Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Capedunum

Početnik
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
10
Reaction score
0
Локација
Uzice
Ne znam ljudi,mozda sam ja previse kritican ali meni je ovo veceras bilo ogavno..Da nije bilo fantasticnih Grobara koji su navijali za zlatnu medelju ovo vece bi bilo jedno od najlosijih u mom zivotu..Ovakvi navijaci ne zasluzuju ovako kriminalne igrace..Dzerels Kurtis je najgori tamnoputi igrac u istoriji Partizana,Lafajet je za njega Kobi..Jedina 2 igraca koja su vredna pomena su Veseli i Katic(prijatno iznenadio borbenoscu)-svi ostali jedna velika 0!!

Ova utakmica je meni licno(mislim i mnogima) pokazala da nije sve krivica Vlade Jovanovica vec da su igraci 90% krivi za sadasnju katastrofalnu igru..Ocajan posao na startu sezone su odradili Sasa i Todoric i sad se to vidi...

Jos jednom svaka cast Grobari-pokazali ste ko ste i sta ste..Zasluzujete mnogo bolji tim a ne ove salabajzere i anti-talente...Pozdrav svima...
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
opet cu ja :rasicu vrati se!!!!mnogi se nece sloziti uz svo postovanje peri kapitenu :respect mogo je ove godine da okaci patike o klin jer vidi se da polako posustaje!!!!!:confused
ps:
fali mu dule vujosevic:cry2
 

SVART_OG_HVITT

Početnik
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
184
Reaction score
14
Nisam neki strucnjak ali sam dovoljno gledao kosarku da vidim da ima suvise malo kretanja bez lopte pravovremenih blokova i izgradjena pozicija za sut, napad suvise statican, koliko smo slabiji ove godine govori podatak da covek koji je bio sprdnja prosle godine postao nas prvi centar, ono sto nedostaje je igrac kao sto je bio Rasic prosle godine onaj ko moze da odmeni plejmejkera i ubaci trojku kad treba, doveden je Klobucar kao zamena ali je decko kriminalan totalno van igre. Verovatno je ovo nas maksimum ali sa 6 igraca koliko imamo vise se i nemoze ocekivati od ovoga.
 

ВЛАДА ГВЛ

Grobarčina
Учлањен(а)
06.07.2010
Порука
2.169
Reaction score
281
Koliko je ove godine grupa izjednacena govori i to sto moze da se desi da na kraju budemo drugi u grupi ali i peti.Ne bi trebalo da se previse uzdamo sutra u Makabi ili u narednom kolu u Zalgiris jer su i jedni i drugi vec u top 16,dakle svom snagom na Kahu pa sta bude
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Meni je Jaka totalna nepoznanica, nemogu jednostavno da provalim sta se sa njim desava.
Covek je bek suter koji masi lagano oba bacanja, i to mu nije prvi put.
Ranije je dobijao podrsku iz publike i za promasaje, ali mislim da su se vecaras po prvi put culi zvizduci, ako se ne varam???
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Mislio sam da je Prokom - Himki najgora utakmica EL koju sam gledao ali ova ....
Jaoj majko , milaaaa !!! VJ sad mora da ode inache ako budemo igrali gore od ovog obaracemo negativne rekorde u EL .
Svi oni koji su prichali kako su bili zadovoljni BILO kakvom pobedom protiv Zalgirisa neka posete ZZMZ !! Pa ekipe tipa Prokoma i Zalgirisa morash da pobedish sa 20-30 razlike kuci , a ne da gledamo seriju PIJANI i GACE .
Da li josh nekome nije jasno da moramo promeniti ili igrache ili trenera . Treceg nema.
 

Marko_pfc

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2008
Порука
218
Reaction score
0
Локација
Leskovac
Svaka cast na pobjedi !
Ovaj Dzerals,kao da igra kosarku na ulici,bez imalo emocija.

Ja kad izadjem u kraju da igram basket imam vecu zelju da pobedim nego on i to u Pioniru :cry:

Svaka cast igracima nova pobeda ma kakva ona bila... Igru necu da komentarisem, blagi ocaj. Bog nas je pogledao veceras, hvala mu na tome :respect
 

dusan80

Grobarčina
Учлањен(а)
13.10.2009
Порука
1.447
Reaction score
70
Kratko i jasno,Vlado hvala i puno srece u nastavku svoje karijere.
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
Kako nas nije hteo sut... Igraci se nisu razumeli u vecini akcija.
Varda i onaj Robert Prosinecki su me nervirali za medalju.
Navijanje nije bilo onako kako umemo, bas me interesuje sta ce ETF eksperti da kazu...
Ali najbitnija je pobeda! :clap
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.115
Reaction score
32.355
Локација
vaginamandibularia
Meni je Jaka totalna nepoznanica, nemogu jednostavno da provalim sta se sa njim desava.
Covek je bek suter koji masi lagano oba bacanja, i to mu nije prvi put.
Ranije je dobijao podrsku iz publike i za promasaje, ali mislim da su se vecaras po prvi put culi zvizduci, ako se ne varam???

