Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Тесла.Ки

Партизановац
Учлањен(а)
11.12.2007
Порука
1.631
Reaction score
64
Локација
Novi Sad
Мислим да је веома важно што смо синоћ победили, пре свега због самопоуздања играча и тренера, а затим и због тога што је много лакше видети да имамо бар једну победу.
Честитке момцима за игру и за победу. :clap
За Јана :respect, а и за Лучића такође, тако се постаје велики играч. :respect
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
vreme teče bar 2-3 sekunde (opet Turci hteli da nas sjebu)...
više!!
a i na kraju poluvremena guler je duboko posle realnog isteka vremena postigao koš!
Svaka čast momcima na pobedi.
Stranci:
Džerals ima problema sa konceracijom, ali zna košarku, ipak ovakav je nedovoljan za nešto više.
Džavai ima sve predispozicije, ali ne zna košarku, ja bih ga ostavio za narednu sezonu, može da nauči!
Gists igra veoma loše u poslednje vreme, po meni za našu filozofiju igre je potrebna "punija" četvorka - Roberts!
Vladi sve pohvale, vidi se da napreduje. Pokazao je da zna košarku što se vidi po "širini" akcija koju mi igramo za razliku od većine naših protivnika kojima igra 2 na 2 čini 90 % napad....možda zato i što je mi loše branimo...
 
Последња измена:

aleksbosh

Početnik
Учлањен(а)
11.10.2008
Порука
134
Reaction score
5
Локација
Beograd
Konacno sam na miru odgledao utakmicu. Doduse malo nerviranja na kraju, ali nista strasno, nekako sam bio siguran da dobijamo. Licno sam zadovoljan kako su svi odigrali, bilo je i gresaka, ali je to sve sastavni deo igre, mnogo vise fenomenalnih poteza i lepih akcija. Vesely, hmm, sta reci.....majstore puuuuno srece u zivotu i sve najbolje i da te povrede mimoidju. Najjaci detalj kada Sarenac kaze: "Vesely je ponovo pokusao da preskoci nekoga" ahahahahahaha, iskidao sam se od smeha.
Ako neko moze neka okaci Janovo kucanje preko Gulera.

I taj potez kucanja preko Gulera je definitivno trebao da nadje mesto medju Top10, ali sabani su sabani. Ocekivao sam bar 4-5 poteza sa nase tekme i sada kada sam odgledao klip jos vise sam u to ubedjen.
Jbg, stoka seljacka.
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Neznam odakle si, ali te molim, barem meni smeta, da koristis taj debilan hrvatski izraz za Reprezentaciju na forumu.
Imamo mi dovoljno reci i bez njihovih, da se lepo sporazumevamo. :ziveli

Tu sam u Sumadiji,jedan sat voznje od tebe.Oprosti na izrazu,samo mi bilo lakse da to napisem(5 slova) umesto reprezentacija(14 slova).Nisam znao da nekog iritira,nece se ponoviti :ziveli
Nego kad se odlucuje o statusu Kurte?Mislim da mu vreme lagano curi
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dobro je da nismo zavrsili sa 0 - 6. Ne toliko rezultatski ali moralno bi moglo da znaci. Veseli je juce odigrao onako kako smo od njega ocekivali celu sezonu. Svaka cast. Sve u svemu ne bas neka utakmica za secanje. Lucicu cestitke za donosenje pobede i nadam se da ce ih se ovakvih nadavati jos :D
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.919
Локација
NBG
„Jako je teško igrati utakmice koje unapred nemaju takmičarski značaj. Siguno je bilo teško i meni i Perasoviću da motivišemo igrače na pravi način. Mi smo igrali na tu kartu pre svega da nismo ostvarili ni jednu pobedu i da nam je jako stalo da ne izadjemo iz ove faze takmičenja, a da ne napravimo bar jednu pobedu. Ne bih previše analizirao samu utakmicu, ostaje neki žal što nismo na ovakav način imali pristup baš u svim utakmicama. Moram da izdvojim tu utakmicu sa Sijenom, jer tada smo imali pravi pristup. Ostaje možda i žal što nismo utakmice igrali u Pioniru, jer smo tamo bar dvadeset procenata jači nego u Areni.

Na početku ove sezone ostali smo bez sedamdeset posto tima, ostali smo bez svih nosioca igre. Jako je bilo teško i taj period satasavljanja rostera je trajao dugo, menjali smo ga, period uklapanja smo prudžili na dobar deo sezone. I pre Top 16 faze, znao sam da će biti jako teško. Igranje najelitnijeg takmičenja zahteva iskustvo, i trenersko i igračko. Mi nismo imali iskusnu eklipu po tim parametrima, međutim kada smo ušli u Top 16, nismo uspeli na vreme da se osvestimo i da iskoristimo šansu koja nam se ukazala, koju smo zaslužili. Ipak, pristupom protiv Sijene, Efesa, pa i Reala u drugom poluvremenu u Beogradu, pokazali smo da možemo da igramo sa tim ekipama. Sigurno je da smo ipak mogli da pružimo i bolje partije“
, rekao je trener crno-belih Vlade Jovanović.

kkpartizan.rs

P.S. Repka je valjda slovenacki izraz :confused
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Meni se čini da je Đekić malo ojačao.Sinoć nije bio toliko pogubljen,imao je jedan lep ulaz a nije ni lutao u odbrani,niti su ga ubacivali u koš.Sinoćna utakmica je višestruka pobeda.Klobučar,Lučić i Đekić su dobili dobru minutažu,pokazali smo da možemo i bez crnaca u prvom planu a i sačuvli smo ugled.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
haha, peta kolona
+
Sjajno odigrana utakmica, ipak smo kako-tako zavrsili sezonu u Evropi.
Gledam statistiku na kraju utakmice i ne verujem da Dzerels ima index 21...

