Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Trofejna sezona je iza nas, a za predstojeću otvaramo i novu temu, kako je već red i običaj. Ovo je mesto gde možete diskutovati o opštim dešavanjima vezanim za FK Partizan, znači o svemu onome što nije direktno vezano za same utakmice i prelazni rok.

Bez "nabijanja" postova i pisanja gluposti, posebno se odnosi na novajlije. Ako imate nešto smisleno da kažete, izvolite.
 

Ludwig

Grobarčina
Учлањен(а)
11.12.2010
Порука
1.964
Reaction score
907
Локација
.
Crno-beli pogon na okupu od ponedeljka


Odmor koji su ’uzeli’ fudbaleri Partizana posle više nego uspešne sezone već ’curi’ polako, pošto će se već u ponedeljka 13.juna okupiti u svom sportskom centru, kako bi počeli pripreme za novu sezonu. Odmor je trajao samo 2 nedelje i to je, nažalost, sudbina uspešnih.
Prvih 10 dana priprema biće obavljeno u Zemunelu, a već 23. juna sledi odlazak u Sloveniju na drugi deo priprema. Destinacija – Maribor, tačnije Pohorje i hotel Arena.
Na Pohorju se ostaje do 3. jula, kada sledi povratak u Beograd, a već 12. ili 13. jula počinju kvalifikacije za Ligu šampiona prvom utakmicom protiv protivnika koji će biti poznat posle žreba u Nionu 20. juna 2011. godine.
U Sloveniji će Partizan odigrati i nekoliko trening mečeva, a danas je tačno utvrđen raspored odigravanja i protivnici:
- 23.6.2011. Partizan – Olimpija iz Ljubljane
Meč će biti odigran povodom proslave 100 godina od osnivanja poznatog ljubljanskog kluba i Partizan je pozvan da uveliča tu proslavu. Utakmica će se igrati na novom stadionu Olimpije u Stožicama kapaciteta 16.038 mesta. Stadion je otvoren u avgustu 2010. godine i vlasništvo je grada Ljubljane, a pored njega je i hala Stožice u kojoj igraju košarkaši Olimpije. U pomenutoj hali je odigran i poslednji final 4 NLB lige u košarci.


- 25.6.2011. Partizan – Maribor na stadionu Ljudski vrt, a Mariborčani tom prilikom slave svoj 50-ti rođendan…

- 29.6.2011. Partizan – Rozenborg iz Trondhajma na stadionu Mure u Murskoj Soboti.
Gosti iz Norveške stižu specijalnim čarter letom samo da bi odigrali ovaj sparing meč sa crno-belima…

- 2.7.2011. Partizan – Arsenal iz Kijeva
Meč će biti odigran na nekom od stadiona u Mariboru.

To je ujedno i poslednji predviđen meč na pripremama u Sloveniji, a 3. jula ekipa se vraća u Beograd i kao generalku pred početak kvalifikacija za Ligu šampiona odigraće utakmicu sa makedonskim vicešampionom, ekipom Metalurga iz Skoplja.
Zvanicni sajt FK Partizan
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.373
Reaction score
3.916
Локација
NBG
- 23.6.2011. Partizan – Olimpija iz Ljubljane
Meč će biti odigran povodom proslave 100 godina od osnivanja poznatog ljubljanskog kluba i Partizan je pozvan da uveliča tu proslavu. Utakmica će se igrati na novom stadionu Olimpije u Stožicama kapaciteta 16.038 mesta. Stadion je otvoren u avgustu 2010. godine i vlasništvo je grada Ljubljane, a pored njega je i hala Stožice u kojoj igraju košarkaši Olimpije. U pomenutoj hali je odigran i poslednji final 4 NLB lige u košarci.

Ceo kompleks je odlican iako jos nije potpuno gotov.
Stadion bombona.
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Sasvim pristojni protivnici, bas dobri za pripreme. To sto ce prve deve utakmice biti odigrane u svecanoj atmosferi i u fudbalskom ambijentu je jos dodatan plus.

Da li je pripremanje u Sloveniji finansijski polvoljnije nego recimo u Austriji ili na slicnim destinacijama? Deluje kao da su uslovi za rad odlicni, pa jos ako se uzme da je i put raltivno kratak ovo moze da bude bas pun pogodak.

Masa naroda tamo gaji ozbiljne simpatije prema Partizanu, tako da sve to moze da bude visestruko korisno!
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Posto sam iz Ljubljane, mogu da vam kazem da nas ima ovde lep broj grobara. I bas mi je drago da ce Partizan da odigra cak 3 ozbiljnije provere u Sloveniji, lepa prilika za sve nas odavde, da pozdravimo svoje miljenike u sto vecem broju.

