Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

FK ĐurGarden 2011/12

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Ma šta je još čudno posle Tumbe uz derventskog kurtona, Save uz rošavu matoru drtinu...ništa više nije čudno...za povraćanje je sve to...vraćajmo se temi...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.809
Локација
Žrnov
Jbg, ja se sve nešto tešim da su to neke naznake da je ovaj odsvirao svoje... rekoh već, 'ajd i Vermezović da se prodao, i TUmba, ali MOCA?!!!!

Nada poslednja umire :wink:
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.809
Локација
Žrnov
Ma ok je to da su pominjani, da su dolazili na stadion, sve je to OK ...ali sa mutavim u ISTOM avionu .... sunce ti poljubim, kakav je to sex-interes u pitanju... i čiji...
 

lamin

Početnik
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
90
Reaction score
1
Ja nekako mislim da ako dodje do smjene Vermeza ili Tumbe,ili pak obojice,Djuric potpisuje svoj odlazak,jer nijedan tandem sportskog sektora za vrijeme Djurica nije imao ovoliku podrsku bivsih igraca.
 

Двоглави

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2011
Порука
4.102
Reaction score
679
Локација
ovde, nazalost
lamine, legendo...
poceo obucina, stefan nastavio, a predstavnik crne gore&brda ce me dokusuriti
sad molim te napisi da je sve ovo sala
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Ovo saletanje Petrića, Tomića... Potom Vermezovo, Tumbino i Mocino "da" dolasku u klub mi sve više miriši na to da su bivši igrači i legende koje su bile prozivani odlučili da prate Đurića i kompaniju u stopu i da im ne daju disati, krasti pare i raditi sumnjive stvari u klubu.

Naravno, uz ovo se može svrstati i angažman Save u FSS.
 

-Joco-

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2009
Порука
6.787
Reaction score
164
Локација
Iz Majemija.
Ја сам се одавно помирио са тим да ће Ђурић отићи само у случају болести или смрти, капирам да би га то одвојило од фотеље, а онда очекујем да неко нормалан преузме Партизан.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.428
Reaction score
40.809
Локација
Žrnov
Zagrevanje za lov na milione

Kakav tekst :clap:

Ono što je bitno, a nekako ne i istaknuto u tekstu, a što je najveće njesra u svemu....

...Predsednik Dragan Đurić dobio je dug, žestok i vrlo prljav “rat“ s klupskom opozicijom i spoljnim “neprijateljima“....

..Mnogo pre (jedinog) poraza od ruske Lokomotive, u prvoj postavi “već viđeni“ bili su jedino golman Vladimir Stojković, kapiten Saša Ilić i buduća nada Čelsija Lazar Marković....Dečkić prodat menadžerskoj agenciji Grantovog zastupnika Pinija Zahavija i(li) londonskim Plavcima....

...Biće, takođe, zanimljivo videti koliko dugo i uspešno će se međusobno trpeti i praviti kompromise tako dominatne ličnosti iz sportskog sektora i vrhuške. Baš kao i ponašanje navijača, među kojima je opstala striktna podela na pristalice i protivnike Đurićeve vlasti. One između interesuju samo šesta titula plasmana i uspesi u Evropi....

I naravno da je oplela po Grantu :wink:

... U vreme odličnog samoreklamera, ali površnog Granta treninzi su neretko pomerani, odlagani ili prekompovani na dan njihovog održavanja, a kod Vermezovića su tačni i isplanirani do najsitnijeg detalja. ...
...Nema više zabušavanja, međusobnih prozivki i ružnih reči. Ograničene su neke lične slobode u slobodno vreme, uvedena su ograničenja i kontrola u komunikaciji s medijima....

Dobro da mi uzesmo onu titulu prošle godine... i da se rešismo onog magarca...

Sad, šta nam BOg da, pošto izgleda samo on može da nam još pomogne...
 

Optimus

Grobarčina
Учлањен(а)
28.10.2009
Порука
1.017
Reaction score
36
Локација
U kesi Miše Tumbasa
kako odvratna slika :puke
adc_partmal_tre_922.jpg
 

Stinger

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
4.051
Reaction score
4.737
Локација
Nomad
Mora da je Nađ krenuo da izuva patike čim su ovi okrenuli glavu i napravili ovakve face :D.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.972
Reaction score
25.967
Локација
ante portas
Nema nama napretka dok se u FK Partizan ne definiše vlasništvo . Pogledajte molim vas koliko je trutova krenulo na ovu turističku avanturu na Maltu . Sve to mora neko da plati . Sve mi ovo deluje kao u Tesnoj koži - Ko plaća ? Sve na račun preduzeća /Partizana/ . Što reče Šojić u kultnoj seriji "Pa ne slusam ja to zbog sebe ja to zbog preduzeca slusam ." Svi bi da se ogrebu i da podmire svoje pojedinačne interese . Udri po računu Partizana . Najodvratniji mi je Rasa Babić odvratniji mi je nekako i od Djurića .
 

bojanp13

Početnik
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
180
Reaction score
5
Ko placa?, pa klub naravno,cenim da ce se javiti dusebriznici iz kluba koji ce reci kako carter kosta isto, bilo 30 ili 130 ljudi..., da, ali nije isto 3k ili 10k eura dnevno za smestaj, stoko lopovska. Mi smo bre bogatiji od Mancestera. 100 ljudi na tekmu sa Valetom, krv ti jebem, pa nije ni cudo da nam je u slucaju ulaska u bilo koje Evropsko takmicenje budzet 20M+.
 

Sajla

Grobar
Учлањен(а)
08.07.2010
Порука
440
Reaction score
6
Ko kaže da svima plaća klub smeštaj? Možda su uleteli u čarter jer je džaba, a hotel plaćaju posebno. Ionako je sezona odmora. Missim, 10k eura gore dole, stvarno nema smisla da se cepidlači. Red je da se Raši osunčaju kosti, a i Burek malo da vidi sveta, nisu ga puštali u samoupravljanju van granica... :D
 

Mijatovic

Banned
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
4.890
Reaction score
248
Локација
Death Valley
Не морамо сада ситничарити. Небитно је што ове свиње исто путују, ту смо на +/- 10.000е по гостовању (а тих и немамо толико често у европи, нажалост)! Требамо штедити на већим сумама као што је продаја играча итд. а не на томе дали неко иде додатно у хотел који кошта 200е за ноћ.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Onoliko odugovlacenje na aerodromu ima svoj rezon. Videli Maltezani Djuru i kompletnu nesposobnu garnituru, pa se uprpili da im ovi, slicno drugim istaknutim fudbalskim rukovodiocima sa nasih prostora, ne ostanu slucajno na nekom seminaru, fakuletu, visoj skoli, lecenju... Nisu oni blesavi, ne, ne... :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top