Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Evroliga 2012/13

Статус
Затворена за писање одговора.

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
@Maestro
"Konjina od tries leta" je sintagma u funkciji pesničke metafore...Umetnik (u ovom kejsu-ja) može da prikaže iskrivljenu sliku dogaćaja ili činjenica, ako time postiže željeni umetnički dojam.
Nemoj da se ljutiš burazeru, on je prošao sito i rešeto za ovu našu omladinu. Od kada smo ga najurili onomad kad dođe Zeka- Peka, nekako ga svake godine guzimo u raznim dresovima i to traje, traje, traje, toliko traje da sam već pomislio da je skrcao tri banke...
Inače, za jedno dva meseca Musli će da bude mnogo bolji centar od Samardžijskog...
Opušteno bre ljudi, guzimo Nemce, Turke, ove Baltike i još plus jednu ili dve pobede (Katalonci kući, Nemci na strani)...Baltike ćemo naguzimo 15-ak razlike...
Oni preko 3 pobede ne mogu da dobace nikako...
Ja sam potpuno spokojan, čekam početak top 16 i ozbiljne takmice, pa tek onda da se nerviram...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ne mogu da vam obećam ovog sekunda, ali je posle večerašnje utakmice prilično izvesno da se opraštamo od Gordona (i on od nas), a vrlo verovatno istovremeno i od Tomasa (i on od nas). Oni nisu igrači za nas. Jedino kod ovog "istovremeno" (za Tomasa) ima mali znak pitanja, mada čujem da je konkretno rešenje nađeno i za pleja.
...Ситуација је била далеко од малтене сигурне. Дуле је скоро објаснио ситуацију у ПГ, најружнији напад у кошарци када шутираш преко више играча, најлепши када играч шутира кад је сам...
Hajde blago meni pogledaj ti fino tu situaciju još jednom..."sin Dragan" je prošao svog igrača (ustvari ovaj je sam ispao, izleteo napred), imao je otvoren put ka košu, čak je i krenuo i onda se usrao JEDNOG njihovog koji mu je prilazio s desna...rival je u bonusu, "sin Dragan" ima inače dobar i "jak" ulaz, tu se ide na koš, nema tu šta da se baca lopta napolje...mi smo u tom momentu išli da umanjimo poraz, ne da silovanom trojkom jurimo produžetak ili pobedu...ništa Bogdanović spolja (beše on?) nije bio kod šuta "slobodniji" nego sin Dragan pre toga kod ulaza...
Je-Ne-A, od nervoze sam zaboravio sta bi taj poslednji napad, mislim da sam u trenutku toliko popizdeo da mi se izbrisala memorija. I ne mozda samo zato sto je Milosavljevic dodao ili sta vec, vec zato sto tu loptu nismo drzali DO POSLEDNjE JEBENE SEKUNDE!...
Bold: Da, to naravno generalno važi, ali ne i u ovoj situaciji jer je sin Dragan imao OTVOREN PUT KA KOŠU! To se ukazalo iznenada, protivnik je sam ispao i tu se ide na koš! Pa ako baš hoćeš onda posle možeš odmah da fauliraš igrača i da posle bacanja imaš 7-8 sekundi za još jedan napad (ako ne želiš do kraja da braniš potencijalnih "-6"). Niko i ništa na ovom svetu me neće ubediti da se na "-8" i u onakvoj situaciji ne ide na koš...niko i ništa...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Torija Tomasa oterati iz Partizana.Moram da upotrebim ovaj izraz...covek vezu sa kosarkom nema.Izgbili smo jer nemamo 2.pleja.Vise sam da dovedu jos jednog pleja nego zamenu za Gordona.Bolje i Djekic da igra to...nama fali plej jer cim Vesterman izadje igra pada
 

PAOK-Partizan

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
7.127
Reaction score
338
Штета јако лоше одиграна утакмица , потпуно беспотребна техничка дулета , на крају можемо бити задовољни да нас нису разбили. Велики жал остаје што нисмо добили били цска сада сам заиста забринут за пролаз у топ16 :(
 

boksa

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
3.421
Reaction score
813
Jbte zivot, da cu u jednom danu biti zadovoljniji sa FK nego KK, to nisam verovao da je moguce...mada sve je meni ocekivano od ovih momaka, nista ne zameram, nerviram se koliko mi je odvratan ovaj Lijetvus.