Ja bih rekao, da je odrzavanje priprema povoljnije u Sloveniji, ali nisam siguran koliko povoljnije. Samo kad covek pocne sa smestajem, zauzimanjem terena, pa do ostalih usluga koje su potrebne za kvalitetne pripreme, sve to je za neku nijansu jeftinije ovde. Ja se nadam, da se poklopi, posto i nije neki veci stres za tim sto se putovanja i cimanja tice, pa da i ubuduce obavljaju pripreme u Sloveniji. Na moje zadovoljstvo naravno :) Jos kad bi marketing kluba sredio da se uoci utakmice u LJ prodaju neki originali iz Partizan shopa (recimo novi dres :D ) to bi bilo supericka. Da se pazari nesto..

Raduje me, da su oba slovenska kluba u usponu, znaci i Maribor i Olimpija imaju pojedince, koji igraju kvalitetan i brz fudbal, a kao timovi su bas dobri sparing partneri. Uz dobre uslove za fudbal, videcemo u kakvom stanju smo. A bombonica za kraj jos Rozenborg, znaci dojaja :) Pogotovo sto verovali ili ne, Partizan u regionu Prekmurje, gde se nalazi Murska Sobota ima dosta simpatizera naseg kluba, iako ti simpatizeru nisu rodom iz Srbije, kao sto smo mi. Zato sam uvek gotivio taj kraj :) Nadam se da ce se ispostaviti tako.

Sto se meca u Ljubljani tice, nadam se da ce publika doprineti svecanosti trenutka i naravno da ispostuje Partizan, kao veliki klub. Ali se pomalo i bojim, posto je publika ovde probirljiva, a i uprava Olimpije je pomalo sugava, pa nabija zesce cene karata za atraktvnije protivnike (samo za primer, ulaz na mec sa mariborom je bio 15€ sta je sa obzirom na stanje slovenacke lige smesno) i zato dosta ljudi i ne zeli da ide. Ali nadam se da ce se bar nasih grobara naci par hiljada, pa da se spremi atmosfera koja dolikuje ;) Stadion je bombonica nema sta, malo je ofulan (ima konstrukcijskih gresaka, ali za koga je dobar je :D ).
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.908
Локација
Kobasicarija "Venac".
arsenal iz kijeva? ko su, odakle su?

ovo sa pripremama izgleda odlicno. lokacija, izbor protivnika i tajming su perfecto:clap. jos samo da vidimo kako cemo biti popunjeni kao tim.
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.309
Reaction score
3.908
Локација
Kobasicarija "Venac".
dilema:
a. kijevo-selo u okolini beograda
b. glavni grad otcepljene ruske republike.

edit: evo, bio sam vredan. rec je o ukrajinskom klubu, sedmoplasirani u sezoni. zvuci pristojno.
jbg, imao sam dilemu...london, tivat, pa sad kijev. Bog zna koliko ih ima.
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Arsenal prosle godine bio deveti u prvenstvu Ukrajine, igrali polufinale kupa.

Olimpija cetvrta u slovenackom prvenstvu, cetvrtfinale kupa.

Maribor sampion, finalista kupa.

Rozenborg prvak Norveske i polufinalista kupa. Trenutno su 12. na tabeli posle osam kola.

Metalurg vicesampion Makedonije i pobednik kupa.

Protivnici po meri.
 

born2shine

Fin neki dečko
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
2.875
Reaction score
211
Локација
:-)
Ima li kakvih informacija u vezi utakmice protiv AC Milana?

Ja mislim da bi idealan termin bio 10. avgust.

Revanš mečevi 3. kola kvalifikacija za LŠ se igraju 2./3. avgusta,
a prvi mečevi playoffa za ulazak u LŠ 16./17. avgusta.

Dakle, 10. avgust bi se "ubio" za taj spektakl.
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
znaci opet na kupanje a ne na pripreme.. mi posle svih priprema izgledamo inferiorno na terenu, posebno posle kurcobolje po belom arapskom svetu.. samo nas je dragi bog pogledao prosle godine kad su nas belgijanci nabili u mrezu zadnjih pola sata, to nije bilo zdravo za gledati, posebno ne na tribinama..

s obzirom na kolicinu slika sa bazena i cekeranja po terenu nista me ne cudi.. puna su im usta reorganizacije, a one osnovne stvari koje se daju sa malo vise ozbiljnosti srediti nismo u stanju da promenimo.. ostaje nada, da ce nagodinu malo poraditi na tome i da ce koji klinac da zameni ove matorce.. pa kakav je god na pripremama, lakse ce pretrcati 90 minuta..

moreira je bio masina, sto je se dalo videti i na slikama, zato je i trcao kao navijen, ali taj covek je prosao x-priprema po zapadnoj evropi, pa mu zato i nije bilo tesko biti najagilniji pored nasih domacih kurcoboljaca..
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
Ma pripreme su ok, i ne bi trebalo kupkanje po bazencicima da toliko utice na to kako izgledamo na utakmici. Nego jedna stvar koje mi nemamo ili bolje receno na kojoj se ne radi dovoljno je fizicka sprema. Tu smo po mome tanki, i to nas dosta i sputava u evropi.