On je tip igrača koji zna da veći deo utakmice odigra sjajno a onda sa dva-tri poteza usmrdi ceo učinak. Naravno, posle utakmice navijači će zapamtiti ono najgore što je uradio, a on je baš mogao da usere sve i da na kraju izgubimo utakmicu zbog njegove tri gluposti.

Postoji i obrnuto. Gist je nedavno odigrao loše maltene celu utakmicu a onda u poslednjoj sekundi ubacio za pobedu. I po čemu je ostao upamćen, poslednjoj sekundi, naravno.

Jebeš indeks!!!!
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
svaka cast za borbu sinoc i zelju da ipak ovaj deo ne zavrsi sa krompiricem :D

Lucic - :clap mora mnogo vise prostora da dobije

neverovatno je koliko Kurtina arogancija ponistava sve dobre stvari (7 skokova i 7 asistencija ) ... na trenutke pokaze koliko je nadomocan u duelu sa svojim cuvarom da bi onda,posle 20 sek kasnije stajao kao panj u odbrani ... steta sto se "umislio" ...

Jan Veseli sa druge strane je pravi primer kako igrac koji iako nema sve karakteristike za poziciju koju igra ( slabiji sut i dribling,tj da sam sebi ikreira kos ) moze da izgleda MOCNO ... neverovatna zelja :respect:clap

i jos jednom - Milosavljevic
nisam nesto posebno ocekivao od njega kad je dolazio,svestan cinjenice da je mnogo tesko kad iz jednog malog kluba bez ikakvih imperativa dodjes u najveci klub na ovim prostorima(i sire) ali onaj nivo kosarkaske neinteligencije (da budem blag) je stvarno zabrinjavajuci ...
da se razumemo,ovo ne mislim u fazonu da treba da dobije otkaz ili slicno,nego sam,gledajuci ga prosle sezone,pa onda pohvalama Dude, ocekivao da ce pokazati vise stofa ... ocigledno je u pitanju 1 fizikalac i covek koji je upotrebljiv samo ukoliko se drzi svojih mini rola bez ikakve sopstvene kreacije ... u svakom drugom slucaju - on je CIST GUBITAK ZA TIM ...

EL - vidimo se dogodine !!!

u boljem izdanju - TO JE NASA OBAVEZA :wink:
 

Stoxan

Grobarčina
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
2.666
Reaction score
64
Gledam statistiku na kraju utakmice i ne verujem da Dzerels ima index 21...

Problem je što su one dve izgubljene lopte prilikom izvođenja auta pripisane Kecmanu. Što reče Gazda jebeš indeks.

Đekić malo se trgnuo, konačno počeo da učestvuje u igri, ali slabo.
Lučić odličan, Veseli sjajan. Neverovatno koliko s njim imamo više opcija u napadu, dok bez njega to ide dosta traljavo.
Drago mi je što je Vlada u jednom trenutku zalepio Gista za klupu posle nekoliko silovanja. Džavai čak i dobar kako je igrao poslednjih par utakmica, ali realno nije kvalitet za Partizan.
 

Zerocool

Grobar
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
753
Reaction score
64
Локација
Република Српскa
Ја мислим да је онај Џерелс саботер, не могу другачије да објасним његову игру у последњих 5 минута меча. Момцима свака част, показало се да нам је само мало фалило, вјероватно само мало бољи, читај искуснији, тренер.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.582
Reaction score
3.106
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
Ma joj,fali nama suter !
Sa Vladom vise nece biti problema,samo nam treba suter,i da se ne pogrijesi sa strancima ! Sa jednim nismo,samo je nakurcen !
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Cemu sluzi tema Evropska kosarka?

WebCrew edit
 
Последња измена од уредника:

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Potez godine je svakako onaj koš Efesa u poslednjem minutu utakmice. Nisam mogao da verujem da je to ušlo. Usralo ga samo tako. Evo i ovde su to prikazali kao koš nedelje.
 

Thomas

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
41
Reaction score
86
Локација
Bg
Cestitke klubu, igracima i treneru na velikom uspehu. Uspeh bi bio i veci da smo imali vise trenerskog i igrackog iskustva u najjacoj ligi. Dzerels, Dzavai, Gist, Milosavljevic, Katic i Lucic nikad nisu igrali evroligu sto je po meni jako vazno. Biranje i menjanje plejeva je vec prezvakana prica ali naravno da ima uticaja. Nemamo igraca koji ima u rukama 15-20 poena. Svi jako osciliraju od sjaja do ocaja. Ni na jednom mecu nismo imali vise od 2-3 raspolozena igraca tj bilo je vise onih van forme. Kecman po meni jedan od kljucnih pao je mnogo u formi pred top16. Milosavljevic ne postoji u zadnje vreme cak ni u odbrani. Kao ni Gist. Dzavai toplo hladno uglavnom beskoristan u odbrani. Veseli prespavao regularni deo i probudio se tek zadnjih par tekmi. Jaka se trazi celu sezonu i tek sad je iskoristio povredu Pere da zaigra nesto. Pohvala za Katica i Lucica za neocekivano veliki doprinos. Ogroman problem je bio i sut za 3 i tu mi nista nije jasno (npr. Kecman 19.2% a prosle sezone 45.1%). Znaci Vlade je imao jako dobru skolu i verujem da nece ponoviti neke greske. I Dule je tako rastao iz sezone u sezonu. Veliko breme je bio i proslogodisnji uspeh. Ova pobeda na kraju i nama svojstven nacin kako smo do nje dosli je ohrabrenje i impuls za ostala takmicenja. Sve u svemu ja sam zadovoljan i pored mnooogo izgubljenih zivaca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top