Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Samo bez ciganskog kukanja molim vas.....Realno svaku evropsku ekipu svake godine mozemo da tucemo kuci,sa bilo kakvim sastavom da igramo mi ili protivnik,nekog teze nekog lakse.
E sad je pitanje kao i svake godine sa kim mozemo da se nosimo u gostima...sa nekim iz ove grupe sigurno mozemo i verujem da idemo dalje.
 

RAS KASS

Početnik
Учлањен(а)
28.05.2009
Порука
82
Reaction score
0
Ne znam sta nam znaci ovaj drugi sesir kad uvek izvucemo najgore.Hocemo li jednom dobiti neku buraniju tipa Olimpije,Prokoma,Oldenburga,Zalgirisa i ostalih?Grupa A je smesna,bili bi drugi bez da se oznojimo.Ali ajde da sacekamo da se svi timovi oforme,pa da onda komentarisemo.
Olimpijakos-opet trose milione i milione ali mislim da kuci mozemo da ih dobijemo.Imaju igrace ali nikad nisu tim.
Unikaha-Velike promene u ekipi,odlazi im dosta igraca.Mislim da ce biti slabiji sledece godine.
Efes-I oni prave strasan tim.Nasa najveca sansa je njihov trener koji je indijanac.
Lijetuvos-I njima cini mi se odlaze dva najbolja igraca.A cim dovode Borovnjaka kao pojacanje,mozemo oba puta da ih dobijemo.
Za kvalifikanta cemo videti,izgleda da ce to biti Beneton.
Pozitivno je sto smo izbegli Himki i sto smo od 4 spanske ekipe,dobili najslabiju.Sve ostalo je zajebano.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.441
Reaction score
2.200
I ja smatram da imamo sanse, grupa moze je teza ali mi imamo svoje adute Duleta i Pionir (Arena)kuci tesko ko moze da nas pobedi. Zato srecno momcima iako ekipa nije kompletna verujem u nas uspeh.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Не треба кукати, али далеко од тога да нисмо могли у лакшу групу! Наравно да је група по мери Партизану (као и свака до сада) и наравно да можемо да прођемо, али штета што се нама никад не заломи да се ми прошетамо кроз групу, а затим налетимо на неког лакшег противника! Уосталом видећемо, све најбоље па докле стигнемо!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Неколико година уназад се показало да боље пролазимо у јачим групама тако да ....
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.209
Reaction score
33.457
Локација
vaginamandibularia
olimpijakos, Partizan, Makabi, EFES, Lietvuos, Kvalifikant 1.. Od ove nema teže...

Znači, upravo ono što nisam želeo, s tim što umesto Makabija dočekujemo Unikahu, koja nije ništa slabija od jevreja. Jebiga, to nam je što nam je. Cigani iz Grčke imaju jak tim, Efes je prilično zajeban u odnosu na predhodne 3 godine, Španci su uvek zajebani, Lietvuos je zajeban.. Još da nam zapadne neki zajeb iz kvalifikacija... Ove godine, top16 bi bio neviđen uspeh!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Alo bre, pa nije ovo svisalion super-duper srpska liga pa da se prošetamo. Ovo je najjače evropsko takmičenje i tu "nema" slabih timova. Ko god da je sa nama u grupi moramo da ga pobedimo ako želimo u Top 16. Kratko i jebitačno!
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ne treba suditi o tezini grupe pre nego sve ekipe sastave rostere za sezonu. Sigurno je da je grupa relativno ok, ima dosta prostora za veliki broj pobeda, kvalifikant i Lietvus bi trebalo da budu slabiji od nas, sa Efesom i Unikahom cemo se boriti za drugo mesto.
 

krle

Početnik
Учлањен(а)
02.06.2009
Порука
39
Reaction score
0
Hehe ja sam optimista što se tiče ove grupe, čak mislim da se iz Unikahe i Efesa hvataju za glavu "ne samo ne opet ovaj Partizan". Prolazimo u top 16 sigurno! :s
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Ma prolazimo dalje...OPusteno samo,prosle godine je bila jos teza grupa pa smo uz malo srece mogli i do prvog mesta cak...
 