Jednog her Flicka, da ih malo pripremi fizicki, pa cete videti kako ce da izgledaju na terenu. 65-i minut meca sa bayernom a nasi igraci ni kap znoja na celu :D
 

BanePFC

Grobarčina
Учлањен(а)
05.01.2007
Порука
1.769
Reaction score
295
Локација
. I .
Maribor je bio u malom padu forme pred kraj prvenstva a olimpija je derala sve redom i da nije bio kraj prvenstva ko zna sta bi se sve izdesavalo.
Tako da su stvarno protivnici ok, bice atraktivna i zanimljiva utakmica jer ipak im u goste dolazi Partizan.

A za nas Grobare u SLO, jos jedna prilika da se dokazemo u najboljem svetlu!
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
JTB, a jel ta tekma sigurna? tj. da je vec sve ugovoreno, da ce se sigurno igrati? izvinjavam se ako je vec mozda bilo reci o tome, ako je bilo ja onda nisam pratio...

Srecno momcima u predstojecoj sezoni, mi smo uz njih kakav god tim da sklope..
 

nimante

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2010
Порука
2.337
Reaction score
3.302
Локација
Istok O
Bilo bi lepo da se utakmica protiv Metalurga (nije mi jasno da li je 3. jula povratak sa priprema ili se tog dana igra utakmica) dozvoli slobodan ulaz i uprilici oprostaj od aktivnog igranja fudbala za naseg Mladena Krstajica. Naravno da bi bilo bolje da se to dogodi na utakmici sa Milanom ili nekim od njegovih bivsih klubova iz Nemacke, ali i poslednja provera pred pocetak kvalifikacija bi bila dobra prilika ako nema bolje.
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
@ najlav

ti si ustvari ponovio moj post.. niko nekaze da je kupanje na bazenu stetno po fizicku spremu.. poenta je u tome da ces na nasim pripremama 90 % slika videti sa bazena ili na travi kako se vise zajebavaju nego sto treniraju.. neces naci 5 % slika iz teretane ili sa terena kako im se cedi voda niz telo i to u po leta.. cim vidim kupanje i smeskanje po terenu znam da su i ove pripreme bacili niz vc solju.. ove godine dodaj na to da ce pola ekipe biti izmenjeno i da ce neki dolaziti pola sata pred utakmice koje nam znace za citavu sezonu..
 

NajLav

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
405
Reaction score
1
Локација
Ispod tribine...
pa ima tu i istine, ali ne bi bas rekao da su pripreme nasih fudbalera opet toliko lose. Svakako da je za medije vrednije da ih slikaju u nekim relaksacijskim pozama, ali ne bi rekao da se bas nista ne radi iliti malo radi ;)

ja sam siguran da SS fura dobru takticku i tehnicku pripremu igraca, ali ja mislim da nama fali (sto se pojacanja tice) jedan ozbiljan i pre svega opasan kondicioni trener. Razumem ja kad je Sale umoran sredinom drugog poluvremena, ali ne razumem da su ovi mladi igraci toliko ispucali do 60tog minuta.. To se odnosi pre svega na ozbiljnije tj. evropske utakmice. Ali eto recimo da se slazemo oko ovoga za fizicku spremu ;)
 

Svajcarac

Banned
Учлањен(а)
04.06.2011
Порука
208
Reaction score
2
Локација
Chur
cigani kad su doveli onog zemana krenuli su u bojkot, nije im se trcalo.. naviku je jako tesko zajebati, posebno ako vecina ima tu losu naviku.. isto sto crnca nemozes naterati da radi, nemozes ni srbina da trci 90 minuta, a svabu opet mozes.. nas CR7 je jos nabacio sebi pupak posle izleta u arapske emriate zimus.. meni dovoljno da znam koliko tu ima strogoce i reda kad je se prica o fizickoj spremi.. taj fudbal sto mi igramo je odavno prevazidjen, nista bez 2-3 crnca koji ce da trce za ove koji misle na terenu, zato mi se sere od toletove uredbe..
 

Bokkie

Grobarčina
Учлањен(а)
10.12.2006
Порука
1.564
Reaction score
13
А Дортмунд, Фиорентина, Бока и остали великани европског и светског фудбала?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top