Menadzera koji nam je uvalio Tomasa proterati iz naseg vidokruga 30km! na stranu povreda.
 

markovic

Grobarčina
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
1.780
Reaction score
22
Ne mogu da vam obećam ovog sekunda, ali je posle večerašnje utakmice prilično izvesno da se opraštamo od Gordona (i on od nas), a vrlo verovatno istovremeno i od Tomasa (i on od nas). Oni nisu igrači za nas. Jedino kod ovog "istovremeno" (za Tomasa) ima mali znak pitanja, mada čujem da je konkretno rešenje nađeno i za pleja.

Konacno... Ko nam je preporucio Tomasa zavuk'o nam ga ja najstrasnije... Za Gordona razumem, koledz kosarkas, mlad, ima mnogo prostora za napredak pa se nikad ne zna, ali Tomas je daleko od ozbiljne kosarke... Vujanic da je usao, onako sa jednom zdravom nogom, odigrao bi bolje.
Verujem da sad znamo kakva nam cetvorka treba, a sto se tice pleja bilo ko ko zna da prevede loptu, ubode nesto spolja i odigra solidnu odbranu ce zavrsiti posao, takvih makar ima na kilo..
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Preterujete sa Tomasom, čovek je izašao iz povrede, polako.
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kecmane, jel si i ovo za Tomasa reko u pesnickom stilu? :)
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M
uvreda je nazvati igraca koji zaustavlja dribling na 1m od centra terena plejmejkerom.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Nisam, nisu Veseli Hercegovci neka ekipa i nije isto Evroliga i Gumaliga, ali mene njegova igra protiv njih donekle hrabri da bi on mogao da bude korektan rezervni plej...Posle se povredio, igrao povređen u Turskoj, sada tek nastavlja...Dulence zna šta treba, ali mislim da je dobro sačekati sa njim da prođe Bamberg kući...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.756
Reaction score
55.285
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Hajde blago meni pogledaj ti fino tu situaciju još jednom..."sin Dragan" je prošao svog igrača (ustvari ovaj je sam ispao, izleteo napred), imao je otvoren put ka košu, čak je i krenuo i onda se usrao JEDNOG njihovog koji mu je prilazio s desna...rival je u bonusu, "sin Dragan" ima inače dobar i "jak" ulaz, tu se ide na koš, nema tu šta da se baca lopta napolje...mi smo u tom momentu išli da umanjimo poraz, ne da silovanom trojkom jurimo produžetak ili pobedu...ništa Bogdanović spolja (beše on?) nije bio kod šuta "slobodniji" nego sin Dragan pre toga kod ulaza...

Bold: Da, to naravno generalno važi, ali ne i u ovoj situaciji jer je sin Dragan imao OTVOREN PUT KA KOŠU! To se ukazalo iznenada, protivnik je sam ispao i tu se ide na koš! Pa ako baš hoćeš onda posle možeš odmah da fauliraš igrača i da posle bacanja imaš 7-8 sekundi za još jedan napad (ako ne želiš do kraja da braniš potencijalnih "-6"). Niko i ništa na ovom svetu me neće ubediti da se na "-8" i u onakvoj situaciji ne ide na koš...niko i ništa...
Милосав баш и нема добар улаз, јак је при завршници али улаз му и није баш јача страна.
Отворен пут не значи ништа када противников унутрашњи играч има довољно покретљивости да стигне да се постави. А о томе сам и прошле године причао да Милосав има слабост да при улазу зацрта ситуацију и ако се нешто промени он губи лопту, то је грешка тренера у млађим категоријама.
Очигледно да му је указано на то и избегава такве ситуације поготово у ситуацијама са високим улогом.
Да је Богдан био на његовом месту рецимо, било би логично да крене до краја.
Невезано за то, понајбољи вечерас.
Што се тиче Томаса, јако лоше се сналази, и боде очи његова импотенција, ја и нисам за неку звер која ће пуно минута на тој позицији узимати, али очекујем да не падне темпо када је тај играч у игри.
Ледени
Недовић је руку на срце много бољи одбрамбени играч, са много бољим физикалијама.
Недовић је очајан у тимској одбрани а не у индивидуалној.
Ја се слажем да Анђушић може да одигра неку специјалку, могао би и да помогне својим шутем, али једноставно за разлику од прошле сезоне када нико није могао базен да погоди, његов квалитет (шут) није толико изражен јер имамо још доста играча са солидним шутем, уз то није неки посебан таленат да падам у очај што не игра.
 
