalu" sada kroz utakmice, a i brzo će svhatiti koliko veliku stvar su postigli. A dogodine ćemo još veće! :napred Partizan
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Moji zadnji komentar na ovu temu.

Cestitke kosarkasima za jos jednu velelepnu sezonu, koje cu pricati i unicima. Hvala ti Jane Veseli za sva kucanja, hvala ti Bo za svaki prodor izmedju svih protivnickih igraca, hvala ti Slavkane za svaku bananu sto si zalepio, hvala ti Robertse za maestralne odbrane i za svaki kos koji ubacujes, hvala ti Mr MVP alijas Alex Maric za svaki kos, skok, banana, zakucavanje... Kecmane hvala ti za 29 poena u Tel Avivu i za svaki kos u zadnjoj sekundi, Pero hvala ti za unosenje samopouzdanja kod igracima kad god da vlezes u igri, Rasicu hvala ti sto si raskantao ciganikos u Beogradu i za sve trojke koje si ubacio, takodje hvala i Mitrivicu, Djekicu, Braci, Sinovcu. A najvise sam zahvalan Duletu:respect Hvala ti Dule sto si naucio ove momke da igraju kosarku i da stanu najbolji u Evropi!!!
:bow downMOMCI, HVALA VAM ZA SVE STO STE UCINILI OVE SEZONE!!!!!!:D: :napred Partizan :pfc: :partizan_fan: :s :BB
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Sampioni, vi ste nasi idoli i pokazatelji da se radom moze postici sve.

Hvala za sve a za narednu sezonu da vam pozelim da odigrate 22 utakmice sa skorom 13-9.

HVALA!
 

CHIMBUR

Početnik
Учлањен(а)
02.03.2009
Порука
6
Reaction score
0
Ne znam koje riječi da upotrijebim da se zahvalim svima koji su zaslužili ovakav uspjeh.
ZAISTA, MNOGO HVALA SVIMA ZA SVE RADOSTI KOJE SU NA PRIREDILI OVE SEZONE.
Nadam se da ćemo sledeće godine biti na vrhu. Korak po korak.
HVALA VAM DO NEBA.
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Samo da se zahvalim Partizanu za ovu neverovatnu sezonu u El, racunajuci i F4. Skoro niko nije ocekivao ovako nesto na pocetku sezone i zato je zadovoljstvo mnogo vece. Bice tesko ponoviti ovaj uspeh, mada, sa Duletom nista nije nemoguce. Mislim da to sto nismo dobili A licencu je mozda i motiv vise. Nadam se da ce se ostvariti ono sto Dule trazi a to su obezbedjene finansije kako bi se sacuvali neki igraci i doveli novi koji bi pokrpili rupe u ovogodisnjem timu.
Svaka cast igracima(skoro svima), strucnom stabu i upravi(ne zameram im distribuciju karata za F4). Svaka cast i nama navijacima a posebno onima koji su docekali kosarkase na aerodromu,bilo je bas dirljivo.
Sada samo ostaje da cekamo zreb za sledecu sezonu kao nosioci grupe!!!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
neko je gore spomenuo rasicev eventualni odlazak!!! samo mi nije jasno gde bi taj covek mogao da ode, jedino neka slabija ekipa iz eurocupa, mislim da je njemu partizan premija i da ako dule bude hteo da produzi ugovor na onu +1 godinu sto mu je ostala, da ce svakako i on pristati!!!
Ja bi licno od svih igraca najvise voleo da vidim kod nas Stefana Markovica!!! ne znam koliko je to moguce, ali mislim da bi se kod nas snasao u potpunosti!
 

p_dragan

Grobar
Учлањен(а)
18.04.2009
Порука
339
Reaction score
0
Kakav bre crni Stefan Marković, to je jedan od poslednjih igrača na svetu koje bih voleo kod nas
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Nije mesto ali da ti odgovorim.
Rasic ima jos godinu dana kod nas,sem ako neko ne plati obestecenje za njega ili ako ga pustimo. Mislim da je steta sto Mitrovic ne dobija vise mesta pored "ovakvog" Rasica.
http://www.adriaticbasket.info/w2/club.php?id=22
Ovde imas vazenje ugovora igraca
Dalje, Markovic je ciganstura i nema sanse da dodje kod nas.

A da se vratimo temi a to je El, mislim da bi bilo super kada bi konacno nasli sponzora ili kada bi drzava odvojila neki novac,makar kada bi smanjili nase troskove(placanje hala itd).
Zadrzavanjem dobrih pojedinaca i dovodjenje novih na mesta gde Dule misli da nam fale kvalitetniji igraci bilo bi dovoljno za ponavljanje ovogodisnjeg uspeha. Tako nesto je najbolje radila Sijena u proteklih 3-4 godine(mada bez vecih uspeha od onoga sto Dule radi bez tolikog budzeta sa Partizanom).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top