to se zove saboter. Hvala njemu, nek se vrati u brda iz kojih je sišo..
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Jedna rec za ovo: MLITAVO! Toliko uplaseno, toliko nepotrebnog razmisljanja, toliko grca. Nesigurni smo do bola. Klobucaru su se ruke tresle kad je promasio trojku u 3. cetvrtini, a mi smo ih sa tribine ``gurali`` vise puta. I na kraju je upalilo. Ne znam sta da kazem, svi su podbacili. Rezultat-JUNIORSKI! Za tri cetvrtine 6 faulova! Eeeeej 6! Jebes posle sto Pera kidise kad ih ostali pustaju.

Ne znam da li vredi da se jos uvek nadamo da cemo se trgnuti. Mora sve mnogo bolje.

p.s. Ruku na srce i navijanje nije bilo na nivou. Prvo poluvreme je bilo bas lose. U drugom smo izvukli koliko toliko.
 

Grob1983

Početnik
Учлањен(а)
21.10.2009
Порука
21
Reaction score
2
Ajd sad svako ko je rekao da je Dzelers ZVER neka se samobanuje na tri meseca. :) Salu na stranu, ali da nema ovakvog navijanja tesko da bi smo dobili vecinu utakmica ove sezone u Euroligi. Vrlo indijanska kosarka, tesko je gledati ovakvu nedisciplinu na parketu posle toliko godina sa Duletom. Ne zelim da komentarisem ucinak pojedinaca, niti Vladu, ali se nadam da cemo ove sezone uci u TOP 16 i biti u bodovanju za Evroligu ispred Hemofarma, a sledece sezone cemo videti na cemu smo i koliko Vlada vredi.
Teska sezona, mnogo promena u timu, zelja da se kopira Duletov sistem , a da se napravi nesto originalno, mnogo tereta na ledjima. Nadam se da ce i Vlada, a i svi u klubu ovu sezonu iskoristiti da vide sta posle NJEGA i da cemo nastaviti i dalje dominaciju na ovim prostorima. Puna podrska igracima i upravi, ipak smo veceras pobedili.
Pozdrav za sve GROBARE, a posebno za mog brata i nase drugove koji su u pritvoru.
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Evo pravo iz pionira, vruće glave, al možda je tako i najbolje, ne najpametnije, al sigurno najiskrenije. Odakle početi. Od navijača. Oni najverniji na nivou, ostatak hale potpuno mrtvilo. Ja ne znam zašto ljudi dolaze na utakmice. Samo poslednja dva minuta haos i početak utakmice, a zatim opet mrtvilo. Vodje mašu ka suprotnom delu hale pozivaju da se navija, al sporadično se po neki oglasi ili mahne rukom. Možda je loša igra i vreme uticalo na sve. Pobeda je najbitnija ali videćemo sutra, ako ovi nameste žalićemo za onih plus dvadeset i kusur protiv Žalgirisa. Igra, e to je posebna priča. Čini mi se da je najveći problem Vlade deo koji se odnosi na pedagogiju. Nije dovoljno znati nacrtati akcije nego znati dići ekipu i pojedince. Nadao sam se kad je pričao da smo loši u odbrani. da će nešto promeniti. Mi se jesmo u pojedinim trenucima u tom segmentu popravili, tu mislim na deo koji se odnosi na intenzitet koji nam je nedostajao u prethodnim porazima. Ali način branjenja tog prokletog pika je ostao isti. Non stop je neko sam na šutu jer se centri opet povlače previše unutra (ako ne računamo kasno doletanje beka sa strane).Veseli kidao kako i dolikuje dresu partizana. O kecmanu ne treba trošiti reči. Pera jeste mašio al kad njega pogledate u odbrani popizdite kada bacite pogled na neke druge igrače. Klobučar. Na početku sam ga i ja podržavao, ljutio se na Vladu, ali iako ga ne tretiraju tako on je stranac i to ne klinac kao Veseli kad je došao, pa stoga i on treba da donese neki kvalitet. I on je u totalnoj dubiozi, dal je do trenera il do njega, pitanje je ali verujem da Jaramaz ne može gore od njega, a makar je naše dete. E, a Džerels... Da zna zna. To je neminovno ali toliki strah i neodlučnost... Ali ponavljam pobeda je pobeda. Idemo dalje. Potrebna je neka šok terapija. Ako Vlada ostaje podrška, ali podhitno da se trgne iz letargije, jer i njega je teško gledati. Samo se dva ili tri puta iznervirao i šutnuo vazduh u svom maniru, a ostatak utakmice kao da se prepustio sudbini. Hajde Vlado, ako već imaš podršku prodrmaj ih malo pa da opet kidamo.
 

