Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Trile

Grobar
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
374
Reaction score
2
Dzavaji je odlican,brz i jak,strasna kombinacija.
Sto se tice Lafajeta jos uvek malo solira,ali ne moze od jednom da nauci kako se kod nas igra. Po meni je svaku utakmicu sve bolji,onaj njegov skok sut iz trka sa kapice ce biti odlican za razbijanje zone,obratite paznju na to.
Sta reci za Lucica,vec drugi put pogadja trojku u najvaznijem trenutku,svaka mu cast.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Kakvo ludilo u Pioniru! :D

Sjajna pobeda, sto se tica Lafajeta(ili kako se vec zove) ima decko talenta ali mora Vlada da ga pripitomi i bice sve ok :šal

..i jos nesto:

antimaccabi_partizan.jpg
:D
 

mortician

Grobar
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
325
Reaction score
14
Локација
Лапово
Jebote koliko ih volim,da meni u kasnim 30-im,se oči pune suzama,ruke mi poslednju četvrtinu kao invalidu,utrnule i ne osećam ih...a pre početka mneča kažem sebi,ma polako verovatno ćemo izgubiti,nemoj da se nerviraš...i ne nerviram se,ali VOLIM IH BRE!!!

Svima jedan veliki :clap

Big Nejt izuva,Laf polako ubacuje u treću,mali Lučić fenomenalan,mudonja mali svaka mu dala.

Čestitke imenjaku na prvoj pobedi u evroligi,na klupi svetog tima:respect
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Hoćemo mi ikada imati normalno suđenja, ustaša opušteno vuče mrežicu, a sudija ni kurcom da mrdne. Sreća sudijina pa nije Dule na klupi inače nebi on izašao živ iz Pionira.

Lafajet se već privikao, tako da od njega možemo očekivati još bolje partije.

Fali nam još četvroka i Grobari, sa ta dva pojačanja ćemo i Kahu da karamo!!!
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
Vazna pobeda, jako vazna... Igra i nije bila bas sjajna.
Ovaj plej mi se i dalje nikako ne svidja, nemam poverenja u njega, sve sto radi izgleda jako nesigurno. Jawai i Kecman odlicni, ostali prelazna ocena.
Ne znam koji je K Veselom, kao da nista nije napredovao preko leta, valjda ce mu krenuti...

Jovanovic, previse nervozan, imam utisak da je pun neke energije koju ne usmerava pravilno, da malo utice na igrace i da im stvara grc, da ne mogu da se opuste malo...

Steta sto navijanje nije bilo organizovano, vec onako spontano, ali i tako solidna atmosfera.

Na kraju, drago mi je da imam Sport Klub 3 koji ce prenositi sve utakmice Partizana, da ne moram da slusam Sharenca i njegovog strucnog konsultanta. Srdjan odlicno radi prenos + sto nema reklama, i u poluvremenu je isla slika uzivo iz hale.
 

Nikola Zemun

Grobarčina
Учлањен(а)
19.12.2006
Порука
2.356
Reaction score
113
Локација
Galenika
Čestitke igračima i Vladi! Gledao sam samo poslednju četvrtinu, ali ono što sam video raduje. To je tim koji će da kida kad se uigra. Vrlo borbeno u odbrani velik broj ukradenih lopti! U napadu fali upravo uigranost, a kada i to dodje dominacija će se lagano nastaviti u istom ritmu.

E da, ne sviđa mi se što prezime na dresu počinje malim slovom.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Sve čestitke Vladi Jovanoviću i igračima Partizana, a i braći Grobarima u Pioniru! :clap

Opet ćemo kidati. Dominacija se nastavlja!

:napred Partizan
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
E Nikola Veseli je odlicno odigrao i u fazi odbrane i u fazi napada samo se to ne vidi na papiru. Nemojte da ocekujete od Veselog da sad igra kao Lebron ili ne znam ja ko. To stvara veliki pritisak na mlade igrace.
 

