Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2009/10

Статус
Затворена за писање одговора.

Alk0

Grobar
Учлањен(а)
28.05.2007
Порука
290
Reaction score
5
Локација
Dark Towerroom
Kad procitas komentare iz prvih sat vremena, to je da se usiskiriskis od smeha :D
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Izvinjavam se zbog vredjanja :)

EDIT: Zaista se izvinjavam na vredjanju, ali ne mogu da shvatim da ne sacekate da se zavrsi utakmica pa da komentrisete...

Sjajni Bo, Sjajni Maric, Sjajni DULE KECMAN, Sjajni Vesely... Kakva trenerska pobeda Duleta nad onim sedim... Duletova mozda i najbolja tekma u poslednjih 2-3 sezone (u rangu Barse sigurno).
 

Djura

Početnik
Учлањен(а)
09.05.2007
Порука
163
Reaction score
0
Локација
Obrenovac
Todoricu, Todoricu, spremaj karavane...diznilend je sve blize :wink:
 

Зека Булевар

Милка Цанић
Учлањен(а)
15.04.2007
Порука
763
Reaction score
3
Локација
Fiume, Istria
Биће њима Дизниленд после проласка каравана :lol:
 
Последња измена од уредника:

Black&White Man

Početnik
Учлањен(а)
07.03.2009
Порука
110
Reaction score
1
Локација
Sweet home Alabama
А одбрана у другом полувремену и нарочито у последњој четвртини савршенство. Ово може само Партизан. :pfc: Дуле је чаробњак (и један и други)
 

Daxy

Grobar
Учлањен(а)
13.01.2008
Порука
531
Reaction score
2
Локација
Beograd
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

SVAKA ČAST SVIMA! Lepo je navijati za Partizan ovih dana!
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
ljudi bre pa meni nije jasno šta to dule kaže igračima da oni i posle -21 veruju u pobedu.na poluvremenu sam i rekao da možemo da igramo sa njima ali s obzirom na razliku nisam verovao u pobedu.i još nešto,drago mi je što smo imali korektno suđenje jer je i to jedan od preduslova za uspeh.final4 je još daleko ali smo napravili veliki korak.idemo polako u sledeću utakmicu sa istim receptom iz ove i pobeda je ponovo moguća.mislim da je naša šansa u tome što su oni psihički slaba ekipa(bar večeras to pokazali) a i divljaci su...
 

AlekGera

Početnik
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
51
Reaction score
0
Mislim da su posle ovog veceras reci su suvisne !!!
 

Maestro

Super Moderator
Учлањен(а)
25.09.2007
Порука
8.062
Reaction score
8.348
Локација
Crno bela Srbija nesloga je ubija
Са никад већим задовољством ћу појести ово г***о што сам написао у овом посту! :D

Брааааавооооо момциииии! :napred Partizan

А Дуле...Дуле је ванземаљац, Дуле је ванземаљац...

Acooo ja takodje za nesto slicno :buhaha!
Svaka cast momcima, ja ne mogu da verujem i dalje.....posle prvog poluvremena onako katastrofalnog smo se podigli i odigrali nevidjeno dobro drugo poluvreme, iznad svih ocekivanja
:respect:clap
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.522
Reaction score
3.968
Локација
Ljubljana
Moram ja da kažem: stvarno smo ovoga puta imali korektno suđenje. Svaka čast.

Kakva pobeda !!!!!
 
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
853
Reaction score
12
Posle terora nad ciganima, Dule terorise i Jevreje. Jbt, Hitler je medju nama!!! :D :D :D :D
 

Mario 4c

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2009
Порука
1.228
Reaction score
39
Auuuu kako je lepo biti grobar ovih dana :) A vi kako te :)
 

GrobarPFC

DeFaktoUmjetnik
Уредник
Учлањен(а)
06.05.2007
Порука
4.777
Reaction score
1.168
Локација
Iran
Svaka cast :) samo nemoj vise da cekaju do zadnje cetvrtine, udarice me srcka u 28 godini zivota pa sta cu onda...
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
399
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Sad kad se malo ohladila glava- Makabi je nabudzena verzija Marusija, divljanje od prvog do poslednjeg minuta. Uspeli smo da sacuvamo prisebnost i sacekamo da im stane malo sut, pojacali odbranu i realno pogodili sve sto smo sutnuli. Jos jednom-svaka cast, bravo majstori!!!!!!!!!!
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Онај седокоси манијак што скаче поред аут линије скида кравату на крају меча, хоће срчка да га стрефи :D Цркните бре педери ционистички!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top