ZORO

Grobar
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
399
Reaction score
369
Локација
zvezdara-lion
Hvala sudijama na pobedi. Igra kao i do sad, mozda je bilo malo vise pozrtvovanja. Spoljna linija, katastrofa, bacanja uzas, igra na zonu jos uvek bezidejna. Navijanje uopste nije bilo toliko dobro, sem na momente.
Svaka cast na pobedi, mada nisam optimista za dalje(NLB).
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
to se zove saboter. Hvala njemu, nek se vrati u brda iz kojih je sišo..

I nek povede konja kojim je dosao :buhaha
Salim se, decko zauzima mesto stranca, ako bi ga ukenjalo narednih utakmica, lego bi nam ko budali samar.
Ali, ne lispsi magarce do zelene trave. Ja i dalje mislim da cemo igrati mnogo bolje za vikend protiv krke.
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Pobeda kao pobeda, najbitnija je od svega ostalog sto se desavalo tokom meca(los sut za 3, los procenat sa slobodnih bacanja itd). Ispalo je na kraju da je Gist heroj meca, sto mi je bas drago, ali ne treba da se zanemari i to da je do tada bio mozda i najgori nas igrac.
Ipak, pobedi se u zube ne gleda, narocito jednu ovakvu tesku i sa kosem u poslednjoj sekundi, a narocito ne treba bas da mracimo po realizatora tog kosa(Gist u ovom slucaju). Sto se ostalih igraca tice: Veseli KONACNO je proradio, definitivno njegova prva prava i najbolja partija ove sezone:clap; Katic takodje dobar, narocito na pocetku, kasnije je silovao neke suteve, ali ipak ima najveci indeks kod nas sto zasluzuje pohvalu; Kecman standard, kazem "standard" posto on u proseku pogadja tu negde oko 8-12 koseva, a narocito svaka mu cast za onu trojku(sto su sudile dosudile kao dvojku) izvan balansa na kraju napada kad se lomio rezultat na kraju; Lucic i tamo i vamo; ostali: Dzavai, Milosavljevic, Klobucar, Jerrels su me mnogo razocarali, ali mnogo. Sada ova pobeda najverovatnije nama obezbeduje top16, pa nek se spreme ova cetvorica dobro za pretstojeca iskusenja.

SVAKA CAST MOMCI NA POBEDU, NAROCITO NA OVAKVU U ZADNJEM SEKUNDU MECA!!!:šal
IDEMO DALJE(u TOP16)!!!:napred Partizan
Edit 1: Sudije im jebem sve zivo i divo!? Narocito onog naseg "ljubimca" iz proslogodisnjeg Final 4, ono zabarsko govno fakini!?:kur
Edit 2: Dali se Pera kapiten teze povredio ili je samo laksa povreda?
 
Последња измена:

kOLE

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2008
Порука
1.629
Reaction score
15
Локација
crno-beli svet...
Ako je ovo što mi igramo košarka onda...
Mislim da je Vlada glavni krivac za ovakvu "igru". Da se razumemo, svo forsiranje od strane stranaca=crnaca, očajan nivo samopouzdanja igrača i ubijanje naših šutera, uz konstantnu rotaciju igrača (uglavnom uz zaboravljenja na klupi nekog ko pokazuje "pozitivne emicije"...tipa Lučić večeras) ide Vladi "na leđa"! Uz još jednu konstataciju da imamo najgori centarski par u poslednjih x-godina...tu Vlada nije kriv, bar u onom delu da teško može nešto da ih nauči kad igrači ne pokazuju bar onu osnovnu košarkašku inteligenciju...a ko ih je doveo i aminovao to, e za to već ima odgovornost...

Nažalost, mislim da ćemo se baš mnogo mučiti ove sezone.
Uglavnom volim da gledam samo nas, ali se nadam da će Asvel dobiti Hilari i da će neko kupiti Mačvana i tako nama bar malo olakšati sezonu...jer na kraju ne očekujem da uprava uradi nešto povodom Vlade, a nadam se da nećemo doći baš u neku tako delikatnu situaciju da moramo da ga menjamo sa tribina...
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.418
Reaction score
7.649
Локација
E-WEST
Pobeda jeste! Nada u bolje sutra? Nikako.

Katastrofalna igra protiv fenjerasa u onakvoj vreloj atmosferi. Jad i beda, bas tako....
 

idio hroma

Izopačena Partizanština
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.838
Reaction score
608
U hali Pionir je meren i nivo buke tokom čitave utakmice. Najviši pik je bio 113,8 decibela, a u poslednjim minutima utakmice buka je bila konstantna i nije se spuštala ispod 100 db. Detaljniji izveštaj će biti objavljen sutra.

http://www.kkpartizan.rs/sr/vest.php?id=718
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top