Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

schwaba

Banned
Учлањен(а)
19.08.2007
Порука
136
Reaction score
0
Локација
juzni beograd
grupa smrti je definitvno C,a ova se moze savladati,jer ne postoji ni jedno gostovanje na kojem nemamo sanse da uzmemo bodove!sto se mene tice,ja sam zadovoljan....
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
Partizan konacno u " lakoj " grupi

08. jul 2009. | 10:42 | Izvor: Sportske.net

Najtrofejniji srpski kosarkaski klub je nakon vise od pet godina imao srece pri zrebu za takmicenje po grupama Euroleague. Crno beli su uz grčkog predstavnika Olympiacosa svakako favoriti u grupi D i bez većih problema bi trebali da se izbore za plasman u narednu rundu takmičenja.
par-cib-111336020090417173038.jpg
Za razliku od prethodnih sezona zdreb je bio nakljonjen Partizanu, koji ce po svemu sudeci i u novoj sezoni sa dosta uspeha reprezentovati srpsku košarku u najelitnijem evropskom takmičenju. Najveci rival našeg šampiona bice cveno beli tim sa Pireja olympiacos i njihovo međusobni dueli bi po svoj prilici trebali da odlučuju o pol poziciji za narednu rundu takmičenja. Naravno opste je poznato da su Crvena Zvezda i Olyipiacos " bratski " klubovi tako da ce atmosvera u Pioniru ili Areni biti dodatno podgrejana. Ponovljeni dueli sa Armani Jeans-om i Efes Pilsenom ocekuju crno bele, kao i susret sa Khimki-jem i jos jednim klubom iz kvalifikacija, čije ime za sada jos nije poznato. Uskoro opsirnije vesti!
Ovi nisu normalni
 

Vojin91

Grobarčina
Учлањен(а)
18.10.2008
Порука
1.094
Reaction score
0
''I
skreno rečeno, nama je od sastava grupe mnogo važnije da napravimo dobru ekipu za sledeću sezonu. Nadam se da će i rezultat žreba da podstakne pravljenje našeg tima. Naravno, u ovakvim okolnostima je važno da imamo i sreće, ali od nje je kada počne takmičenje mnogo važniji kvalitet naše igre'', izjavio je Vujošević,
sportske.net
Izvinite sto je jedn ispod drugog

zar je teško kliknuti "EDIT" dugme i dodati tekst???
 

jedibojan

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2007
Порука
108
Reaction score
0
Ma polako. Koliko su jake grupe videcemo posle prelaznog roka. Ovako gledano, posle grupe C nasa je najteza. Zasto nas jednom ne usere kao ove Hrvate redovno sto kenja...
 

Ivan

Grobar
Учлањен(а)
04.02.2007
Порука
437
Reaction score
15
Vredelo je...samo zbog Olimpijakosa.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Nije toliko losa grupa , a ovi iz sportske.net nisu bas na mestu ili misle da su nam ostali svi igraci , sa tim timom bi bili uz cigane favoriti ali moze i ovako :) Ja ne brinem mnogo . top 16 100 %
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.288
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Ponovljeni dueli sa Armani Jeans-om i Efes Pilsenom ocekuju crno bele, kao i susret sa Khimki-jem i jos jednim klubom iz kvalifikacija, čije ime za sada jos nije poznato
Iskreno bih vas zamolio da ne kačite više vesti sa ovog sajta.
Da nije olimpijakosa ovaj žreb bi bio sve najgore,ali opet sam siguran da ćemo proći
Po meni je najgore od svega što nam je efes uleteo...
 

gravedigger

Grobar
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
808
Reaction score
85
Koji nas to kvalifikant zapada. Pobednik kog duela?
 

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Meni je sasvim ok grupa. Sve utakmice cemo ici na pobedu i predstoji nam veoma zanimljiva sezona.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
daj bre sta je ovo vise,nekom stvarno trebaju dobre batine da bi prestalo ovo izivljavanje !!! kako ih nije sramota em pogrese 2-3 tima em kazu da je najlaksa grupa,ko su bre ovi ?????
 

Black&White Man

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
110
Reaction score
1
Локација
Sweet home Alabama
Ово је ок група. Биће тешко, али ми и не можемо другачије. Радујем се, као и сви сусрету са циганијакосом.
 

ЖИВОРАД

Доброћудни костур
Учлањен(а)
13.10.2006
Порука
3.015
Reaction score
632
дај људи шта одмах кукате?
пролазимо! опуштено ;)
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.917
Локација
NBG
ocekivano najteza grupa
grupa C nikako nije najteza jer su CSKA i TAU u totalnom remontu.
steta sto nam nije dosao CSKA ali dobro sta da se radi idemo dalje.
grupa A najblaze receno smesna.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Bolje sto nam sad nije doshao CSKA hehe doci ce nam u top16 pa cemo tamo da ih zgazimo :D do tad ce momci taman da se uigraju totalno ! hehe Ma prolazimo bez greske
 

ricpe92pfc

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2009
Порука
157
Reaction score
92
реално можемо даље проћи...нема тог противника који неће пасти у ПИОНИРУ,а у гостима можемо сваког да добијемо.....јбт поново овај хувентуд :D
 

Didagrobar

Grobar
Учлањен(а)
07.05.2008
Порука
207
Reaction score
13
Ocete opet da krenete sa pricom imacemo 2 pobede!?! Grupa jeste teska ali top16(najmanje) nam ne gine...
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Група према реномеу Партизана, права, нека се момци кале кроз велике утакмице.
 

wildcat

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2008
Порука
43
Reaction score
0
Локација
Beograd
Opet cemo se gledati oci u oci sa onim igorom 'ja sam mnogo bitan' rakocevicem. Drago mi je da smo za pocetak izbegli svoje TNT ljubimce.
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Нема слабе групе. Нисам сигуран да су и они одушевљени што су са нама у групи. То је најјаче европско такмичење тако да је нормално да су све екипе јаке. Што се циганиакоса тиче, ако смо газили европског првака можемо и њих, највише смо показивали када смо били унапред отписани. У сваком случају, биће интересантно, нарочито у Пиониру или Арени.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top