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Jbg, grupa jeste teska ali necemo valjda sad da kukamo. Samo opusteno Dule je tu.
Drago mi je zbog ciganijakosa, a sto se tice ostalih mogli smo i bolje da prodjemo...narocito iz petog "sesira", a i gore da je dosao Himki. I cetvrti nas je zajebao...Efes je najjaci! Treci je neka zlatna sredina, mada su Spanci uvek zajebani. A iz prvog je mozda samo Cska bio pozejniji...
Top 16 je dostizan, tako da se mi samo lepo pripremimo. Sve zavisi od nas!
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Previše ste optimistički nastrojeni. Ništa nije sigurno pa ni naš plasman u Top 16.
Moraćemo mnogo da se namučimo i odigramo vrhinski da bi to i uspeli, ali daleko od toga da je nemoguća misija. Imamo šanse i to je najvažnije, a da li ćemo tu šansu i iskoristiti zavisi najviše od našeg pristupa. Ipak, uzimajući u obzir ko nam je trener, nema sumnje da će pristup igri biti onaj pravi, evropski i pobednički!
 

bitan

Banned
Учлањен(а)
25.07.2007
Порука
505
Reaction score
36
Vredelo je...samo zbog Olimpijakosa.

Izgleda ne moze kvalifikant da nam bude aris, to bi tek bila zurka :D

Nego vidite ovog ... sta je izjavio :


Partizan Belgrade general manager, Mladen Silobad

“I hope we make it though. Every year is a tough year because we lose some players and try to find some good young players thanks to our coach, who is the best coach from last season. Last year we set the record for attendance with 22,500, something like that. But it was because of our ability to play. We played very well in the first half of the season and people in Belgrade wanted to come. We will see this season.”

Ispalo je da mi dolazimo samo kad je dobro , kao igrali smo ok prvi deo pa je zato toliko ljudi doslo... i jos dodaje kao videcemo kako ce biti ove sezone

Nadam se da ce cena sezonske da bude 50 - 80 e i da puste Arenu...

Inace , prolazimo dalje 100
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
Grupa je teska kao i svaki put. Ovo je Evroliga i normalno je da su jaki timovi. Uostalom svi ovi timovi se hvataju za glavu sada jer znaju da moraju da dolaze u pakao BG. Idemo dalje.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
ciganikos ima dugove kod Duleta zbog izbacivanje lopte iz kosa bebi seka.
Da li je na prenosu euroleague.net bila dodela nagrade Duletu?
kvalifikant ce biti ili Sarloa ili Beneton.
@RAS KASS
Sta fali Borovnjaku?
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
jaka grupa nema sta.. olimpijakos, unikaha, efes..
daj boze da prodjemo u Top 16, to bi bio neverovatan uspeh posle ovoliko odlaska!
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Nadam se da ce se uskoro znati raspored odigravanja utakmica. Prizeljkujem prvi mec u Beogradu :)
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
v140170p0.jpg

EL: Partizan sa Efesom, Unikahom...

Košarkaši Partizana igraće u grupi B Evrolige u sezoni 2009/2010. zajedno sa Olimpijakosom, Unikahom, Efes Pilsenom, Lijetuvos Ritasom i timom iz kvalifikacija, odlučeno je žrebom u Barseloni.

U grupi A igraće Barselona, Montepaski, Cibona, Fenerbahče Ulker, Žalgiris i Asvel, u grupi C nastupaće CSKA, Taukeramika, Makabi Tel Aviv, Virtus, Olimpija i tim iz kvalifikacija, a u grupi D biće šampion Panatinaikos, Real Madrid, Armani Džins, Prokom, Himki i Oldenburg.

U kvalifikacijama će se sastati Orleans - Šarlroa, Beneton - Ventspils, Alba - Le Man i Marusi - Aris, a dva najbolja tima izboriće plasman u Evroligu.

Nova sezona u najelitnijem klupskom takmičenju Evrope počinje 21. oktobra, posle dva kola kvalifikacija, koje su zakazane od 29. septembra do 9. oktobra.

Prva, grupna faza, završava se 14. januara 2010. godine, a dve nedelje kasnije počinje Top 16 takmičenje, koje će trajati do 11. marta. Plej-of na programu je od 23. marta do 7. aprila, dok će se Fajnal for turnir igrati od 7. do 9. maja.

Na svečanosti u Barseloni uoči žreba ukazana je i posebna čast treneru Partizana Dušku Vujošević dodeljivanjem priznanja "Aleksandar Gomeljski" kao najboljem strategu Evrolige prošle sezone.

Vujošević je tako postao prvi trener čiji tim nije osvojio trofej, a proglašen je najboljim u Evroligi. Pre njega tu nagradu dobili su Željko Obradović, Pini Geršon i Etore Mesina.

Мондо
 

zaka

Guest
auu jaka grupa, al verujem u Duleta i ostale momke!! :napred Partizan
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top