Последња измена:

Peksijan

Banned
Учлањен(а)
30.09.2012
Порука
3.391
Reaction score
366
Локација
bora bora
Poraz, koji kao sto rece Dule, nije nenadoknadiv. Glup osecaj, kao posle fudbala, kada znas da si mogao a nisi to uradio. Za razliku od fudbalera, kosarkasi su odigrali lose. Nakon dobrog pocetka, druga licna Lea i na kraju cetvrtine apsolutno nepotrebna tehnicka Duletu, odveli su mec u drugom smeru. Celu utakmicu ti se cini da si nadomak preokreta i da mozes, a ustvari je bilo nedostizno.
Mi svakako od ovoga mozemo mnogo bolje i svi ovi porazi, narocito ako su nadoknadivi, su velika skola za ovaj sastav koji ce tek svima pokazati sta moze.
Iako nisam pobornik menjanja igraca u hodu, dolazak novog pleja predstavlja imperativ. Jer, kao sto neko rece, Gordon je zamenljiv koliko-toliko za razliku od Lda, kojeg Tomas ne moze da zameni.
Ovo je sezona u kojoj ce razlika u igri u Pioniru spram gostovanja biti najveca, barem tako ja mislim. Za podvige preko smo jos zeleni, mada su mnoge generacije pre ove imale slicne bilanse na strani. Dakle, domaci teren mora da se odbrani i bice sve ok.. Jos ako stigne pojacanje, ili dva..
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Sta reci tek ovde?Izgubili smo od ekipe u kojoj igra Samardziski,Neodvic i neki Radosevic.....

Nije mi jasna tehnicka Vujosevica,a ono pred kraj cetvrtine je klasican nas mentalitet.

Jezuitski akademac Tori Tomas neka kupi prnje i leti,covek ima losiji ulaz od prosecnog coveka sa ulice.Ono je presmesno,on covek digne fintom suta igraca i ne moze da ga zaobidje.

Sve u svemu klasican nas poraz na strani,sami sebe pobedili,uz kukavicku igru.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
razocaran sam ovakvim porazom

litvanci su bili mnogo losi,ali mi jednostavno nismo umeli da iskoristimo to.
velika steta jer bi ovom pobedom maltene vec bili u top 16.
gordon i tomas se MORAJU menjati,ovo je blagi uzas sta njih 2 pokazuju na parketu.uopste mi nije jasno kako je Tomas imao onakve statse u Rusiji ...
ukoliko pogodimo sa "4" i nekim solidnim bekom mozemo da izvucemo top 16 a onda je svasta moguce,siguran sam u to.
opet se ista situacija desva kao na mecu sa CSKA gde Leo katastrofalno igra finis meca,prvenstveno zbog umora i nemanja zamene.

DV takodje sto pre mora da resi situaciju sa Andjusicem.slazme se da ne igra odbranu i da se u KKP odbranom "dobijaju" opcije u napadu ali jednostavno on je takav igrac da moze da preokrene mec sutem,i da bude koristan pa makar i sa ovakvom odbranom.

