Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Grupa A

1. Kaha Liboral
2. Makabi
3. Partizan
4. Prokom
5. Žalgiris
6. Tim iz kvalifikacija B

Posto mi je baksuz obrisao post, svercovacu se ovde.
Raspored ce izaci naknadno, nisam zadovoljan sto je prokom kod nas ali dobro.
 
Последња измена од уредника:

Kune

Grobar
Учлањен(а)
10.07.2008
Порука
388
Reaction score
1
Локација
Beograd SRBIJA
Odlicna grupa (po meni) Uz sigurnu igru kod kuce i neku pobedu na strani mozemo do prvih mesta cak ali polako. Velika mi je nepoznanica samo Zalgiris o kojima stvarno ne znam nista...
 

Darinho

Grobar
Учлањен(а)
21.11.2009
Порука
447
Reaction score
5
Локација
Tu negde svuda pomalo
Pa, licno sam zadovoljan, mada nije morao bas taj Zalgiris. Ipak bolje nego prethodnih sezona.
 

tootoll

Grobar
Учлањен(а)
18.09.2007
Порука
862
Reaction score
132
Локација
Izmedju atomskih nivoa
Nije Zalgiris to sto je bio prethodnih sezona...

Samo da nam ne ulete Unix ili Marusi kao kvalifikant i lagano mozemo do 1.
 

Danijel

Grobar
Учлањен(а)
29.04.2008
Порука
379
Reaction score
6
Локација
Malo tamo malo vamo
Pa licno sam zadovoljan grupom, mada dosta ujednacena sacekacemo pocetak, a sto se tice kvalifikant moze biti od ovih 8 timova (Asvel, Le man, Banvit, Khimki,Marusi, Budivelnik, Buducnost, Caserta).....
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.757
Reaction score
55.309
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
E ovako prvi put otkad pratim žreb,sreća nas je pogledala iz prva dva šešira.Ali veliko ali,vidim na drugoj temi se ljudi obradovaše prokomu,samo ko nije pratio el prethodnih godina može njima da se obraduje,prošle godine su odlično igrali protiv cigana i uopšte celu el,mnogo ulažu i mnogo su jaki,oni me i najviše nerviraju u grupi,više bih voleo i turke a o italijanima da ne pričam iz tog šešira.
Nisam baš zadovoljan ni sa žalgirisom,moglo je to mnogo lakše,recimo brose basket.
Mnogo toga će zavisiti od kvalifikanata mgou da ulete nemci ili francuzi,a mogu i rusi,biće zajebano.
Grupa je dobra,ali problem je što je ujednačena.znači ne možemo da očekujemo da ekipe iz prva dva šešira odbiju naše konurente i da mi direktno rešavamo situaciju,može da se desi da prokom i žalgiris iznenade makabi i kahu i to može da nam poremeti situaciju,više bih voleo da imamo nekog razbijača u grupi ,iza kog možeš da se ušlepaš,tipa barsa ili cska,ali dobro mislim da je realno da prođemo grupu,ali treba sačekati i da vidimo ko ide iz kvalifikacija.
 

Dr.Hofmann

Guest
Ja sam zadovoljan sa grupom, no sačekajmo prvo da vidimo sa kakvim timom ćemo raspolagati za sezonu pa da onda nešto pričamo.

Koliko ja pamtim mi sa ovim Žalgirisom nismo igrali nikad u Evroligi bar u zadnjih 15 godina, uvek smo ih nekako promašili, a ja sam ih baš priželjkivao prethodnih godina jer su bili kurac od ekipe.

Kakav god da tim budemo imali za 4 mesto imamo kvalitet ispred Žalgirisa i kvalifikanta , a za nešto više videćemo.
 

KKP

Grobarčina
Учлањен(а)
29.05.2008
Порука
1.053
Reaction score
1
Локација
Srbija
Sjajno smo prosli. Posle toliko godina, mogu da kazem da sam stvarno prezadovoljan zrebom!

Kaha Laboral i Makabi su po meni "najslabije" ekipe iz prva dva sesira. Prokom i Zalgiris skoro idealni iz cetvrtog i petog i cekamo tiom iz kvalifikacija, koji moze da bude jak, ali nista nesto posebno (mozda Himki jedino).

