Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Dr.Hofmann

Guest
E ovome se nisam nadao aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Pobeda Svaka čast momci svaka čas Dr.Duletu
Barselona nek se spremi za pakao !!
 

raky_b

Banned
Учлањен(а)
29.11.2006
Порука
400
Reaction score
5
Локација
Tenja ,selo Tenja istoriju menja
a sta sad reci na ovo!?
bravo momci!!!!
taman i da ne prodjete dalje,dokazali ste da VI mozete SVE.
jos jednom se dokazali da niste zalutali u evropu i zacepili usta dusmanima.
generalu Duletu veliko hvala i kapa dole
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
tooooooo bre! bravo crno beli! cestitke svim igracima! Bravo za Veselog
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ja sam večeras zadovoljan čak i sa porazom do -10.

Verujem naravno u pobedu. Verovao bih u to i da igramo protiv Lejkersa.

Ali onako realno, protiv prvaka Evrope, na njegovom terenu i još bez Marića - i poraz do 10 razlike bi predstavljao za nas super rezultat, nešto što se u paklu "Pionira" može i stići i prestići! Pa i protiv prvaka Evrope!

SREĆNO DULE, SREĆNO MOMCI!


Koja si ti gluperda, ti koji si ostavio ovaj post gore pre utakmice!!!

:) :) :)

Auuuuuuu....Auuu SUNCE TI JEBEM kakvo JUNAČKO DELO GENERALA DULETA I NJEGOVIH 12 RATNIKA!!!!

Jebote ruke mi se tresu od sreće, ne mogu da kuckam više.....


SRUŠIĆE SE "PIONIR" SLEDEĆE SREDE!

PS
Ljudi mi smo primili samo 17 poena u drugom poluvremenu...protiv jednog Panatinaikosa, prvaka Evrope, na njegovom terenu...ma da li je moguće...jel bilo 42:36 na poluvremenu ili sam se ja zajebao nešto...59:64 na kraju...59 - 42 = 17...jeste jebote...
 

Hanche

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
49
Reaction score
0
jbt opet nas pusta Zeljko :) :) :) :)

CRNO-BELI BRAVO!!!

Veseli i Roberts najbolji, Pera i Kecman kad je najpotrenije, Vranes u odbrani odlican... Slaba partija Boa ali je sve to nadoknadjeno! Ne mogu da verujem da smo dali sva bacanja u zavrsnici, vezbalo se, nema sta :)
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
PAO JE PAO, PAO JE ON, PARTIZAN CE BITI SAMPION!!!
 

dzare

Početnik
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
63
Reaction score
5
BRAVO ŠAMPIONI!!! Silovanjeeeee!
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Eeeeej crno-beli, volimo vas, volimo vas, volimo...
 

Dominus et dues

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
2.389
Reaction score
168
Локација
"kod proganog forumaša"
Sta se radujete ovo je sasvim normalno, mi so bre jebena kaynena ekspedicija, vreme je i da Barsa izgubi prvu tekmu, jebeno smo dobri, SSRRCEEE vece nego li vaseljena

LUDEEEEEEENJEEEEE SIZZENJEEEEEEEEEEEE
 

Baki Bajroza

Guest
AAAuuuuuuuuuuuuuu,NEVERUJEM...
E PA DA POBEDIMO pRVAKA eVROPE na njihovom terenu i to bez najboljeg igraca i to evrolige a pri tome nismo igrali nista spec dobro,cak smo u prvom poluvremenu igrali losiju odbranu dosta a u trecoj smo se napromasivali zicera(braca,vranes,roberts) i a bacanja par losih pasova Roberts i Vranes,nismo dominirali u skoku uopste do poslednjih par minuta dali samo 64 poena i ponavljam sve po bez Marica...
Ovi zeleni iz Atine nam svake godine uzimaju najbolje igrace i mi ih opet drknemo u sred Atine neznam sta reci za ove momke ali stvarno..........
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Jel ima još uvek neko da mu je skupa karta?Jel ima neko da bi dao ćaleta i kevu za kartu za Barsu? :D

BRAVO CRNO BELI! DA SMO IMALI MARIĆA OPET BI BILI STOKA.....30!

JEEEEEEBI PAOOOO!

p.s. Jasikevičiuse sto ti majki jebem!
 

doolio

Početnik
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
62
Reaction score
1
Granice ne postoje za maga ove igre i njegove ratnike!

Svi mi obozavamo KK Partizan i nadamo se pobedama i uspesima... ali naidje neka prepreka i mi realno sagledamo, ne sumnjamo u borbenost momaka ali ipak ne trazimo nemoguce. I nemoguce se desi! I jos jednom, i jos jednom... i gde povuci crtu!!?!? Stvarno, kapa dole i hvala ti sto postojis crno-bela ljubavi!
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.823
Reaction score
10.599
Колико ми добро није..... Свака част Дулету и момцима играју... ма нема речи да се опише како играју.... Хвала вам за све!!!!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top