Musli mi je totalno nejasan sa onim mlakim zavrsavanje ispod kosa.on mora da "unosi" sve kad je ispod a ne onako mlako da dize gore i promasuje zicere.

i sudije su nas u par navrata lepo isekle,ali su utakmicu ipak odlucile izgubljene lopte i promasena slobodna bacanja.nas trademark.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.738
Reaction score
12.785
Локација
Nedodjija
Odlicno krenuli, lose zavrsili.. crni niz se nastavlja.. :x

Tomas i Gordon def nisu za ovaj tim, kao i Andjusic trenutno.. ja nisam u zivotu video igraca koji pravi smesnije greske od Gordona.. Slavkan je za njega zlato..
Sledeca je u Barseloni, posle nje dolazi ono pravo.. :D
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Kad pomenu Slavkana, mene je u napadu na njega jako podsecao Gagic danas. Neki elementi anti-kosarke su bili jako primetni...ukljucuji i jedini kos iz igre koji je dao.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Ајмо сад један круг пљувања по свим живима, до следеће победе...
 

VJ@NS

Grobarčina
Учлањен(а)
06.11.2007
Порука
4.107
Reaction score
1.486
Локација
Topèidera lepša strana
Evo ga još jedan sa osećajem. :D

Liži! :D
Lijetuvos Ritas: 43,9% za dva (18/41), 35,7% za tri (5/14), 41,8% ukupno iz igre (23/55)
Janis Blums: 0% za dva (0/5), 66,7% za tri (2/3), 25% ukupno iz igre (2/8)
Toliko.

Када сам писао, двоумио сам се између 100% и 70%, ипак сам написао 70% да би ти после било лакше. :buhaha

Катастрофалан меч, једини позитиван део меча, прекинуо је тренер маестралном техничком. Ипак, није баш на месту кривити га. 9 скокова мање, 9 промашених бацања није имао он него играчи, што је било довољно катастофалном ритасу да нерачунајући она три џиберска коша буде на невероватном али истинитом егалу са нама. Забрињавајуће је да ми нисмо после тога спојили 1 јебени минут у обе фазе на задовољавајућем нивоу. Ваљда један од оних дана као против цибоне, да се игра 5 дана, курчина си и не можеш да промениш ништа...

Драганче и Луче солидни, Богдан само у одбрани и то је све. Ове параплегичаре морамо и можемо добити у пиониру са 10+. Са бамбергом и бешикташем тражити пролаз.
 

ynn93

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
415
Reaction score
283
Локација
Zemun
kolko god bio dobar trener danas je vala preterao opet tehnicka? opet! ja stavrno ne mogu da shvatim da je neko toliko tvrdoglav da ne moze da shvati neke stvari, pa sta ako nije aut (a nije) to ne znaci da treba da popijash tehnicku za to,sramota pre svega za nekog ko stalno prica treba nam pomoc ovo ono, pa pomozi nam tako sto neces skakati vise na odluke koje su donesene ( sad ce svi kao nemoj duleta ovo ono, on se bori protiv bagre) ma pun mi je kurac tog ponashanja,kolko je fenomenalan trener tako se srozao sa ovim pljuvachinama da ne mogu da vam opishem...
 

zorz

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2008
Порука
2.234
Reaction score
38
Ајмо сад један круг пљувања по свим живима, до следеће победе...

Ne pljujem nikog vec komentarisem stvari. Ja od kada je zaigrao u dresu KK-a Torija Tomasa ne mogu da gledam u dresu Partizana.Odavno losijeg igraca nismo imali od njega.Gordon je pogubljen takodje ali kod njega se i vidi po neki kosarkaski potez.Zezne stvar svaki igrac kod nas pa ljudski je gresiti ali ne treba biti slep pa videti sta nam je Tomas dao od pocetka sezone.Sta on razigrava?Koga je on razigrao?Cim predje centar staje sa driblingom i sta onda...kada prodje ka kosu baca neko kamenje s ramena...ne znam kako da nazovem ono...porazom nisam razocaran iako smo izgubili od objektivno jako lose ekipe ali sam razocaran Tomasom jer takav igrac nosi dres KK Partizan.Kecman kaze povreda...i Lucic izadje iz povrede ali se kod momka po igri,po kretnji na parketu vidi da je kosarkas...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top