Tuljo

Administrator
Уредник
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
8.355
Reaction score
6.625
Локација
Tamo gde si ti!
Imali smo manje skokova i manje izgubljenih lopti, nešto nije u redu :D
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
E Nikola Veseli je odlicno odigrao i u fazi odbrane i u fazi napada samo se to ne vidi na papiru. Nemojte da ocekujete od Veselog da sad igra kao Lebron ili ne znam ja ko. To stvara veliki pritisak na mlade igrace.

Dobro, ok, naravno da je imao i on svoj doprinos, ali daleko od ocekivanja.
Veseli je supertalenat, mora mnogo bolje, ja od njega ocekujem da bude medju 3 glavna igraca!


Nedostaje Dule jako, nekako nije ko pre :cry:


Al dobro sad da ne pickecem, pobedili smo :D :D:
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Svaka chast momcima na pobedi!
Jawai igrao konstantno dobr ceo mech.Lafayette je i pored silovanja imao vishe nego zapazenu rolu.Kada je on igrao odbranu na onom njihovom ludachkom play-u a i na Croatu oni nisu mogli da opepele.
Kljuchni trenutak utakmice je Oliverova ukradena lopta Planinicu i realizacija kontre,dodushe iz drugog pokushaja.
Josh jednom,bravo i svaka chast svima i Vladi posebno na evroligashkom prvencu!

BRE!
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
Bravo momci, to nam je trebalo, mnogo važna pobeda.
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.925
Reaction score
1.980
Локација
Kikinda
Zasluzena pobeda,ne toliko na kvalitet,vise na borbenost...Svaka cast momcima...Ona Lafayetova kradja je bila kljucna ... Mislim da je to prelomilo utakmicu,ali opet nije bio na nekom visokom nivou,puno solira,ali videcemo vec kad se bolje uklopi..Dzavai odlican,ostali isto ok
 

Woodchuck

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2009
Порука
2.477
Reaction score
647
Dobro je pobedili smo :D Prvo poluvreme smo se drzali zbog ofanzivnog skoka a posle smo i uspeli da pogodimo nesto spolja sto je dovoljno bilo za pobedu. Kecman fenomenalan u prvom poluvremenu a Jawai celu utakmicu :D Zver u reketu :D Lafajet je uneo preokret kada je zadlji put usao sa onom ukradenom loptom i pogodnjemom dvicom mada sut mu je opet bio smesno los i za 2 i za 3... Milosavljevic je bio isto dobar a potez utakmice je onaj ulaz Veselog roling lopta iza ledja i polaganje sto smo mi propratili sa nevericom :D Sve u svemu pobedaaaaaa ! :D
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Jeste Veseli supertalenat ali samo bez pritiska jos neku utakmicu i bice on azdaja verujte mi! NBA Kalibar. Opravdace ocekivanja. Ajmo momci ! FUCK MACCABI Sad ! Da ih podsetimo ko je BOSS !
 

grobarstvo

Guest
Mali pomak u odnosu na Zalgiris,ali daleko je ovo od dobrog.Bice puno posla za Vladu.Lafajet mnogo zuri bez potrebe,ali uklapa se polako.Trojke i dalje katastrofa.Prosle godine bacanja ove trojke.Stalno sa necim imamo problema.Ali ,nema veze.Pobedi se u zube ne gleda.Idemo dalje.Neka se pripremi Makabi.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Hoćemo mi ikada imati normalno suđenja, ustaša opušteno vuče mrežicu, a sudija ni kurcom da mrdne. Sreća sudijina pa nije Dule na klupi inače nebi on izašao živ iz Pionira.

Баш тако! Вадили су лопте из аута, и још много шта... На Лафајету ни један фаул није свиран у оним његовим продорима под кош, а било их је бар 5! Ово није ни д од домаћинског суђења са каквим се ми сусрећемо на разним гостовањима у ЕЛ!
 
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
264
Reaction score
1
Tako je bre momci,ajmo palimo masinu...pa da je razgazimo tamo nekog maja kao prosle sezone!!!
TAKO JE BRE!!!
Dzavai:respect
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top