Super zreb, trebamo biti prezadovoljni! :napred Partizan

Nadam se da ce se uskoro znati i raspored utakmica...
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Dobra grupa k'o dobar dan. Samo da dobijemo "male ekipe", lako ćemo sa vel'kima.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
mnogi su srećni što smo izvukli kahu,ali samo da vas podsetim da je to ekipa koja je počistila barselonu sa 3-0 u finalu ACB lige.makabi će izgledati dosta drugačije nego ove godine ali ne verujem da će biti nešto puno jači.prokom je tu najveća nepoznanica,otišao im je logan,slobodni su još varda i vuds.žalgiris je ekipa koju možemo dobiti oba puta,trener im je aco petrović.kvalifikant B me najviše brine jer vidim da to može biti himki,ekipa koju kući možemo dobiti(kao i svaku drugu) ali u gostima teško.
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.567
Reaction score
3.371
U pravu je Magnifico, opasna je stvar sto nece biti razbijaca u grupi da nam skine male ekipe s ledja, nego i ovi iz 4 i 5 sesira, pa i 6 kako vidim, mogu da ubodu po neku pobedu protiv Makabija i Kahe, sto je bio nas specijalitet.
Druga stvar sto mi se ne svidja je Prokom, neatraktivan a opasan protivnik.
Ali, uz 5-5 i cetvrto mesto, moze dalje u TOP 16:)
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Poenta današnjeg žrebanja je - mi smo opet Jugoslavija! :D Ovo ranije nije bilo...da nas, "ujke", Slovence i (moguće) Crnogorce tretiraju kao "istu zemlju"...NLB = JUGOSLAVIJA pa vi vidite...:D

Ne znam ni sam da li žrebom da budemo prezadovoljni, zadovoljni ili više nezadovoljni.

Iz prva dva šešira ekipe po meri (Kaha i Makabi), ali..to bi još više važilo da je bitno biti 1. ili u 2. u grupi, da recimo samo ta dva mesta donose prolaz dalje. Ovako...

Iz 4. šešira smo mogli i boljeg protivnika izvući. Prokom će se sad (posle uspešne prethodne sezone) dodadtno "napaliti", uložiće još više para, imaće sigurno dobar tim...

Isto važi i za 5. šešir. Žalgiris je tu, po meni, najnezgodniji bio od moguća tri rivala. Nisam ni znao do danas da "ujke" tu ne mogu sa nama...

I na kraju 6. šešir - opet smo mogli i bolje proći. Bolje da smo dobili bilo kog od ona dva "fiksna" rivala (ustvari onog jedinog mogućeg jer Olimpija ne može) nego kvalifikanta. Pogotovo što nam tu može uleteti Himki ili Marusi...

Sve u svemu - grupa povoljna da se ostvari i veoma visok plasman, ali i grupa u kojoj će biti "gužva" za prolaz dalje. Ipak nas očekujem među 4 i plasman u TOP 16. Ali, pre toga da i mi formiramo tim, a i da vidimo kako će ostali timovi u našoj grupi izgledati...
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Mislim da cemo u grupi najvise problema imati sa Prokomom, koji, iako je iz cetvrtog sesira, vrlo nezgodan jer u poslednje vreme sve vise ulazu, imaju vrlo pristojan budzet.
Kada je u pitanju Kaha-ubedljivo najslabiji tim iz prvog sesira
Makabi-njima smo nabili komplekse posle cetvrtfinala ove godine
Ostala 2 kluba nisu ni vredni komentara, samo da od kvalifikanata izbegnemo Ruse, i plasman u top 16 se ne dovodi u pitanje
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
Ови клубови који нису вредни помена има највише да нас гузе, то је наше проклетство...
 

Boba

Grobar
Учлањен(а)
20.05.2007
Порука
336
Reaction score
1
Локација
tamo gde su Grobari
Tako je bilo kod Duleta, on je uvek birao tezi put, mislim da ce Vlada to da obavi rutinski :D DOMINIRAJ
 

el mago

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
2.167
Reaction score
693
Локација
БИРЗИМИНИЈУМ
ko su nam moguci protivnici iz QRB,posto onaj kostur nikako nisam shvatio
p.s.ko nam je bio u grupi u top 16 prosle godine pored barse i pao-a
 

Duci Kecman

Grobar
Учлањен(а)
03.04.2010
Порука
303
Reaction score
0
1z2euj9.jpg
 
Последња измена:

Дуле ГРОБАР МК

Guest
Па не можемо рећи да смо незадовољни групом али не можемо ни славити што смо добили Каху која је разбила Барсу у плеј офу шампионата...Макаби смо већ прошле сезоне неколико пута на *урцу носали(тачније Дуле Гершона) :D ,за Проком знам да су имали добру прошлу сезону,о Жалгирису немам појма...Надам се пролазу у топ 16 и пјевам узми Владо евро титулу,евро титулу... ;)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top